Misafir Yorumları

rafting antalya raftingo

Antalya RAFTİNG Köprülü Kanyonda Zipline, Trekking, Kamp, Canyoning, Rafting Turu katılımcı Yorumlarının yer aldığı bölümdesiniz. Sizde hakkımızda bir şeyler söylemek istemezmisiniz? Turlarımıza katılan misafir yorumlarını önemsiyoruz çünkü işimizi seviyoruz!

Fikret Ulucan

Daha önce hiç rafting yapmayan birisi olarak biraz çekincelerim vardı ama sağolsun raftingo rehberleri gerçekten işin uzmanı insanları nasıl motive edeceklerini ve güvenli bir yerde olduğunuzu oldukça hissetiriyorlar. İlk gelişim 3 arkadaş katıldık çömezliği üzerimizden atınca bu defa 2 hafta sonra 45 kişilik şirket gurubumuzla katıldık her ikiside inanılmaz eğlenceli geçti. Raftingo ve ekibi sizlere çok teşekkür ediyorum hakkını veriyorsunuz iyiki sizleri tanımışız. iyi çalışmalar diliyorum...zingin zaga zigin zaga hey hey hey:)

Elif Doruk

Arkadaşlar kesinlikle denemelisiniz...Tavsiyem sadece rafting turu değil Canyoning + Rafting her ikisiniz bir arada alın. Su kaynaklarının içine kadar giriyorsunuz yüzme atlama hepsi var çok eğlenceli... Elbette raftingo ekibi sayesinde her biri güler yüzlü ve işi biliyorlar... bize bu güzel günü yaşattığınız için sonsuz teşekkürler...en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere...

KADİR CEYLAN

Ben ve arkadaşlarım daha önceleri defalarca Köprülü Kanyonda rafting yaptık fakat bu kadar eğlendiğimizi hiç hatırlamıyorum...Kanyoning turunuz bir harikaydı kendimizi aileden birisi gibi hissettirdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. her şey mükemmel ve kusursuzdu. Antalya Akdeniz üniversitesi grubu yine geliyoruz zigin zaga zigin zaga hey hey hey:)

Zeynep Karaca

Antalya'da yaşayan biri olarak araştırmalarımın sonucu şunu söyleyebilirimki Alanında rafting hizmeti veren en güzel firmalardan bir tanesi. çocuklarınızla güvende rafting yapabiliyorsunuz. o kadar firma varki neredeyse herkes profesyonel hizmet verdiğini söylüyor ama ne yazık ki profesyonelliğin yanından bile geçmiyor ucuz rafting fiyat verenlerden kaçının derim rafting fiyatını çok az söylüyorlar fakat tur sonunda bunu kat kat fazlasıyla çıkartıyorlar tartışıyorsunuz hatta kavga edenleri bile görebiliyorsunuz. Raftingo söylediği fiyatlar harici fiyat talep etmemekle birlikte para odaklı değil hizmet odaklı çalışan ender firmalardan. Kesinlikle tavsiye ediyorum...Bizlere Sıcak karşılama ve hizmetlerinden dolayı ben ve ailem adına hüseyin beye teşekkür ediyorum...

Özlem Irmak

Her şey çok Doğal ve bir okadar Profesyonelce. Köprülü Kanyon'da rafting Turunun bu kadar eğlenceli olabileceğini hiç düşünmemiştim İçinde korku olan herkese tavsiye ediyorum kendinizi tüm korkularınızdan soyutluyorsunuz. Raftingo ekibine güvenin gerisini onlar hallediyor Çocuklarınızla doyasıya eğlenebilirsiniz. Bence bölgenin bir numarası böyle bir deneyim kesinlikle profesyonel ellerde yapılması gerekir. İşinizi severek yapıyorsunuz Ailem adına hepinize bu güzel günü yaşattığınız için size çok teşekkür ediyorum.

Şirin Dağcı

Rafting aktivitesine bu 3.kez katılışım. Antalya rafting Turları denilince her zaman içim ürpermiştir her nedense...Korkacak ve endişelenecek bir şeyin olmadığını Raftingo ekibi sayesinde anlıyorsunuz. ekipman yemek her şey oldukça güzeldi geldiğimize değidi...Piyasada oldukça düşük rakamlarda hizmet verdiğini söyleyenler var aldanmayın derim biz daha önce aldandık verdikleri düşük fiyatı tura katıldığınızda kat kat çıkartıyorlar tur sonunda extra ücret talep ediyorlar 1 küçük suyu 5 tl içtik düşünün. ailenizi ve sevdiklerinizin güvenliğini düşünüyorsanız kurumsal firmalarda rafting yapmanızı öneririm. raftingo bu anlamda kendini kanıtlamış bir firma olduğunu düşünüyorum. Raftingo ve ekibine sonsuz teşekkürler yakın zamanda yine görüşmek dileğiyle...

Onur Yüce

Merhaba arkadaşlar biz 10 kişi katıldık izmir dokuz eylül üniversitesi öğrencisiyiz, rafting turuna katıldık gerçekten çok eğlendik mutlaka denemelisiniz biz çok memnun kaldık. Ekibede çok teşekkür ederim verdikleri hizmetten dolayı.

Tarık U...

Merhabalar. Biz Ankaradan Doktorlar gurubu olarak katıldık tatilimizin son gününü rafting yapmak için ayırdık iykide öyle yapmışız. Rehberleriniz inanılmaz eğlenceli dönüş yolunda Antalyadaki bir haftalık tatilimizi değil sadece rafting turunu konuştuk özellikle hüseyin beye çok teşekkür ediyoruz...Yemeklerinizin burada anlatılmayacak kadar güzel oluşu övgüyü hakkettiğinizin göstergesi Antalyaya yolumuz düştüğünde mutlaka tur planlarımızın arasında olacaksınız başarılarınızın devamını diliyorum.

Ebru R...

Biz 36 kamu çalışanı olarak geldik iki turu Canyoning ve rafting turunu satın aldık. İnanılmaz derecede eğlendik. Ekip işini oldukça iyi yapmakta Ayrıca oradaki bir kaç sertifika belgeli resmi iş yapan nadir işletmelerden biri. Çalışanların samimiyetiyle kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Etraftaki işletmelerden en iyisi burası kesinlikle başka yer aramayın derim. hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum bizlere mükemmel bir gün yaşattığınız için.

Ahmet C...

Benim bu raftingo'da 3. kez turlara katılışım geç oldu ama birde ben yorum yazmak istedim...gönül isterdiki bir eksikliğinizi bulayım ve eleştiri yapayım yok abi yok yok...Adamlar aşmış neredeyse dünyada bilinen tüm dilleri konuşuyorlar Arkadaşlar kesinlikle raftingo diyorum başka bir şey demiyorum. THE END.

Musa R...

Eylül ayında 25 kişilik gurubumuzla istanbuldan geldik hava biraz serindi ama soğuktan koruyucu neoplem kıyafet verdiler canyoning turunda biraz yürüyüş, yüzme, kayadan suya atlama harikaydı sonra rafting start noktasınsa Canyon manzarası eşliğinde ilerleyerek köpüklü sularda tur boyunca birbirimizi ıslattık. Tur süresince resimlerimiz ve kamera çekimleri yapılmış beğendiğinizi tur sonunda satın alma imkanınız oluyor. farklı bir tecrübe ve deneyimdi bizim için. Bizimle birebir ilgilenen Raftingo ekibine teşekkürler hey hop:)

Derya M...

Raftingo ve ekibine Öncelikle sonsuz teşekkürlerimi iletmek isterim. Hayatımda ilk defa rafting yapan biri olarak Önce korkularımı yenmemi sağladınız. Arkadaşlarımla köprülü kanyona geldiğimizde ben rafting yapmayacaktım restauranda onların turu tamamlamasını bekleyecektim. Fakat rafting öncesi Hüseyin beyin genel infosundan sonra güvenilir olduğuna inanarak bende yapmaya karar verdim. İykide vermişim bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum desem yeridir. tüm ekibe teşekkür ediyor bir daha ki sefere 2 li kanolara binmek istiyorum. Zigizaga zigizaga hey hey hey...

Canan K...

Merhaba RAFTİNGO ve ekibi...Daha öncede rafting turuna katılmıştım katılmadan önce ne kadar detaylı araştırmada yapsam telefonda verdikleri uygun fiyatlar köprülü kanyona geldiğimde hep değişti ben ve arkadaşlarım hep tur sonunda üzüntüyle döndük. sizleri bir tanıdığmın tavsiyesi üzerine aradım ve ne tahhüd ettiyseniz fazlası bile olmuştur hepsini yerine getirdiniz. içtenliğiniz ve sıcak karşılamanız için ayrıca teşekkür etmek istedim. 22 yıllık tecrübeniz ve sunmuş olduğunuz hizmet kalitesi geldiğimizde sanki kendi firmamıza gelmişiz hissini bizlere verdiğiniz için ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

En güzel anılarınızı Antalyada Raftingo turlarına katıldığınız zaman özel kılabilirsiniz

TripAdvisor Yorumları

Raftingo Yorumları

Raftingo Maceraları yorum Formu. İstek ve önerileriniz bizim için değerlidir.