Her Yolculuk Bir Adımla Başlar - Antalya Trekking Turu

Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Trekking Doğa yürüyüşü. Sizde şehrin Standart yaşam biçiminden sıyrılmak istiyorsanız Antalya Köprülü Kanyon Bölgesinde Düzenlediğimiz grup yürüyüş aktivitelerine katılabilirsiniz. Çam kokuları arasında bol oksijen alabileceğiniz Antalyanın en güzel Trekking Bölge ve patikaları...RAFTİNGO ile sende doğaya yürü!

raftingo turu

Tazı Kanyonu - Antalya Gezi Sitesi - Gidiş Dönüş Dahil

Tazı Kanyonu Ülkemizin son zamanlarda yeni keşfettiği ve kısa zamanda adından sıkça söz edilen kanyonlar arasında yer almaktadır. Tazı Kanyonu (bilgelik vadisi) Köprülü Kanyon Beş Konak Bölgesine yaklaşık olarak 9 KM dir. Bilinen Rafting start noktasının daha üst kesimlerinin kuzeyinde yer almaktadır. Gidiş yolu doğada yürüyüş severler için oldukça eğlencelidir. Rahat Spor ayakkabılar ve rahat kıyafetler tura katılmadan önce tercih etmeniz gereken önemli unsurlardandır. Tazı Kanyonu (bilgelik vadisi) bölgeyi bilen rehberler eşliğinde gidilmesi gereken bir yerdir. yön tabelalarının olmayışı Tazı kanyonu (bilgelik vadisi) yolunda kaybolma riskinizi arttıracaktır. Raftingo rehberleri sayesinde doğada güzel bir gün geçirecek ve anılarınızı resimleyerek ölümsüz hale getireceksiniz. Tazı kanyonu Turuna Katılacak misafirlerimiz en geç 1 gün önce arayarak rezervasyon yaptırmalıları gerekir. Ulaşım ve öğle yemeği dahil fiyat ve parkur detaylarını almak için lütfen İLETİŞİM alanındaki numaraları arayınız.

RAFTİNGO Trekking ( Yürüyüş )

Antalya Köprülü Kanyon yürüyüşü ( trekking ) ve doğa yürüyüşü turlarımızda, yerleşim yerlerinden çıkıp doğanın harika görüntüsünü gösteriyoruz. Açık havada kamp yaparak doğayla iç içe Köprülü kanyon ve selge antik kentinin güzel manzarasını tecrübe etme zamanını yaratıyoruz. Tüm trekking gezilerimiz, profesyonel Bölgeyi iyi tanıyan yürüyüş rehberleri tarafından yönetilmektedir. Trekking Her gün yürümeye ne kadar ve kiminle karar verdiğiniz bir yürüyüş türüdür. Amacımız yürüyüş gezinizi mutlu kılmaktır. En güzel patikalardan istifade edip, sizin için en iyi B & B'yi keşfediyoruz.

Sırt çantanızda bulunması gereken malzemeler

Neyazık ki bilinçsizce yapılan gereksiz kulaktan dolma kilolarca ağırlığa sahip hiç kullanılmayan malzemeler yük edilmektedir. önerimiz Çantanızda boş ve gereksiz ağırlık taşımamak için mevsim koşullarına uygun malzemeler alınmalıdır.Trekking yapacak gruplarımız gelmeden önce Raftingo Danışma formunu veya iletişim hatlarından herhangi birini arayarak bilgi sahibi olabilirler. basit gözüksede sağlıklı bilginin alınması sizi bu boş yükten kurtaracaktır. Her daim farklı yeni parkur alanları oluşturarak yürüyüş keyfini üst seviyeye çıkartmak bizim işimiz.

Trekking Turları

Doğayla iç içe bol oksijenin olduğu zamanın iş temposu yla ters orantılı olduğu eğlenceli ve kendinizi özgür hissedebileceğiniz eşsiz bir aktivite dir. trekking genelde gruplar halinde, öncesinden belirlenen parkur haritasıyla bir noktadan diğer bir noktaya ulaşmak için yapılan hafif ve düşük tempolu sportif bir yürüyüş türüdür. Yürüyüş için uygunekipmanlarla birlikte su ve gerekli olabilecek gıdalar alınarak, belli bölge ve alanlarda mola verilerek izlenmiş olan güzergaha göre zorlu iniş çıkışları olan yürüyüşlere verilen isimdir. Treakking yaparken arazi şartlarına uygun rahat bir ayakkabı tercih edilmeli gruptan ayrıldı bireysel hareket edilmemelidir...

Treakking doğa yürüyüşü ve temel kurallar

Tabiyat ananın bizlere sunduğu güzellikler içinde Trekking tur yürüyüşlerindeki en önemli şey, ekip ve ekip düzeninin doğru şekillerde koordinesini sağlayarak oluşabilecek riskleri en az seviyeye indirgemektir. Trekking yürüyüşü icra ederken, tek kişilik sıralı şekilde ekibin en başında bölgeyi iyi tanıyan Raftingo Şirketi rehberi veya uzmanının kontrolünde gerçekleşmesi size doğanın görsel keyfini hem de doğa yürüyüşünün farklı bir tadını yaşatır.

Trekking; yani doğa yürüyüşünün başındaki rehber veya uzman, yürüyüşün yönünü, tempodunu hangi zaman dilimlerinde verecek olduğunuz mola yı süresini ve sıklığını seçer yürüyüş sırasında alınacak olan önlemleri önceden ön görerek bilgilendirir bu ve bu gibi sorumlulukları bulunmaktadır.

Doğa harikası Antalyada Köprülü kanyonda Trekking turu...

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.