Antalya Kayaking Turları - Manavgat Beş Konak Rafting

RAFTİNGO Kayaking Turları Antalya

Şişme Kayaklar (RAFTİNGO), kendi tekneniz üzerinde tam kontrol sağlayarak nehri yaşamanın çok daha kişisel bir yolunu sunuyor. Kayaking öğrenmek, eğlenceli ve kullanımı güvenlidir Irmakla bütünleşerek gününüzü daha da heyecanlandırmak kolaydır.Her RAFTİNGO Antalya Köprülü Kanyon gezisi, talimat ve güvenliği sağlamak için deneyimli bir rehber içerir.

Köprülü Kanyonda Kayaking Eğlenceli, Maceracı Ve Rahatlatıcı

Antalya Köprülü Kanyon'da çok sayıda şelale bulunur, Köprü çay ırmağında kayakla rafting turuna katılmak son zamanların en popüler etkinliği haline gelmiştir. Bir kayıkta görkemli kayakçı ve doğa manzarası ile çevrelenmek hiç şüphesiz, manzaraları tecrübe etmek için rahatlatıcı ve eğlenceli bir yoldur. Profesyonel bir tecrübe gerektirmeyen Gruplar haline doyasıya günün tadını çıkarabileceğiniz bir turdur. Antalya Köprülü Kanyon manzarası eşliğinde rehberli bir kayak turunun keyfini çıkarın.

tarih ve rafting

Günübirlik Rafting Turları

Beyaz Su Raftingi (white whater) ya da nehir raftingi bilindiği gibi popüler su bazlı bir etkinliktir. En dikkate değer Rafting, en heyecan verici nehir aktivitelerinden biridir. Ticari ve özel olarak tüm dünyada uygulanmaktadır. Türkiye'de ünüyle bilinen Köprülü Kayonda, beyaz su ve doğal güzellikleriyle rafting yapmanın tadına doyamıyacaksınız. Beyaz su raftinginin temel bileşenleri Raftlar, kişisel güvenlik ekipmanları, eğitim ve tabii ki nehirlerdir.

Beyaz su raftingi sadece yaş grupları için eğlenceli, heyecan verici bir aktivite değil aynı zamanda egzersiz rutininizi değiştirip biraz temiz hava elde etmenin farklı bir yoludur. Yeni başlayanlar Sınıf 1 ve Sınıf 2-3 rapids idealdir.

Bir beyaz su rafting gezisinin heyecan ve bağlarının üstünde, doğayı tamamen yeni bir şekilde deneyimlemeye başlıyorsunuz. Rafting sizi pek çok insanın görmediği, sizi yaban hayatı ile yakınlaştıracak imkansız olan yerlere seyahat etmenizi sağlayacak alanlara götürür. Raftingo sizler için en güzel Macera yollarını planlayarak unutulmaz anları yaşayabileceğiniz profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla yıllardır hizmet vermeye devam ediyor bizimle bu serüvene katılmak istiyorsanız lütfen İLETİŞİM bölümünden bizlere ulaşın...