Süper Combo Paketi

Süper kombo

SÜPER COMBO

Maceranın dozunu artırın! "Süper Combo Paketi," bir gün içinde farklı macera turlarını bir araya getirerek size doyumsuz bir eğlence deneyimi sunan tam gün süren bir macera paketidir. Bu paket, rafting, zipline, ATV quad safari veya Buggy safari seçeneklerinden birini içerirken, aynı zamanda Jeep safari ve balık tutma gibi aktiviteleri de barındırır. Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda gerçekleşen bu etkinlikler, Toros Dağları'nın muhteşem manzarası eşliğinde, el değmemiş kızılçam ormanları arasında ve berrak beyaz sularıyla ünlü Köprü çay Irmağı'nda gerçekleştirilmektedir.

SÜPER COMBO TURU HAKKINDA

duration Tur Süresi- Yaklaşık 5 saat

age-4 Yaş sınırı- 4 yaş üstü çocuklar ve ciddi sağlık sorunu olmayan herkes yapabilir.

freecancel Ücretsiz iptal- 24 saat öncesi iptallerde tam ücret iadesi hakkı

book now pay later Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin- Seyahat planları yaparken kendinizi sınırlamayın. Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin.

transportation Gidiş-dönüş transfer isteğe bağlıdır- Etkinlikten bir gün önce konaklayacağınız oteli veya bulunacağınız lokasyonu lütfen bizimle paylaşmayı unutmayın. Teslim alma süresi, konumunuza bağlı olarak belirlenecektir. Belirlenen karşılama saatinde en az 10 dakika önce buluşma noktasında hazır bulunmalısınız.

guide Konuşma rehber- İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça


Deneyim ve Öne Çıkanlar;

 • Bölgenin en uzun rafting parkurunda 14 kilometrelik heyecanı yaşayın.
 • Atv Quad safari veya Buggy safari araçlarından herhangi birini seçebilirsiniz.
 • Atv Safari & Buggy Safari araçlarının maximum 2 kişilik olduğunu unutmayın.
 • Jeep safari turuyla tozu dumana katın.
 • Zipline hattı üzerine çıkarak havada süzülüp rüzgarı yüzünüzde hissedin.
 • Mola verin ve Köprülü Kanyon'da Panoramic resimler çekin.
 • Eğlenceli rehberlerle doğayı keşfederek bol oksijen depolayın.
 • Köprülü Kanyon'a adını veren eski roma köprülerini izleyin.
 • Aktiviteler esnasında verilen molalarda dinlenin ve bol bol yüzün.
 • Rafting turunda su savaşlarına hazır olun. Hızlı ve yavaş akıntıları hissedin.
 • Açık büfe öğle yemeğinizi alın ve ırmak kıyısında oturarak nehrin serin manzarasını izleyin.
 • Tur sonunda gün boyu yaptığınız aktivitelerin özet videolarını izleyin beğenirseniz satın alın.

Buluşma Noktası;

Gelmeden en az 1 gün önce bizimle iletişime geçerek konum bilgisi ve buluşma saatini istemeyi unutmayın. Konum bilgisi için whatsapp hatımızdan bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz.


Süper Combo turuna dahil olan hizmetler:

 • Atv Quad Safati & Buggy Safari
 • Zipline
 • Jeep Safari
 • Panoramic Canyon
 • Rafting
 • Rehberlik Hizmeti
 • Açık büfe öğle yemeği (Közde tavuk şiş, mevsim salatası, makarna, mevsim meyvesi)
 • Rafting ekipmanları (kask, can yeleği, kürek)
 • Zipline ekipmanları
 • TRANSFER (İsteğe Bağlıdır)

Dahil olmayan hizmetler:

 • x HD Video
 • x FOTOĞRAF
 • x Alkollü alkolsüz içecekler
 • x Kişisel Harcamalar
 • x Su Ayakkabısı

Not: Ayak sağlığınız için, parmak arasında veya ayağınızdan kolayca çıkabilecek terlikler önerilmez. Eğer mümkünse, ayağınızı sıkıca kavrayabilen rafting papuçları, deniz ayakkabıları veya su sporları için uygun ayakkabılar tercih edilmelidir. Bu tür ayakkabılarınız yoksa, varışınızda ücret karşılığında temin edebilirsiniz. Konforunuzu sağlayacak rahat ve sizi sıkmayan kıyafetler seçmeli, ayrıca üzerinizi değiştirebileceğiniz soyunma kabinleri bulunmaktadır.


Süper Combo Tur Programı:

Süper Combo paketine dahil olan katılımcılar, transfer araçlarıyla seyahat edeceklerse, konaklayacakları oteli veya konaklama yapmayacaklarsa bulundukları bölgeyi en geç 1 gün öncesinden tarafımıza bildirmelidirler. Belirlenen buluşma saatinde katılımcılar transfer araçlarıyla alınacaktır. Tüm aktiviteler Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Köprülü Kanyon bölgesinde gerçekleştirilmektedir. Antalya ve çevresinden transfer araçlarıyla gelen misafirler genellikle sabah saat 11:00 civarında aktivite bölgesine ulaşırlar. Kısa bir dinlenme arasının ardından gruplar oluşturulacak ve dil ve milliyetlerine göre 10 ila 12 kişilik çekirdek gruplara ayrılacaklardır. Her gruba bir profesyonel rehber eşlik edecektir. Gün boyunca yapılacak aktiviteler hakkında özet bilgilendirmeler yapılacak, gerekenler ve uyulması gereken kurallar anlatılacaktır. Bilgilendirmelerin ardından grupların büyüklüğüne göre aktivite sırası değişebilir. Genellikle tur, Atv quad safari veya buggy safari ile başlar ve bu tur yaklaşık 35-40 dakika sürer. Araçlar maksimum 2 kişiliktir ve 3 kişi binemez. Atv veya buggy turu sonrasında jeep safari araçlarına geçilir ve doğal parkurda yapılan jeep safari turu tozlu ve sulu yollarda macera dolu anlar sunar. Ardından en sevilen aktivite olan rafting turuna geçilir. Rafting parkuru 14 km uzunluğundadır ve tur sırasında yüzme ve atlamalar için molalar verilir. Molalardan birinde zipline hattı bulunmaktadır. Rehber eşliğinde katılımcılar halat üzerinde kayma deneyimini yaşarlar. Toplamda 500 mlik bir zipline aktivitesi bulunmaktadır. Diğer molada ise rehber eşliğinde katılımcılar Köprülü Kanyonu yüksekten Panoramic olarak görme fırsatı bulurlar. Tüm molaların ardından rafting aktivitesi devam eder ve son durak olan aktivite bitiş noktasına ulaşılır. Bitiş noktasında ırmak kıyısında açık büfe öğle yemeği servisi yapılmaktadır. Öğle yemeğinin ardından katılımcılar geldikleri araçlara binerek başlangıç noktalarına geri götürülür.


NE GİYMELİ NE GETİRİLMELİ;

Süper Combo turuna katılmadan önce, erkekler için şort ve tişört ile bayanlar için mayo, bikini veya haşema gibi kıyafetleri içeren küçük bir çanta hazırlamanız tavsiye edilir. Ayrıca sıcak havalarda güneş kremi kullanmanız önemli olabilir. Unutmayın ki bir havlu da yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
Mücevher gibi eşyaları tura getirmemeniz önemlidir. Cep telefonu, cüzdan gibi değerli eşyalara ihtiyacınız olmayacak, bunları tur boyunca araca veya yetkililere teslim edebilir ve tur sonunda geri alabilirsiniz. Tur esnasında kaybolan veya yanınızda bulunan değerli eşyalarınızdan sorumlu tutulmayacağınızı bilmeniz gerekmektedir.


NEHİR VE TUR HAKKINDA TEKNİK BİLGİ;

Köprülü Kanyon Rafting Parkuru, uluslararası düzeyde 1-2 zorluk derecesine sahip çağlayanlardan oluşmaktadır. Bu nedenle herhangi bir deneyime ihtiyaç duyulmamaktadır. Sağlık sorunu bulunmayan herkes tura katılabilir. Rafting yapma yaş sınırı mevsime göre değişmektedir. Yaz aylarında su debisinin uygun olduğu zamanlarda 4 yaş ve üzeri katılımcılara izin verilmektedir. Yüksek derecede deneyim ve bilgiye sahip uzman rehberler eşliğinde gruplar, güvenli ve heyecan dolu bir gün geçirmektedirler. Tesisimizde 8-12 kişilik rafting botları ve çift kişilik kanolar bulunmaktadır. Çift kişilik kano tercih eden katılımcıların rezervasyon sırasında belirtmeleri gerekmektedir. ATV ve buggy safari araçları, 4x4 çekiş gücüne sahip ve zor arazi koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır. Bu araçları kullanacak sürücülerin minimum 15 yaşında olmaları gerekmektedir. Daha genç katılımcılar ebeveynleriyle birlikte araca binebilirler. ATV veya Buggy safari motorlarını kullanmak için özel bir yetenek veya ehliyete ihtiyaç bulunmamaktadır, çünkü özel parkurlarda gerçekleştirilmektedir. Jeep safari araçları 8 ila 10 kişi kapasitelidir ve 4 yaş ve üzeri çocuklar rahatlıkla katılabilir. Her bir Jeep safari aracını, alanında uzman şoförler kullanmaktadır; misafirlerin araçları kullanması yasaktır. Zipline parkuru, Köprüçay Irmağı üzerine kurulmuş olup, gidiş ve dönüş olmak üzere toplamda 500 metre uzunluğundadır. Zipline parkuruna katılmak isteyenlerin maksimum 120 kg ağırlığında olmaları gerekmektedir. Eğer Antalya Köprülü Kanyon'da süper combo paketiyle tam gün aktivitelerimize katılmak istiyorsanız, rezervasyon için iletişim hatlarımızdan birini arayarak ya da WhatsApp iletişim numaramıza mesaj atarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.