Antalya Köprülü Kanyon Rafting Bölgesinde Konaklama

rafting dinlenme tesisi

Antalya Rafting Bölgesi Manavgat Köprülü Kanyon da konaklama Hakkındaki detaylı bilgiler edinebilir Rafting ırmağı kenarında bulunan tesislerimizde konaklayabilirsiniz. Bungalov konaklama RAFTİNGO İle harika hissedeceksiniz!

Çadırlı ve Bungalov Konaklama

RAFTİNGO şirketi olarak yıllardır siz değerli misafirlerimize doğal kızılçamların kokusu arasında Köprülü Kanyon Milli Park sınırlarında faaliyet gösterdiğimiz Rafting, Kanyoning, Treakking ve Zipline severler için veya sadece doğal ortamda kamp kurmak isteyenler için hizmet vermekteyiz. Çadırlarımız 2-4 kişilik olmakla beraber ırmak kenarında RAFTİNGO şirketinin güvenle kalabileceğiniz yerleri mevcuttur. Dileyen misafirlerimiz kendi çadırlarını getirerek kamp kurabilirler. Dilerseler tarafımızdan çadır talebinde bulunabilirler.

Çadırlarımızın özellikleri;

3 x 3 Ebat

4 kişilik

Yağmur ve soğuktan etkilenmez özellikli

Bungalov Oda tipi özellikleri;

  • Banyo
  • wc
  • internet
  • Sıcak su
  • Klima
  • Şömine ( Taş evlerde)

Rafting'e gelmek istiyorsunuz ve hemen dönmeyi düşünmüyorsunuz 2. gün ise Kanyoning yapmak istiyorsunuz sizlere özel 2+1 3+1 kampanyalı fiyatlardan yararlanarak konaklama imkanlarından da faydalanabilirsiniz. Şirketimiz 1994 tarihinden bugüne hizmet vermekte olup ırmağın eşsiz güzellikleri arasında siz doğa severlere katkı ve katılımlarınızla hala hizmet etmeye devam edecektir. RAFTİNGO da kamp (camp) kurmanın ayrıcalığını yaşamanız için sizleri bekliyoruz. Detaylı bilgi için lütfen RAFTİNGO sayfasının iletişim bölümünden telefon numaralarımızdan birini veya whatsapp hızlı iletişimden bizlere yazabilirsiniz.

RAFTİNGO 7/ 24 saat raftingo-iletisim web istemizin iletişimi sizler için online olacaktır.

Antalya Köprülü Kanyonda konaklama yerlerimiz.

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.