Rafting Turu Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Antalya Rafting Turu Firmaları | Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm Rafting Firmaları Aynı mı?

Türkiye'nin Antalya ili Manavgat ilçesi Milli Park Alanı içerisinde yer alan tabiat harikası ve
tarihi dokusuyla turizmin gözde bölgesi köprülü kanyon'da Rafting işin ehli olmayan komik fiyatlara tur yaptırdığını söyleyen hiç bir yasal sorumluluğu olmayan, can güvenliğiniz için belgesiz bu tip kuruluslardan uzak durmanızı öneririz. Bu nedenle bilinenin aksine köprülü kanyon bölgesinde her bir rafting firmasnın vermiş olduğu hizmet farklıdır.

raftingo-antalya-2

Rafting Sporu eğlenceli bir spor olmakla beraber tura katılırken eksikleriniz varsa göründüğünden daha tehlikeli bir spor olması kaçınılmazdır. İstenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak adına ucuz Rafting tercih ederken işin uzmanları tarafından eksiksiz yaptırılıp yaptırılmadığına dikkat edilmelidir...

Bu nedenle etkinliğe katılmadan önce iyice araştırmalı, fiyat uygunluğuna kanılmamalıdır. Bir Firma ne kadar ucuz yaptırıyorsa biliniz ki hizmet, donanım ve tur konusunda bir çok aksamalar yaşayacağınız anlamına gelir. Hizmet alanından kısmadan bu yemek olabilir, transfer aksaklığı olabilir aklınıza gelebilecek veya gelemeyecek aksaklıklara sebep olup sizin oradan mutsuz ve aldatılmış Hissiyle ayrılmanıza sebep olur.

Sevgili Raft severler tura katılmayı düşünen misafirlerimiz! Alacak olduğunuz hizmet ve paketler fiyatlar da değişkenlik gösterebilir. Ancak transferli bir Rafting Turunun Antalya bölgesinden gelecekler için 120 TL nin altında olmamasına dikkat edin. Bu ücret 2020 yılı için geçerli olan en taban fiyattır. Turunuzun ve gününüzün kötü geçmesini istemiyorsanız böyle aldatmaca fiyat verenlere itibar etmemenizi ve kesinlikle tur satın almamanızı öneririz. Rafting sporu profesyonel şirketlerin yaptığı gibi merdiven altı yapanların'da olduğunu unutmayalım.

rafting-antalya

Yıllarını bu Spora vermiş işi sadece Rafting olan işini aşkla yasal yaptıran şirketlere haksızlık etmemek ve olası kazalara maruz kalmamanız adına iyi bir araştırmadan sonra kararınızı vermenizi tavsiye ederiz. Bölgenin böylesine güzel olan doğal güzellikleri siz sevgili misafirlere 22 yıldır tanıtmaya, tattırmaya ve yaşatmaya çalışıyoruz. Güvenli ve bol eğlenceli günler dileriz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.