Antalya Rafting Turu - Köprülü Kanyon Rafting Parkuru - Rafting yemek menüsü

antalya rafting raftingo advanture tours trips köprülü kanyon tu

Antalya Rafting Turu , Köprülü Kanyon rafting, Manavgat rafting turları, Beş Konak, köprü çay hakkında alabileceğiniz tüm bilgiler yer almaktadır. Antalya'da Rafting, Raftingo Advanture ile bol eğlence ve adrenalin doludur. Rafting Turun'da bizimleysen her şey yolunda!

İlk Defa Rafting Yapacaklar İçin Öneriler. Rafting İçin Yüzme Bilmek Gerekir mi?

İlk Defa Rafting Turuna Katılanlar;

Her macera sporunun bir ilki olduğu gibi rafting turunu ilk defa deneyimlemek de bazen katılımcılara ürpertici gelebilmektedir. profesyonel Raftingcilerin sularla verdiği mücadeleler rafting botlarının alabora olması, azgın sularda sarf edilen efor ve enerjiyi videolarda izlerken kim ürpermez ki!

Oysa rafting parkurları her videoda izlendiği gibi değildir. Zorluk seviyelerine göre oluşturulmuş parkur alanlarında neredeyse hemen hemen her kes gönül rahatlığı ile katılabilir. Hatta yüzme şartı bile aranmaz. Antalya Köprülü Kanyon rafting parkuru bunlara en güzel örnektir. Zorluk seviyesinin 1-2 olarak belirlenen parkurda yüzme şartı aranmamaktadır. 6 yaş ve üzeri sağlık sorunu olmayan herkes katılabilir. Önemli olan tecrübeli güvenilir ve ehlî olan kişilerce yapılmasıdır. Antalya’da rafting turuna katılacaksanız 25 yıllık deneyimli rehber ekip ve çalışma programımız sayesinde güvenli bir yolculuğa çıkarsınız.

Rafting Ne zaman Başlar Neler yapmalısınız?


İlk gruplarımız sabah saat 10.00'da başlar ve hemen hemen her saat arası aktivite devam etmektedir. Kendi aracıyla gelmek isteyenler bizden konum bilgisi alarak buluşma noktamıza gelmektedirler. Rehber eşliğinde kendilerine yapmaları ve yapmamaları gereken kurallar anlatılır. Ekipmanlar kendilerine tarafımızca verilerek katılımcılar hazır hale getirilirler. Artık rafting yapma zamanı gelmiştir. Rehber eşliğinde kendi araçlarımızla rafting başlangıç noktasına gelinerek 14 km'lik 3 saat macera yolculuğu başlamış olur.

İlk defa rafting turuna katılanlar için bilmeniz gereken küçük bir kaç detay;

1. Yanınıza değerli sayılabilecek altın, küpe, hal hal gibi metal aksesuarlar getirmeyiniz.
2. Sıcak havalarda güneş kreminizi yanınızda bulundurun.
3. Denize nasıl gidiyorsanız öyle gelin rahat ve sizi sıkmayacak kıyafetler tercih edin(mayo, bikini, şort v.b.)
3. Rafting öncesi rehberinize mutlaka yüzmeyi bilmediğinizi söyleyin (grupları oluştururken önemlidir)

4. Sakin olun ve günün keyfini çıkartın.

Rafting nedir? Nasıl Yapılır?

Rafting nedir?

Rafting su debisinin yeterli olduğu 2-4-6-8-10 kişilik şişme bot ve kanolarla akıntıyla veya akıntıya karşı gruplar halinde senkronize halde rehber eşliğinde kürek çekerek olası karşınıza çıkacak rapit ve engelleri aşarak ırmakta yol alma sırasındaki mücadeleye rafting denir.

Rafting Nasıl Yapılır?

Rafting parkurları dünyada ırmakların bölgesel zorluk derecelerine göre sınıflara ayrılmıştır. Sizlere Köprülü Kanyonda +1 ve +2 zorluk derecesi olan parkurumuzda nasıl rafting yapılır biraz bahsetmek istiyoruz. Köprü çay bölgesinde...

Kimler Rafting yapabilir?

Antalya'nın Beşkonak Köprülü Kanyon bölgesinde Rafting yapabilmek için özel yeteneklere
sahip olmanız veya günlerce özel kurs görmek şart değildir. Temiz, berrak suyu ve bol köpüklü şelale akıntıların'da doğa harikası olan Köprü çay da konusunda uzman, bölgeyi iyi tanıyan ilk yardım ve spor aktivitelerinde eğitim almış rehberlerle birlikte gönül rahatlığıyla Turumuza katılabilirsiniz.

Rafting Tur programı

08:30 Transfer araçların hareket zamanı ( misafir alınış bölgesine göre değişir )

10:30 Restoranımızda buluşma

10:45 Rafting hakkında bilgilendirme ( info )

11:00 Hazırlık rafting kıyafetlerinin giyilmesi

11:20 Araçlara binilip rafting start noktasına hareket

Restoran ve açık büfe menümüz

Standart Tur paketi Menü:

  • Közde doğal Tavuk şiş
  • Bulgur pilav
  • Mevsim salata veya mevsim meyveleri
  • Makarna

Hepsi bir paket normal Rafting tur menümüz açık büfedir alkolsüz soft ve alkollü içecekler paket
tur fiyatlarımıza dahil değildir. VİP özel misafirlerimiz için yemek çeşitliliği isteğe sizlerin talebi üzerine göre şekillenebilmektedir detaylar için lütfen bizlere iletişim alanındaki form ve telefon numaralarından her hangi birini arayabilirsiniz. VIP Menü hakkındaki bilgiler yazının devamında yer almaktadır.

Rafting Parkurumuz

Bilindiği üzere ekiple uyum halinde yapılabilen bir spor dalıdır. Ülkemizde Antalya il sınırları içerisinde bulunan Köprülü Kanyon milli park alanında Rafting yapabilmek için çok özel
yeteneklerinizin olması gerekmiyor. Başta da söylediğimiz gibi bot ekibinizle senkronize halde hareket etmeniz ve uzman rehberinizin komutlarına uyarak kısa sürede botunuzla bütünleşip suyun ve şelalelerin keyfine doyamayacaksınız.

RAFTİNGO’ nun güvencesi altında berrak suyu ve köpüklü şelaleleriyle doğa harikası olan
Beşkonak
Köprülü Kanyonda uzman bölgeyi iyi tanıyan eğitimli rehberlerle birlikte gönül rahatlığıyla Rafting yapabileceğinizi garanti ediyoruz. Raftingo macerayı tercih ettiyseniz ''yaşanacak çok şeyiniz var'' demektir.

Rafting öncesi bilinmesi ve uyulması gereken kurallar nelerdir?

Rafting sporu keyifli bir aktivite olduğu gibi doğasının gereği bazı önemli riskler taşımaktadır.
fakat bu kuralları en aza indirgemek verilen talimat ve kurallara uygun hareket edildiği taktirde risk boyutu oldukça düşüktür. Güvenli ve adrenalin dozu yüksek bir rafting aktivitesi için tur öncesi aşağıda yer alan hususlara mutlaka önemle dikkat edilmesi gerekmektedir. Biz ekip olarak önce can güvenliğinizi ilk sıraya koyuyor ve bu kurallara mutlaka uyulmasını sağlıyoruz.

Rafting Turu esnasında uyulması gereken kurallar

Değerli Rafting severler RAFTİNGO ekibi olarak sizlere önerimiz kesinlikle işin uzmanı ırmağı ve
bölgeyi iyi tanıyan ilk yardım konusunda deneyim bilgi ve donanıma sahip uzmanlarca yapılmalıdır.
Rafting botlarına binmeden ve bindikten sonra kesinlikle rehberinizin söylediklerini dikkatlice dinlemeli ve aksi yönde hareket edilmemelidir. Nehirde can yeleğinizi daima giyin. Can yeleği rahatça oturmalıdır. Ceketinizi sakin bir bölümde bile olsa çıkarmadan önce daima rehberinizle görüşün.

Rafting Ne kadar ? Rafting Fiyatları ve Ücretleri

Rafting Turu Fiyat Politikası;

Antalya'da Rafting Turunu gruplara özel kalitesinden ödün vermeden düzenlediği fiyat politikasıyla Türkiyenin en tercih edilen rafting gezi sitesi olmaya devam ediyor...Neden Rafting fiyatlarında çok fark var ve hangi uygun paketleri tercih etmeniz gerektiğini diğer rafting firmalarından ayıran özelliklerini web sitemizin HAKKIMIZDA bölümünden inceleyebilirsiniz. Rafting fiyatları ve güncel Kampanyala için KAMPANYALAR butonuna tıklayarak takip edebilirsiniz. Bütçenize uygun Fiyatlar için bizleri arayarak veya online iletişim adreslerimizden her hangi birisini tıklayarakta bilgi edine bilirsiniz...

Rafting turu Hangi saatler arasında yapılır? Rafting Saatleri

Rafting Saatleri;

Rafting turu Hangi saatler arasında yapılır? Rafting, belli bir program çerçevesinde yapılan bir spor aktivitesidir. Grupların yoğunluğu ve akarsu yoğunluk kapasitesine göre saatlerde farklılık gösterebilir. Standart rafting başlangıç saati sabah saat 09:00’dur. Bitiş saati ise yılın uzun gün sayısına göre değişir. Yaz aylarında 09:00 ile 17:00 saatleri arası rafting yapılabilmektedir. Köprülü Kanyon bölgesinde yani köprü çay üzerinde rafting rehber eşliğinde yapılır. Bireysel amatör raftingciler rehber olmadan rafting yapmaları önerilmez. Sizde bir rafting turuna katılmak istiyorsanız gelmeden en geç 1 gün önce rezervasyon yapmanızı öneririz.

Rafting Turu satın almadan önce dikkat !

Türkiye'nin Antalya ili Manavgat ilçesi Milli Park Alanı içerisinde yer alan tabiat harikası ve
tarihi dokusuyla turizmin gözde bölgesi köprülü kanyon'da Rafting işin ehli olmayan komik fiyatlara tur yaptırdığını söyleyen hiç bir yasal sorumluluğu olmayan, can güvenliğiniz için belgesiz bu tip kuruluslardan uzak durmanızı öneririz.

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.