Rafting Turu satın almadan önce dikkat !

Türkiye'nin Antalya ili Manavgat ilçesi Milli Park Alanı içerisinde yer alan tabiat harikası ve
tarihi dokusuyla turizmin gözde bölgesi köprülü kanyon'da Rafting işin ehli olmayan komik fiyatlara tur yaptırdığını söyleyen hiç bir yasal sorumluluğu olmayan, can güvenliğiniz için belgesiz bu tip kuruluslardan uzak durmanızı öneririz.

raftingo-antalya-2

Rafting Sporu eğlenceli bir spor olmakla beraber tura katılırken eksikleriniz varsa göründüğünden daha tehlikeli bir spor olması kaçınılmazdır. İstenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak adına ucuz Rafting tercih ederken işin uzmanları tarafından eksiksiz yaptırılıp yaptırılmadığına dikkat edilmelidir...

Bu nedenle etkinliğe katılmadan önce iyice araştırmalı, fiyat uygunluğuna kanılmamalıdır. Bir Firma ne kadar ucuz yaptırıyorsa biliniz ki hizmet, donanım ve tur konusunda bir çok aksamalar yaşayacağınız anlamına gelir. Hizmet alanından kısmadan bu yemek olabilir, transfer aksaklığı olabilir aklınıza gelebilecek veya gelemeyecek aksaklıklara sebep olup sizin oradan mutsuz ve aldatılmış Hissiyle ayrılmanıza sebep olur.

Sevgili Raft severler tura katılmayı düşünen misafirlerimiz! Alacak olduğunuz hizmet ve paketler fiyatlar da değişkenlik gösterebilir. Ancak transferli bir Rafting Turunun Antalya bölgesinden gelecekler için 60 TL nin altında olmamasına dikkat edin. Bu 2015 yılı için geçerli olan en taban fiyattır. Turunuzun ve gününüzün kötü geçmesini istemiyorsanız böyle aldatmaca fiyat verenlere itibar etmemenizi ve kesinlikle tur satın almamanızı öneririz. Rafting sporu profesyonel şirketlerin yaptığı gibi merdiven altı yapanların'da olduğunu unutmayalım.

rafting-antalya

Yıllarını bu Spora vermiş işi sadece Rafting olan işini aşkla yasal yaptıran şirketlere haksızlık etmemek ve olası kazalara maruz kalmamanız adına iyi bir araştırmadan sonra kararınızı vermenizi tavsiye ederiz. Bölgenin böylesine güzel olan doğal güzellikleri siz sevgili misafirlere 22 yıldır tanıtmaya, tattırmaya ve yaşatmaya çalışıyoruz. Guvenli ve bol eğlenceli günler dileriz.

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.