Antalya Kayaking Turları, Köprülü Kanyon Kayaking Turu

Kayaking Turları;

Şişme Kayaklar, üzerinde tam kontrol sağlayarak nehri yaşamanın çok daha kişisel bir yolunu sunuyor. Kayaking öğrenmek, eğlenceli ve kullanımı güvenlidir Irmakla bütünleşerek gününüzü daha da heyecanlandırmak kolaydır. Her Antalya Köprülü Kanyon gezisi, talimat ve güvenliği sağlamak için deneyimli bir rehber içerir.

tarih ve raftingKöprülü Kanyonda Kayaking Eğlenceli, Macera Dolu;

Antalya Köprülü Kanyon'da çok sayıda şelale bulunur, Köprü çay ırmağında kayakla rafting turuna katılmak son zamanların en popüler etkinliği haline gelmiştir. Bir kayıkta görkemli kayakçı ve doğa manzarası ile çevrelenmek hiç şüphesiz manzaraları tecrübe etmek için rahatlatıcı ve eğlenceli bir yoldur. Profesyonel bir tecrübe gerektirmeyen gruplar haline doyasıya günün tadını çıkarabileceğiniz bir turdur. Antalya Köprülü Kanyon manzarası eşliğinde rehberli bir kayak turunun keyfini çıkarın.

Kano turları Köprülü Kanyon 2 kişilik kano turu

Kano Turları - Köprülü Kanyon Kano Turu

RAFTİNGO Macera turlarında sizler için sunmuş olduğumuz hizmetlerden bir tanesi'de 2 ve 1 kişilik kanolarla rafting keyfini farklı yaşatmamızdır...Dileyen misafirlerimiz gruplar halinde botlarla kendisini özel hissetmek isteyen katılımcılarımız ise kano tercihinde bulunabilirler.

kano turları rafting köprülü kanyon raftingo

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Kayaking

Antalya Köprülü Kanyon Kayaking Turları

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.