GREEN KANYON (YEŞİL KANYON) TURU

green kanyon

Green Canyon (Yeşil Kanyon);

Yeşil Kanyon, Antalya'nın Manavgat ilçesine bağlı olan ve Toros Dağları'nın sıralı kızıl çam ormanları arasında konumlanan Oymapınar Barajı üzerinde bulunan Sevinçköy bölgesinde yer almaktadır. Yeşil Kanyon, el değmemiş doğal bitki örtüsüyle bütünleşen, göz alıcı zümrüt yeşili göl suyuyla sizi cezbeden ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız bir günün ortasında bulacağınız eşsiz bir doğa harikasıdır. Antalya'da mutlaka ziyaret edilmesi ve keşfedilmesi gereken, tur planlarınız arasına almanızı önerdiğimiz doğal bir etkinliktir. Tur boyunca martılar, karabataklar, yabani ördekler ve daha önce görmediğiniz doğal yaşamı gözlemleme imkanı bulacaksınız. Her yaş grubuna hitap eden Yeşil Kanyon turu genellikle 4 saat sürmektedir. Antalya'nın sıcak dönemlerinde Yeşil Kanyon'un temiz ve berrak sularında yüzme olanağı bulabilirsiniz. Yeşil Kanyon turları, Antalya ve çevresindeki birçok ilçeden ulaşım imkanı sağlamaktadır.

GREEN KANYON (YEŞİL KANYON) TURU HAKKINDA

duration Tur Süresi- Yaklaşık 4 saat

age-1 Yaş sınırı- Nehir suyunun akışına bağlı olarak 1 yaş üstü çocuklar ve ciddi sağlık sorunu olmayan herkes yapabilir.

freecancel Ücretsiz iptal- 24 saat öncesine kadar tam para iadesi hakkı

book now pay later Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin- Haydi, seyahat planlarınızda sınır tanımayın! Hemen rezervasyon yapın ve ardından ödemenizi yapın.

transportation Gidiş-dönüş transfer isteğe bağlıdır- Etkinlikten 1 gün önce konaklayacağınız oteli veya konumu bize bildirmeyi lütfen unutmayın. Teslim alma süresi, bulunduğunuz yere göre ayarlanacaktır. Belirlenen karşılama saatinde buluşma noktasında en az 10 dakika önce hazır bulunmanız gerekmektedir.

guide Konuşma rehberleri- İngilizce,Türkçe


Deneyim ve Öne Çıkanlar;

 • El değmemiş yeşil kanyonun içinden doğanın melodi seslerini dinle.
 • Sessiz ve muhteşem manzaralarda tekneyle keyifli bir yolculuğa çık.
 • Yeşil ve mavinin büyüleyici dansına kapıl.
 • Mola noktalarında serin sulara dal.
 • Keşfedilmeyi bekleyen yerleri gezip ilginç doğa seslerinin arasında kaybol.
 • Eşsiz manzarada leziz bir öğle yemeği tadına bak.
 • Sevdiklerine doğanın kalbinde unutulmaz bir hediye sun.

Buluşma Noktası;

En az 1 gün öncesinden bize ulaşarak konum bilgisini ve buluşma saatinizi paylaşmayı unutmayın. Konum bilgisi için WhatsApp hattımızdan bize ULAŞIN.


Green Kanyon turuna dahil olan hizmetler :

 • Green Kanyon Tekne Turu
 • Rehberlik Hizmeti
 • öğle yemeği
 • Sigorta
 • Transfer

Dahil olmayan hizmetler:

 • x HD Video
 • x FOTOĞRAF
 • x Alkollü alkolsüz içecekler
 • x Kişisel Harcamala

Green Kanyon (Yeşil Kanyon) Tur Programı;

Yeşil Kanyon Turu katılımcılar, konumlarına bağlı olarak belirlenen transfer saatlerinde transfer araçlarıyla karşılanır. Transfer süreleri, konaklama yapılan otelin konumuna göre değişkenlik gösterebilir. Transfer alım saatinizi öğrenmek için en geç 1 veya 2 gün öncesinden bizi İLETİŞİM hatlarımızdan arayabilirsiniz. Transfer aracına binildikten sonra, yolculuk Manavgat Oymapınar Barajı bölgesine doğru başlar. Bu güzergah, Antalya merkezine yaklaşık 1 saatlik mesafededir. Yeşil Kanyon bölgesine varıldığında, katılımcılar tur için bekleyen tekneye biner ve doğanın yeşil kalbine doğru hareket ederler. Tur sırasında öğle yemeği ve yüzme molası verilir. Rehberin belirlediği noktalarda molalar verilerek istenilen kadar manzara fotoğrafı çekilebilir. Turun toplam süresi yaklaşık 4 saattir. Tur sonunda misafirler, başlangıç noktalarına geri götürülmek üzere transfer araçlarına binerler ve etkinlik sona erer.


NE GİYMELİ NE GETİRİLMELİ;

Yeşil Kanyon turuna katılmak için rahat kıyafetler tercih edilmelidir, ki bu da rahatsızlık vermesin. Sıcak havalarda, güneş gözlüğü, güneş kremi, şapka, şort, mayo veya bikini gibi eşyaları yanınıza almanız önerilir. İlkbahar ve sonbahar aylarında ise daha kalın giysiler tercih edilebilir, çünkü hava daha serin olabilir. Yiyecek getirmenize gerek yoktur, çünkü Yeşil Kanyon turunda yemekler dahildir. Bir çanta hazırlayarak seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. Yeşil Kanyon Turu, çocuklarınızla güvenli ve onlar için oldukça özel bir deneyim olacaktır.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.