Antalya ATV Quad Safari Turları, ATV Offroad Tur Programı Ve Fiyatları Hakkında

Antalya'da ATV Quad Safari Offroad turları, Köprülü Kanyon Beşko

ATV Quad Safari Turları;

Antalya’nın doğal oluşumlu muhteşem arazileri ATV Quad Safari Turları için benzersiz parkurlara ev sahipliği yapmaktadır. Buggy Safari turlarıyla benzerlik gösterse ’de araç olarak 4 x 4 maximum 2 kişi kapasiteli, motosikleti andıran benzinle çalışan güçlü bir motorlu araç türüdür. ATV Quad safari turlarına katılmak için sizden özel bir yetenek veya ehliyet istenmez. Kendine özgü güvenlik ekipmanları alındıktan sonra uzman eğitmenin vereceği bilgilendirme sonrası kısa ısınma turları atarsınız. Dileyen katılımcılar single yani tek kişi binebilir veya 2 kişi olarak aktiviteyi gerçekleştirebilirsiniz. Antalya’da ATV Quad safari turları güvenle yapmak için size verilen bilgilendirmelere uymanızı tavsiye ederiz. ATV Quad Safari parkurları yer yer tozlu, engebeli ve çamurlu arazilerden oluşmaktadır. Bu nedenle yanınızda yedek kıyafet getirmenizi öneririz. Parkur çeşidine göre 1 saat ile 2 saat arası süren ATV Quad safari turları eğlenceli ve aksiyon doludur. Haftanın her günü günübirlik ulaşımlı veya ulaşımsız ATV Quad safari turlarına en uygun fiyat seçenekleriyle katılmak istiyorsanız bizleri arayarak programa dâhil olabilirsiniz. Rezervasyon ve detaylı bilgi için ARAYINIZ.

ATV Quad Nedir? ATV Quad Safari Offroad Nasıl Yapılır? Antalya ATV Quad Safari Offroad Turları

ATV Quad Safari Nedir?

ATV Quad safari, genellikle benzinle çalışan 3 ve 6 tekerlekli modelleri olan fakat genellikle 4 tekerleklisi tercih edilen, motosikleti andıran yapısıyla en zorlu ve engebeli arazileri bile kolaylıkla geçebilmek için tasarlanmış, maksimum 2 kişi kapasiteli 4 x 4 içten yanmalı motorlu araç türüne ATV Quad safari denir.

ATV Quad Safari Nasıl Yapılır?

ATV Quad Safari turları, Antalya ATV Quad Safari offroad turu KöATV Quad safari yapabilmek için her sporda olduğu gibi kendine has kuralları vardır. Bilinen ciddi her hangi bir sağlık probleminiz yoksa gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz. ATV Quad safari yaş sınırı ebe beyinleri ile katılmak şartı ile + 14 yaş ve üzerinde olması önerilmektedir. ATV Quad safari turuna katılmak için sizden sürücü belgesi veya ehliyet istenmez. Önceden belirlenen parkurları daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız tura başlamadan önce uzmanın size anlatılan bilgilendirme konuşmasını sonuna kadar dinlemeli ve sizden yapılması istenmeyen davranışlarda bulunulmamanız gerekmektedir. Tozlu, Çamurlu ve engebeli arazilerde gerçekleşen ATV Quad offroad turları oldukça heyecan verici bir aktivitedir. Antalya’da ATV Quad safari turları için doğal oluşumlu farklı birçok parkurları bulunmaktadır. Satın alacak olduğunuz tur parkur ve arazi şartlarına göre etkinlik 1 ile 3 saat arası sürebilmektedir. Yerli ve yabancı binlerce misafirin tatil planlarına koydukları ATV Quad safari turlarını mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz.

Antalya'da ATV Quad offroad Yapılan En Ünlü Bölgeler;

  • Köprülü Kanyon ATV Quad Safari
  • Beşkonak ATV Quad Safari
  • Kundu ATV Quad Safari
  • Manavgat ATV Quad Safari
  • Kemer ATV Quad Safari
  • Side ATV Quad Safari
  • Alanya ATV Quad Safari
  • Belek ATV Quad Safari
  • Göynük ATV Quad Safari

Antalya’nın en güvenilir macera turları hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için ARAYINIZ.