HER YOLCULUK TEK BİR ADIMLA BAŞLAR! Antalya TREKKİNG TURU

Antalya Manavgat Köprülü Kanyon Trekking Doğa yürüyüşü. Sizde şehrin Standart yaşam biçiminden sıyrılmak istiyorsanız Antalya Köprülü Kanyon Bölgesinde Düzenlediğimiz grup yürüyüş aktivitelerine katılabilirsiniz. Çam kokuları arasında bol oksijen alabileceğiniz Antalyanın en güzel TrekkingBölge ve patikaları...RAFTİNGO ile sende doğaya yürü!

raftingo turu

RAFTİNGO Trekking ( Yürüyüş )

Antalya Köprülü Kanyon yürüyüşü ( trekking ) ve doğa yürüyüşü turlarımızda, yerleşim yerlerinden çıkıp doğanın harika görüntüsünü gösteriyoruz. Açık havada kamp yaparak doğayla iç içe Köprülü kanyon ve selge antik kentinin güzel manzarasını tecrübe etme zamanını yaratıyoruz. Tüm trekking gezilerimiz, profesyonel Bölgeyi iyi tanıyan yürüyüş rehberleri tarafından yönetilmektedir. Trekking Her gün yürümeye ne kadar ve kiminle karar verdiğiniz bir yürüyüş türüdür. Amacımız yürüyüş gezinizi mutlu kılmaktır. En güzel patikarardan istifade edip, sizin için en iyi B & B'yi keşfediyoruz.

Sırt çantanızda bulunması gereken malzemeler

Neyazıkki bilinçsizce yapılan gereksiz kulaktan dolma kilolarca ağırlığa sahip hiç kullanılmayan malzemeler yük edilmektedir. önerimiz Çantanızda boş ve gereksiz ağırlık taşımamak için mevsim koşullarına uygun malzemeler alınmalıdır.Trekking yapacak gruplarımız gelmeden önce Raftingo Danışma formunu veya iletişim hatlarından herhangi birini arayarak bilgi sahibi olabilirler. basit gözüksede sağlıklı bilginin alınması sizi bu boş yükten kurtaracaktır. Her daim farklı yeni parkur alanları oluşturarak yürüyüş keyfini üst seviyeye çıkartmak bizim işimiz.

Trekking Turları

Doğayla iç içe bol oksijenin olduğu zamanın iş temposu yla ters orantılı olduğu eğlenceli ve kendinizi özgür hissedebileceğiniz eşsiz bir aktivite dir. trekking genelde gruplar halinde, öncesinden belirlenen parkur haritasıyla bir noktadan diğer bir noktaya ulaşmak için yapılan hafif ve düşük tempolu sportif bir yürüyüş türüdür. Yürüyüş için uygunekipmanlarla birlikte su ve gerekli olabilecek gıdalar alınarak, belli bölge ve alanlarda mola verilerek izlenmiş olan güzergaha göre zorlu iniş çıkışları olan yürüyüşlere verilen isimdir. Treakking yaparken arazi şartlarına uygun rahat bir ayakkabı tercih edilmeli gruptan ayrıldı bireysel hareket edilmemelidir...

Treakking doğa yürüyüşü ve temel kurallar

Tabiyat ananın bizlere sunduğu güzellikler içinde Trekking tur yürüyüşlerindeki en önemli şey, ekip ve ekip düzeninin doğru şekillerde koordinesini sağlayarak oluşabilecek riskleri en az seviyeye indirgemektir. Trekking yürüyüşü icra ederken, tek kişilik sıralı şekilde ekibin en başında bölgeyi iyi tanıyan Raftingo Şirketi rehberi veya uzmanının kontrolünde gerçekleşmesi size doğanın görsel keyfini hem de doğa yürüyüşünün farklı bir tadını yaşatır.

Trekking; yani doğa yürüyüşünün başındaki rehber veya uzman, yürüyüşün yönünü, tempodunu hangi zaman dilimlerinde verecek olduğunuz mola yı süresini ve sıklığını seçer yürüyüş sırasında alınacak olan önlemleri önceden ön görerek bilgilendirir bu ve bu gibi sorumlulukları bulunmaktadır.

Doğa harikası Antalyada Köprülü kanyonda Trekking turu...

Online Rezervasyon için

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.