turk ingiltere rusya

Macera arama macera sana gelsin!

Rafting Turu Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antalya Rafting Turu Firmaları | Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm Rafting Firmaları Aynı mı?

Türkiye'nin Antalya ili Manavgat ilçesi Milli Park Alanı içerisinde yer alan tabiat harikası ve
tarihi dokusuyla turizmin gözde bölgesi köprülü kanyon'da rafting işin ehli olmayan komik fiyatlara tur yaptırdığını söyleyen hiçbir yasal sorumluluğu olmayan, can güvenliğiniz için belgesiz bu tip kuruluşlardan uzak durmanızı öneririz. Bu nedenle bilinenin aksine köprülü kanyon bölgesinde her bir rafting firmasının vermiş olduğu hizmet farklıdır.

Rafting Sporu eğlenceli bir spor olmakla beraber tura katılırken eksikleriniz varsa göründüğünden daha tehlikeli bir spor olması kaçınılmazdır. İstenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak adına ucuz rafting tercih ederken işin uzmanları tarafından eksiksiz yaptırılıp yaptırılmadığına dikkat edilmelidir.

Bu nedenle etkinliğe katılmadan önce iyice araştırmalı, fiyat uygunluğuna kanılmamalıdır. Bir firma ne kadar ucuz yaptırıyorsa biliniz ki hizmet, donanım ve tur konusunda birçok aksamalar yaşayacağınız anlamına gelir. Hizmet alanından kısmadan bu yemek olabilir, transfer aksaklığı olabilir aklınıza gelebilecek veya gelemeyecek aksaklıklara sebep olup sizin oradan mutsuz ve aldatılmış Hissiyle ayrılmanıza sebep olur.

Sevgili raft severler tura katılmayı düşünen misafirlerimiz! Alacak olduğunuz hizmet ve paketler fiyatlar da değişkenlik gösterebilir. Ancak transferle bir rafting turunun Antalya bölgesinden gelecekler için bulundukları mesafeye bağlı olarak fiyatlar değişebileceğini unutmayınız. Rafting sporu profesyonel şirketlerin yaptığı gibi merdiven altı yapanların ‘da olduğunu unutmayalım.

Yıllarını bu Spora vermiş işi sadece Rafting olan işini aşkla yasal sorumluluklarının bilincinde yerine getiren şirketlere haksızlık etmemek ve olası kazalara maruz kalmamanız adına iyi bir araştırmadan sonra kararınızı vermenizi tavsiye ederiz. Bölgenin böylesine güzel olan doğal güzellikleri siz sevgili misafirlere 22 yıldır tanıtmaya, tattırmaya ve yaşatmaya çalışıyoruz. Antalya Adventures ailesi olarak tam 30 yıldır siz macera severleri güvenli ve eğlenceli aktiviteler yapmak için çalışıyoruz. Haftanın her günü düzenlemiş olduğumuz rafting turu ve diğer aktivitelerimize dahil olmak için ARAYIN.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.