Antalya Kayaking Turları - Köprü Çay'da İki kisilik kano turları

Kayaking Turları Antalya

Şişme Kayaklar, üzerinde tam kontrol sağlayarak nehri yaşamanın çok daha kişisel bir yolunu sunuyor. Kayaking öğrenmek, eğlenceli ve kullanımı güvenlidir Irmakla bütünleşerek gününüzü daha da heyecanlandırmak kolaydır. Her Antalya Köprülü Kanyon gezisi, talimat ve güvenliği sağlamak için deneyimli bir rehber içerir.

Köprülü Kanyonda Kayaking Eğlenceli, Maceracı Ve Rahatlatıcı

Antalya Köprülü Kanyon'da çok sayıda şelale bulunur, Köprü çay ırmağında kayakla rafting turuna katılmak son zamanların en popüler etkinliği haline gelmiştir. Bir kayıkta görkemli kayakçı ve doğa manzarası ile çevrelenmek hiç şüphesiz manzaraları tecrübe etmek için rahatlatıcı ve eğlenceli bir yoldur. Profesyonel bir tecrübe gerektirmeyen gruplar haline doyasıya günün tadını çıkarabileceğiniz bir turdur. Antalya Köprülü Kanyon manzarası eşliğinde rehberli bir kayak turunun keyfini çıkarın.

tarih ve rafting

Kano turları Köprülü Kanyon 2 kişilik kano turu

RAFTİNGO Macera turlarında sizler için sunmuş olduğumuz hizmetlerden bir tanesi'de 2 ve 1 kişilik kanolarla rafting keyfini farklı yaşatmamızdır...Dileyen misafirlerimiz gruplar halinde botlarla kendisini özel hissetmek isteyen katılımcılarımız ise kano tercihinde bulunabilirler.

kano turları rafting köprülü kanyon raftingo

Kayaking

Antalya Köprülü Kanyon Kayaking Turları

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.