Köprülü Kanyon Rafting Turu, Antalya Macera Turları S.S.S

Türkiye'nin Antalya İli Manavgat İlçesinde yer alan dünyaca ünlü Köprülü Kanyon'da rafting turları düzenliyoruz. Bütçenize özel kampanyar ulaşım + öğle yemeği+ sigorta + rehberlik hizmetleri. %100 yerli olan, aileniz ve sevdiklerinizin önce güvenliğini düşünen Antalya rafting turu ile eğlenmek garanti. Köprülü Kanyon'da rafting turu ile hayata bakış açınız değişecek. Köprülü Kanyon'da düzenlediğimiz Canyoning, Zipline, Trekking, Jeep Safari, Buggy Safari, Atv quad safari Turları ve rafting turu hakkında sıkça sorulan sorular yer almaktadır.

Antalya rafting turu köprülü kanyon rafting turları raftingo adv

Antalya’da rafting yaparken Türkiye’nin en temiz ve berrak akarsuyunda kürek çekeceğinizi biliyor muydunuz? Antalya’da rafting Beşkonak Köprülü Kanyon taş köprüsü altında başlar ve bu serüven tam 14 km uzunluğundadır. Rafting turu yaparken sadece kürek çekmeyi hayal etmeyin! Tur boyunca sürpriz aktiviteler, oyunlar ve mola yerlerinde soğuk sularda gerçekleşen etkinlikler sayesinde uzun gibi gözüken parkurun ne kadar çabuk bittiğini göreceksiniz. Tecrübeli rehberlerimiz sayesinde güvenli ve eğlenceli bir hal alan rafting sporu diğer hiçbir akarsuda bulamayacağınız bir açık hava etkinliğine dönüşür.

Antalya’da rafting, Köprülü Kanyon’da doğanın kalbine yapacağınız eğlenceli bir yolculuktur. Antalya’da rafting turu ile hiç olmadığı kadar eğelenecek ve Köprüçayın hızlı akan sularıyla mücadele edeceksiniz. Gruplar halinde şişme botlarla yapılan rafting, sizi 14 km ve yaklaşık 3 saat sürecek bir yolculuğa çıkmanızı sağlar. Antalya’da rafting turu sadece ve sadece Beşkonak köprülü Kanyon bölgesinde yapılmaktadır. Ulaşımlı veya ulaşımsız paket seçenekleri ile bütçenizi yormadan sevdiklerinizle güvenli raftingyapmanızı sağlar. Eksiksiz ekipman ve tecrübeli rehberlerimiz sayesinde korkularınızı yenecek, hiç olmadığı kadar eğleneceksiniz. Günübirlik macera serüvenine adınızı yazdırmak için bizleri vakit kaybetmeden arayınız! Hemen hemen her yaş grubuna hitap eden rafting turu aktiviteleri Antalya’da gidilmesi, görülmesi ve mutlaka yapılması gereken bir spordur.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.