Antalya Köprülü Kanyonda Çadırlı Kamp (Camping) Alanı

Antalya Köprülü Kanyon'da kamp (camping) aktivitesi. Doğayla baş başa şehrin sitresinden uzak kalabilmek için sizde Rafting Irmağı kıyısında serin ve kendine has sessizliği ile farklı deneyimler yaşayın. İster çadırınla gel istersen çadırını biz verelim doğanın keyfini ise sen çıkart. Köprülü Kanyonda güvenli çadır alanı ve kamp yerleri.

raftingo camp turlaıyla sizlerin günü güzel geçecek antalya camp

Aile Gezileri ve Tatili Antalya Köprülü Kanyon Beşkonak Çadırlı Kamp (Camping)

Antalya'da Ailenizle Doğayı Hissedin | Antalya Çadırlı Kamp Yeri

Köprülü Kanyon Aile Gezileri Çadır Kampı (Camping);

Yılların bize verdiği tecrübeye dayanarak aile gezilerinin önemine inanıyoruz. Gittiğiniz yerin çok pahalı veya ultra lüx olması gerekmiyor unutmayın çocuklar için pahalı kavramı önemli değildir. Aile Gezileri ve Tatili Antalya Köprülü Kanyon Beşkonak ÇadırlıÇocuklarınızla beraber uzun seyahat yolculukları yerine daha basit günübirlik veya bir kamp (camping) tatili daha macera dolu ve sağlıklı olacağını düşünüyoruz. Aile tatilleri çocuklarınızla baş başa kalabileceğiniz belki de hiç görmediğiniz yönlerini keşfedeceğiniz bir tecrübe elde edeceksiniz. Ebe beyinler hayatın ve getirmiş olduğu yoğun iş temposuyla oldukça baskı altındalar ve bu baskı aile içerisindeki sevgiyi saygıyı zaman zaman azaltabilmektedir. Birkaç gün nefes almak inanın ailenize olumlu etkileri olacaktır. Antalya’da günübirlik veya birkaç günlük çadırlı kamp alanlarımızda yapacağınız tatil kalıcı hatıralarla dolu olacaktır. Çocuklarınız doğayı tanıyacak sizinle birlikte öğrendikleriyle mutlu olacaktır. Aileniz için güvenli ve en güzel çadır yerlerini oluşturarak farkındalık yaratmaya devam edeceğiz. Antalya’da aile gezilerine karar vermeden mutlaka web sitemizi inceleyerek bizden bilgi alınız. Çadır kurmak için özellikle hafta sonu yoğun olduğumuzdan dolayı erken rezervasyon yapmanızı öneririz.

Doğadayken Çadır Kamp (Camping) İçin Uygun Görülen Kıyafetler

Kamp İçin Ne Giymeli | Köprülü Kanyon Camping | Kamp Alanı

Ne Giyilmeli Hangi Malzemeler Bulundurulmalı;

Doğadayken hangi tür malzeme ve giysi giyilmeli diye çoğumuz düşünmüşüzdür. saatlerce alışveriş dükkanlarında ne almalı diye düşünürüz. çeşitlik o kadar çokturki kafamızın karışmaması mümkün değildir. ama tecrübelerinden yola çıkarak size önerimiz önemli olan bu giysilerin sizi sıcak ve kuru tutuyor olmalarına önem verilmelidir.

RAFTİNGO

doğadaki geçirdiğiniz zaman ve deneyimleriniz arttıkça kamp (camp) konusunda giyim ve malzeme seçiminin zenginliğinden uzak duracaksınız. Daha önce kamp kurmuş olan arkadaşlarınızdan bilgiler alarak nelerin bulundurulması gerektiği nelerin gerekmediği hakkında bilgiler alarak gereksiz ve boşuna taşıyabileceğiniz yüklerinizden mutlaka kurtulmalısınız.

Etrafınızda doğa sporlarıyla ilgilenen konu hakkında bilgisi olan yoksa giyim ve malzeme konusunda size önerebileceği alışveriş mağazalarını web sitemide yer alan formu doldurarak bilgi edinebilirsiniz.

Doğaya Zarar Vermeden Kamp (Camping) Kurmanın Yolları

Köprülü Kanyon Çadır Kamp Alanı | Kampçılık | Camping

Çadır Kurmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli;

Bilindiği üzre doğaya en büyük tahribatı insanoğlu eliyle yapılmaktadır. kimi uzmanlara göre insan olmasaydı dünya cennet vari bir görselliğe sahip olurdu tezleri zaman zaman olmuştur. Sanayi ve Teknolojinin ilerlemesiyle şehir hayatında sıkça karşılaştığımız hava kirliliği eksoz dumanları ses kirliliği gibi sebepler insan sağlığını ciddi şekilde tehtit ettiği gibi doğal yaşamada önemli riskleri beraberinde getirmektedir.

 • raftingo campı
 • Doğa insanoğluna öylesine güzelliklerle beraber gelmiştirki ne yazıkki bizler bu güzellikleri unutup yoğun iş temposu nedeniyle farkına varamamaktayız. doğal alanlara piknik kamp (camping) çadır gibi etkinliklere katıldığımızda da sanki bir defa alanı kullanacakmışızcanına çevremize duyarlı davranmayıp çöpümüzü atığımızı etrafa bilinçsizce saçıyoruz. Böylesine umarsız ve bilinçsizce yapmış olduğumuz hatalar gelecek nesillerede zarar vermektedir. Unutmayalımki dünya hepimizin ve başka yaşayacak bir küremiz yok. Firma olarak vaz geçilmez prensibimiz doğayı en az verecek şekilde kullanmaktır. Biz doğa dostları olarak dikkat ettiğimiz konular şunlardır...

 • Doğal alanda Yürüyüş yaptığınız patikaların daha önce geçilmiş olması kestirme ve yeni yollar yaratmayı önemsemek gereklidir.

 • Mutlaka önceden kamp (camping) kurulmuş alanlar tercih edilmeli yeni el ayak değmemiş yerler tercih edilmemelidir.

 • Deterjanla bulaşık yıkamak Lavabo, tuvalet gibi ihtiyaçlarınız için ırmak ve su kaynaklarını kullanmamalı kimyasal sıvıları toprağa dökmemeli ve tüm bu işlemleri ayrı bir yerde uzakta kuralına uygun yapılmalıdır.

 • Üşüdünüz ve ateş yakacaksanız yine daha önce yakılmış yerler tercih edilmeli ateşin sıçramaması için taşlarla koruma olanı oluşturmalı doğanın tahrip olmamasına dikkat edilmeli yangın çıkmaması için öncü tedbirler alınmalıdır.

 • Alanı terk edeceğinizde Kullanmış olduğunuz közü mutlaka söndürp öylece bırakıp gitmemelisiniz.

 • Doğal Çevreye zarar verecek materyaller pil atıkları naylon geri dönüşümü güç olan maddeler kesinlikle kullanılmamalı ve etrafa bırakılmamalıdır.

 • Her ne olursa olsun Doğal bitki örtüsüne zarar verecek hareketlerden uzak durulmalı

 • Doğal yaşamın önemli bir parçası olan çevredeki hayvanlara zarar verici eylemlerden uzak durulmalı onları korumaya yönelik düşünceyle hareket edilemelidir.

 • Doğada Kamp (Camp) sırasında ve daha sonrasında geride bırakılan tüm çöp ve benzeri atıkları itinayla toplamalı ve en yakın çöp toplama merkezlerine kadar taşınmalıdır.

Köprülü Kanyon, Beşkonak Kamp Yerleri, Kamp Alanı Çadır Özellikleri

Antalya Kamp Yeri | Köprülü Kanyon'da Çadır Kamp Kurmak

Köprülü Kanyon'da Çadır Kamp Alanı;

Antalya rafting hazır kamp (Camping) alanında kendi kurulu çadırlarımızla size hizmet etmek bize mutluluk vermesinin yanı sıra, kendi çadırlarınızı da kurma imkanı sağladığımız kamp (Camping) alanlarımız bulunmaktadır. Çadır aldınız ve nasıl kullanacağını bilmiyorsanız almış olduğunuz çadırın kullanma kılavuzunu mutlaka önceden okumanızı tavsiye eder ve daha önce evinizde kamp (Camping) alanına gelmeden önce mutlaka almış olduğunuz özelliklerini denemenizi tavsiye ederiz.

Çift Katlı Bilinen Çadırların Özellikleri;

Çift katlı çadırlar iki gruba ayrılırlar.

İç tentenin kurulduğu sonrada dış tentenin kurulacağı çadırlardır. İç tenteli çadır kurulumu hızlı ve basit olan çadır türleridir. Polerle desteklenmiş iç tentenin gergin ipleriyle sabitleştirilerek dış tentenin oluşu çadırı sabit hale getirmektedir. Bu tip çadırların yağışlı havalarda söküm esnasında ıslanmaz.

day_camp1

Çadır kurarken rüzgarın yönü hesap edilmeli ve buna göre kurulmalıdır. İyi ve sağlam kurulmayan çadırlar rüzgar estiğinde kolaylıkla yerinden sökülebileceği unutulmamalıdır.

Dış tentenin sağlam bir şekilde gerilmesi bu tür riskleri azaltacaktır. Çadırla gelen iplerin bir kısmını değil tamamının gerilmesi önemlidir. Köprülü Kanyon Milli Park alanında sizleri de doğayla iç içe olmayı bekliyoruz.

Detaylı bilgi almak için lütfen www.raftingo.com web sitemizde yer alan iletişim bölümünden bizlere ulaşın.

KAMP YER SEÇİMİ

 • Daha önce kamp (camp) kurulmuş olan yerler

 • Kayalık olan yamaçlar

 • Çakıllı veya kumlu topraklar

 • Ormanlık alanda ise bitki örtüsünün az olduğu tahrip olan yerler seçilmeli

Antalya'da Kampçılık (Camping), Köprülü Kanyon, Beşkonak Kamping Alanı Özellikleri

Kampçılık Genel Bilgi | Antalya Köprülü Kanyon Kamp Yerleri

Köprülü Kanyon, Beşkonak Kamp Alanı Kamping;

Yoğun iş temposundan ve şehrin havasız ortamından uzaklaşmayı herkes ister ama bu sadece istek olarak kalır. Kendimize ve sevdiklerimize bu yoğun tempodan dolayı ne yazık ki vakit ayıramamaktayız. halbu ki insanoğlunun doğasının gereği olmazsa olmaz parçasıdır doğa biz insanlarda coşkuyu heyecanı ve bağımlılık yaptığı aşikardır.

WebIconTabiatın ortasında yapacak olduğunuz kamp esnasında öğrenecekleriniz kentte yaşamınızı emin olun oldukça kolaylaştıracaktır. Kamp (Camping) alanında bazen güzel, bazen bunaltıcı anlar sırasında edineceğiniz bilgi ve deneyimler hayatınıza renk getirip sıradanlıktan uzak daha yaşanılabilir hale getirecektir. sosyalleşmek açısından en güzel aktivitelerden ve en önemlisidir. Konu hakkında sormak istediğiniz detaylar alabileceğiniz bilgiler için lütfen iletişim alanındaki hatlardan herhangi birisini veya sitemizin altında yer alan rezervasyon formundan ulaşıp. hızlı bilgiye sahibi olabilirsiniz. Antalya Rafting 7/24 sizler için her daim cevap verir. sayfanın devamında daha geniş bilgilere yer verilmiştir.

Köprülü Kanyon, Beşkonak kamp ta güvenle kalabileceğiniz kendi ellerinizle yapacağınız yemekler, hiç tanımadığınız tatları tatmak, gece yıldızları izlemek, ıssızlığın içinden böcek ve gece kuşlarının gizemli ötüşü kısada olsa kampta yaşam biçiminize renk ve heyecan katmasını seveceğinizi düşünüyoruz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Antalya Köprülü Kanyon Çadırlı Kamp yerlerinden özel kareler.

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
İlginizi Çekecek Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.