Rafting Turu Wikipedia (Vikipedi) - Rafting Turu Hakkında

Rafting Turu Wikipedia (Vikipedi) - Rafting Turu Hakkında;

Rafting yaparken nelere dikkat edilmelidir? Rafting yapmaya başlamadan önce ekipmanların tam ve eksiksiz olduğu kontrol edilmelidir. Rehberinizin uyarılarına kulak asmalı münferit hareketlerde bulunulmamalıdır. Rehberiniz size bot içerisinde ayağa kalkmayın diyorsa kalkmayın, burada bottan atlamak yüzmek tehlikeli diyorsa yapmayın! Örnekleri çoğaltabiliriz. Asıl olan rehberin söylediği her kelimeye dikkat etmelisiniz. Kendinizin ve grup arkadaşlarınızın güvenliği için oldukça önemlidir. Unutmayın dünya yüzme şampiyonunda olsanız ırmağın yapısını ve özelliğini bilen bir rafting rehberi kadar profesyonel olamazsınız!

Rafting turuna kimler katılabilir? Rafting turuna katılım şartı ırmağın zorluk seviyesine göre değişir. Fakat Antalya köprülü kanyon Köprüçay üzerinde rafting yapacaksanız zorluk seviyesi 1-2 olduğundan bilinen ciddi sağlık sorunu olmayan +7 yaş ve üzeri her yaş gurubu katılabilir.

Antalya rafting turuna katılmak için hızlı REZERVASYONformumuzu doldurarak veya İLETİŞİM numaralarından herhangi birini ARAYARAK detaylı bilgi alabilirsiniz.

Rafting Turu Wikipedia (Vikipedi) - Rafting Turu Hakkında

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.