Antalya Rafting & Macera Turu

Antalya Rafting Turları;

Antalya rafting turları, bölgenin Maceraya açılan bilinen en güvenli rafting turları sunan, ilkesi önce güvenlik diyerek eğlenceyi odak noktası yapmayı başarabilen, en iyi rafting turları hizmeti sunarak hemen hemen her yaş grubuna hitap eden, dünya dillerini iyi derece konuşabilen rehberleri sayesinde her bir misafiri mutlu etmeyi başarmıştır. Antalya rafting turları her mevsim yapabileceğiniz bir etkinliktir. Genellikle sıcak havalardan dolayı yaz ayları tercih edilse de, kış aylarında da rafting turu yapılabilmektedir.

Yaz ayı yapılan rafting ile kış mevsiminde yapılan rafting arasında pek bir fark yoktur aslında. Yağışların bol olması kış ayında su debisinin biraz daha artmasına neden olduğundan ırmakta oluşan doğal şelaleler daha coşkulu seyretmekte ve bot sürüşlerinizden aldığınız haz daha yüksek olmaktadır. İster yaz mevsimi ister kış mevsiminde gelin asıl olan doğru yere geldiğinizden emin olun! Rafting turuna kendi araçlarınızla gelebilirsiniz veya haftanın her günü Antalya merkez başta olmak üzere Alanya, Kemer, Belek, Manavgat, Side ve daha bir çok bölgeden kalkan servis araçlarımız vardır. Antalya rafting & macera turu

Güzel ve eğlenceli bir gün geçirdikten sonra ırmak kıyısında verilen açık büfe öğle yemeği ile tadına doyamayacağınız özel bir aktiviteye dahil olmuş olursunuz. Köprülü Kanyon'da su debisinin uygun olduğu dönemlerde hemen hemen her yaş grubu rahatlıkla aktiviteye katılabilir. Özetle Antalya'da bir aktivite yapılacaksa bu aktivitenin adı kesinlikle rafting turudur. Antalya rafting turları profesyonellik isteyen ciddi bir iştir. Uzman ekip ve rehberlerimiz sayesinde gün boyu bizimle eğlenebilirsiniz. Antalya rafting turları, köprülü kanyonun hizmet kalitesinden ödün vermeden kaliteli rafting hizmetini tam 22 yıldır sunmaya devam ediyor. Antalya rafting turları ile Köprülü Kanyon bölgesinin en uzun parkurunda 14 km boyunca maceraya kürek çekmek için bizi ARAYIP detaylı bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.