Antalya Rafting Turu - Köprülü Kanyon Parkuru - Rafting yemek menüsü - Rafting yaş sınırı - Rafting nedir? Nasıl Yapılır?

antalya rafting raftingo advanture tours trips köprülü kanyon tu

Antalya Rafting Turu Köprülü Kanyon Manavgat Beş Konak hakkında alabileceğiniz tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır. Antalyada Rafting RAFTİNGO Advanture ile Eğlence ve adrenalin dolu günler geçirmenizi dileriz. Rafting Turunda bizimleysen her şey yolunda!

Rafting nedir? Nasıl Yapılır?

Rafting nedir?

Rafting su debisinin yeterli olduğu 2-4-6-8-10 kişilik şişme bot ve kanolarla akıntıyla veya akıntıya karşı gruplar halinde senkronize halde rehber eşliğinde kürek çekerek olası karşınıza çıkacak rapit ve engelleri aşarak ırmakta yol alma sırasındaki mücadeleye rafting denir.

Rafting Nasıl Yapılır?

Rafting parkurları dünyada ırmakların bölgesel zorluk derecelerine göre sınıflara ayrılmıştır. Sizlere Köprülü Kanyonda +4 zorluk derecesi olan parkurumuzda nasıl rafting yapılır biraz bahsetmek istiyoruz. Köprü çay bölgesinde...

Restoran ve açık büfe menümüz

Standart Tur paketi Menü:

  • Közde doğal Tavuk şiş
  • Bulgur pilav
  • Mevsim salata veya mevsim meyveleri
  • Makarna

Hepsi bir paket normal Rafting tur menümüz açık büfedir alkolsüz soft ve alkollü içecekler paket
tur fiyatlarımıza dahil değildir. VİP özel misafirlerimiz için yemek çeşitliliği isteğe sizlerin talebi üzerine göre şekillenebilmektedir detaylar için lütfen bizlere iletişim alanındaki form ve telefon numaralarından her hangi birini arayabilirsiniz. VIP Menü hakkındaki bilgiler yazının devamında yer almaktadır.

Rafting Parkurumuz

Bilindiği üzere ekiple uyum halinde yapılabilen bir spor dalıdır. Ülkemizde Antalya il sınırları içerisinde bulunan Köprülü Kanyon milli park alanında Rafting yapabilmek için çok özel
yeteneklerinizin olması gerekmiyor. Başta da söylediğimiz gibi bot ekibinizle senkronize halde hareket etmeniz ve uzman rehberinizin komutlarına uyarak kısa sürede botunuzla bütünleşip suyun ve şelalelerin keyfine doyamayacaksınız.

RAFTİNGO’ nun güvencesi altında berrak suyu ve köpüklü şelaleleriyle doğa harikası olan
Beşkonak
Köprülü Kanyonda uzman bölgeyi iyi tanıyan eğitimli rehberlerle birlikte gönül rahatlığıyla Rafting yapabileceğinizi garanti ediyoruz. Raftingo macerayı tercih ettiyseniz ''yaşanacak çok şeyiniz var'' demektir.

Kimler Rafting yapabilir?

Antalya'nın Beşkonak Köprülü Kanyon bölgesinde Rafting yapabilmek için özel yeteneklere
sahip olmanız veya günlerce özel kurs görmek şart değildir. RAFTİNGO firmasının güvencesi altında temiz, berrak suyu ve bol köpüklü şelale akıntılarında doğa harikası olan Köprü çayda konusunda uzman, bölgeyi iyi tanıyan ilk yardım ve spor aktivitelerinde eğitim almış rehberlerle birlikte gönül rahatlığıyla Turumuza katılabilirsiniz.

Rafting öncesi bilinmesi gereken kurallar

Rafting sporu keyifli bir aktivite olduğu gibi doğasının gereği bazı önemli riskler taşımaktadır.
fakat bu kuralları en aza indirgemek verilen talimat ve kurallara uygun hareket edildiği taktirde risk boyutu oldukça düşüktür. Güvenli ve adrenalin dozu yüksek bir rafting aktivitesi için tur öncesi aşağıda yer alan hususlara mutlaka önemle dikkat edilmesi gerekmektedir. Biz ekip olarak önce can güvenliğinizi ilk sıraya koyuyor ve bu kurallara mutlaka uyulmasını sağlıyoruz.

Rafting Turu satın almadan önce dikkat !

Türkiye'nin Antalya ili Manavgat ilçesi Milli Park Alanı içerisinde yer alan tabiat harikası ve
tarihi dokusuyla turizmin gözde bölgesi köprülü kanyon sözde Rafting yaptıran yasal olmayan şirket sayısı oldukça fazladır. Ne yazık ki profesyonel anlamda olması gerektiği gibi yapan
federasyonun
koyduğu kurallara uyan firma sayısı çok azdır. bir iki bot satın alıp işin ehli olmayan komik fiyatlara tur yaptırdığını söyleyen hiç bir yasal sorumluluğu olmayan can güvenliğiniz için belgesiz bu tür firmalardan uzak durmanızı öneririz.

Rafting Tur programı

08:30 Transfer araçların hareket zamanı ( misafir alınış bölgesine göre değişir )

10:30 Restoranımızda buluşma

10:45 Rafting hakkında bilgilendirme ( info )

11:00 Hazırlık rafting kıyafetlerinin giyilmesi

11:20 Araçlara binilip rafting start noktasına hareket

Rafting Turu esnasında uyulması gereken kurallar

Değerli Rafting severler RAFTİNGO ekibi olarak sizlere önerimiz kesinlikle işin uzmanı ırmağı ve
bölgeyi iyi tanıyan ilk yardım konusunda deneyim bilgi ve donanıma sahip uzmanlarca yapılmalıdır.
Rafting botlarına binmeden ve bindikten sonra kesinlikle rehberinizin söylediklerini dikkatlice dinlemeli ve aksi yönde hareket edilmemelidir. Nehirde can yeleğinizi daima giyin. Can yeleği rahatça oturmalıdır. Ceketinizi sakin bir bölümde bile olsa çıkarmadan önce daima rehberinizle görüşün.

RAFTİNG Ne kadar ? RAFTİNG Fiyatları ve Ücretleri

Raftingo Rafting gruplara özel kalitesinden ödün vermeden düzenlediği fiyat politikasıyla Türkiyenin en tercih edilen rafting firması olmaya devam ediyor...Neden raftingo yu tercih etmeniz gerektiği raftingoyu diğer rafting firmalarından ayıran özelliklerini web sitemizin HAKKIMIZDA bölümünden inceleyebilirsiniz. Rafting fiyatları ve güncel KAMPANYALAR için KAMPANYALAR butonuna tıklayarak takip edebilirsiniz. Bütçenize uygun Fiyatlar için bizleri arayarak veya online iletişim adreslerimizden her hangi birisini tıklayarakta bilgi edine bilirsiniz...

Antalyada Rafting Turunda seçilmiş size özel resim kareleri.

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.