Rafting Turu satın almadan önce dikkat !

Türkiye'nin Antalya ili Manavgat ilçesi Milli Park Alanı içerisinde yer alan tabiat harikası ve
tarihi dokusuyla turizmin gözde bölgesi köprülü kanyon sözde Rafting yaptıran yasal olmayan şirket sayısı oldukça fazladır. Ne yazık ki profesyonel anlamda olması gerektiği gibi yapan
federasyonun
koyduğu kurallara uyan firma sayısı çok azdır. bir iki bot satın alıp işin ehli olmayan komik fiyatlara tur yaptırdığını söyleyen hiç bir yasal sorumluluğu olmayan can güvenliğiniz için belgesiz bu tür firmalardan uzak durmanızı öneririz.

raftingo-antalya-2

Üzülerek söylememiz gerekiyor ki ülkemizde merdiven altı diye tabir ettiğimiz birçok Şirket bulunmaktadır… Bunun önüne geçe bilmenin tek yolu siz değerli tüketicilerimizin bilinçli davranıp bir hizmeti satın almadan önce gerekli ön araştırma yapmasıyla önlenebilir.

şirketlerin tam ve eksiksiz donanımlara sahip olması gerekir.

Rafting Sporu eğlenceli bir spor olmakla beraber tura katılırken eksikleriniz varsa göründüğünden daha tehlikeli bir spor olması kaçınılmazdır.

İstenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak adına ucuz Rafting tercih ederken işin uzmanları tarafından eksiksiz yaptırılıp yaptırılmadığına dikkat edilmelidir...

Bu nedenle Tura katılmadan önce iyice araştırmalı, fiyat uygunluğuna kanılmamalıdır. Bir Firma ne kadar ucuz yaptırıyorsa biliniz ki hizmet, donanım ve tur konusunda bir çok aksamalar yaşayacağınız anlamına gelir.

Hizmet alanından kısmadan; bu yemek olabilir, transfer aksaklığı olabilir aklınıza gelebilecek veya gelemeyecek aksaklıklara sebep olup sizin oradan mutsuz ve aldatılmış Hissiyle ayrılmanıza sebep olur.

Sevgili Raft severler tura katılmayı düşünen misafirlerimiz! Alacak olduğunuz hizmet ve paketler fiyatlarda değişkenlik gösterebilir. Ancak transferli bir Rafting Turunun Antalya bölgesinden gelecekler için 50 TL nin altında olmamasına dikkat edin.

Bu 2015 yılı için geçerli olan en taban fiyattır. Eğer ki bir Şirket bunun altında fiyatlara hizmet sunmayı vaat ediyorsa biliniz ki ya hizmet kalitesinden keserek yada merdiven altı iş yaptığı içindir.

Turunuzun ve gününüzün kötü geçmesini istemiyorsanız böyle aldatmaca fiyat verenlere itibar etmemenizi ve kesinlikle tur satın almamanızı öneririz…

Rafting sporu profesyonel şirketlerin yaptığı gibi bu işi de merdiven altı yapanların olduğunu unutmayalım.

rafting-antalya

Yıllarını bu Spora vermiş işi sadece Rafting olan işini aşkla yasal yaptıran şirketlere haksızlık etmemek ve olası kazalara maruz kalmamanız adına iyi bir araştırmadan sonra kararınızı vermenizi tavsiye ederiz.

Bölgenin böylesine güzel olan doğal güzellikleri siz sevgili misafirlere 22 yıldır tanıtmaya, tattırmaya ve yaşatmaya çalışıyoruz.

Ekibimiz sizlere hizmet kalitesinden kesinlikle ödün vermeden güvenli rafting turu yapmanızı sağlayacaktır. Yılın 12 ayı bu güzellikleri bizimle www.raftingo.com sitemizi takip ederek görebilirsiniz.

Antalyada Rafting Turunda seçilmiş size özel resim kareleri.

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.