Antalya Köprülü Kanyonda Çadırlı Kamp (Camp) Alanı

Antalya Köprülü Kanyonda kamp (camp) aktivitesi. Doğayla baş başa şehrin sitresinden uzak kalabilmek için sizde Antalya beş konak KÖPRÜLÜKANYON Rafting Irmağı kıyısında RAFTİNGO Advanture ile farklı deneyimler yaşayın. İster çadırınla gel istersen çadırını biz verelim doğanın keyfini ise sen çıkart!

raftingo camp turlaıyla sizlerin günü güzel geçecek antalya camp

Doğadayken Kamp (camp) için uygun görülen kıyafetler

NE GİYMELİ HANGİ MALZEMELER BULUNDURULMALI;

Doğadayken hangi tür malzeme ve giysi giyilmeli diye çoğumuz düşünmüşüzdür. saatlerce alışveriş dükkanlarında ne almalı diye düşünürüz. çeşitlik o kadar çokturki kafamızın karışmaması mümkün değildir. ama tecrübelerinden yola çıkarak size önerimiz önemli olan bu giysilerin sizi sıcak ve kuru tutuyor olmalarına önem verilmelidir.

Doğru şekilde çadır nasıl kurulmalıdır

RAFTİNGO hazır kamp (camp) alanında kendi kurulu çadırlarımızla size hizmet etmek bize mutluluk vermesinin yanı sıra, kendi çadırlarınızı da kurma imkanı sağladığımız kamp (camp) alanlarımız bulunmaktadır. Çadır aldınız ve nasıl kullanacağını bilmiyorsanız almış olduğunuz çadırın kullanma kılavuzunu mutlaka önceden okumanızı tavsiye eder ve daha önce evinizde kamp (camp) alanına gelmeden önce mutlaka almış olduğunuz özelliklerini denemenizi tavsiye ederiz.

Aile gezileri ve tatili Antalya

Yılların bize verdiği tecrübeye dayanarak aile gezilerinin önemine inanıyoruz. Gittiğiniz yerin çok pahalı veya ultra lüx olması gerekmiyor unutmayın çocuklar için pahalı kavramı önemli değildir. Çocuklarınızla beraber uzun seyahat yolculukları yerine daha basit günübirlik veya bir kamp tatili daha macera dolu ve sağlıklı olacağını düşünüyoruz. Aile tatilleri çocuklarınızla baş başa kalabileceğiniz belki de hiç görmediğiniz yönlerini keşfedeceğiniz bir tecrübe elde edeceksiniz. Ebe beyinler hayatın ve getirmiş olduğu yoğun iş temposuyla oldukça baskı altındalar ve bu baskı aile içerisindeki sevgiyi saygıyı zaman zaman azaltabilmektedir. Birkaç gün nefes almak inanın ailenize olumlu etkileri olacaktır. Antalya’da Raftingo günübirlik veya birkaç günlük kamp alanlarımızda yapacağınız tatil kalıcı hatıralarla dolu olacaktır. Çocuklarınız doğayı tanıyacak sizinle birlikte öğrendikleriyle mutlu olacaktır. Raftingo Advanture aileniz için güvenli ve en güzel parkurları oluşturarak farkındalık yaratmaya devam edecektir. Antalya’da aile gezilerine karar vermeden mutlaka web sitemizi inceleyiniz.

Antalyada Kampçılık (Camp)

Yoğun iş temposundan ve şehrin havasız ortamından uzaklaşmayı herkes ister ama bu sadece istek olarak kalır...kendimize ve sevdiklerimize bu yoğun tempodan dolayı ne yazıkki vakit ayıramamaktayız. halbuki insanoğlunun doğasının gereği olmazsa olmaz parçasıdır doğa Biz insanlarda coşkuyu heyecanı ve bağımlılık yaptığı aşikardır.

Doğaya zarar vermeden kam (camp) kurmanın yolları

Bilindiği üzre doğaya en büyük tahribatı insanoğlu eliyle yapılmaktadır. kimi uzmanlara göre insan olmasaydı dünya cennet vari bir görselliğe sahip olurdu tezleri zaman zaman olmuştur. Sanayi ve Teknolojinin ilerlemesiyle şehir hayatında sıkça karşılaştığımız hava kirliliği eksoz dumanları ses kirliliği gibi sebepler insan sağlığını ciddi şekilde tehtit ettiği gibi doğal yaşamada önemli riskleri beraberinde getirmektedir.

Antalya Köprülü Kanyon Çadırlı Kamp yerlerinden özel kareler.

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.