1 Günde 3 Aktivite Tam Gün

mini combo

MİNİ COMBO

Macera deneyiminizi daha da zenginleştirin ve kalite standartlarınızı yükseltin! Mini Combo Paketi, farklı macera turlarını aynı gün içinde deneyimleyebileceğiniz, adrenalin dolu ve eğlence dolu bir tam gün süren macera paketidir. Bu paket içinde rafting, canyoning ve zipline turları yer almaktadır. Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda gerçekleştirilen bu aktiviteler, Toros Dağları'nın muhteşem manzarası eşliğinde, el değmemiş kızılçam ormanlarının arasından akan ünlü Köprü çay'da berrak ve serin sularda farklı bir macera deneyimi sunmaktadır.

MİNİ COMBO TURU HAKKINDA

duration Tur Süresi- Yaklaşık 10 saat

age-10 Yaş sınırı- 10 yaş üstü çocuklar ve ciddi sağlık sorunu olmayan herkes yapabilir.

freecancel Ücretsiz iptal- 24 saat öncesi iptallerde tam ücret iadesi hakkı

book now pay later Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin- Seyahat planları yaparken kendinizi sınırlamayın. Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin.

transportation Gidiş-dönüş transfer isteğe bağlıdır- Etkinlikten bir ya da iki gün önce konaklayacağınız yeri bize iletin. Alım saati konumunuza göre ayarlanacaktır. Belirlenen karşılamadan 10 dakika önce buluşma noktasında hazır olun!

guide Konuşma rehber - İngilizce, Almanca, Rusça, Farsça


Deneyim ve Öne Çıkanlar;

 • Serin sularda kürek çekmeye hazır olun.
 • Gruplar halinde ırmak üzerinde su savaşlarına katılın.
 • Avasınızın çıktığı kadar bağırın ve marşlar söyleyin.
 • Canyon içerisinde doğal su kaynaklarını keşfedin.
 • Antalya sıcaklarında buz gibi sularda yüzme keyfini yaşayın.
 • Mola yerlerinde turlara özgü oyunlar oynayın ve arkadaşlık bağlarını güçlendirin.
 • Doğayı keşfedin ve tarihi roma köprülerini izleyin.
 • Açık büfe öğle yemeğinizi alın ve ırmak kıyısında oturarak nehrin serin manzarasını izleyin.
 • Tur sonunda gün boyu yaptığınız aktivitelerin özet videolarını izleyin beğenirseniz satın alın.

Buluşma Noktası;

Lütfen en az 1 veya 2 gün öncesinden bize ulaşarak konum bilgisini ve buluşma saatinizi bildirmeyi unutmayın. Konum bilgisi için WhatsApp numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.


Mini Combo turuna dahil olan hizmetler :

 • Rafting
 • Canyoning
 • Zipline
 • Açık büfe öğle yemeği (Közde tavuk şiş, mevsim salatası, makarna, mevsim meyvesi)
 • Rehberlik Hizmeti
 • Transfer (İsteğe Bağlı)

Dahil olmayan hizmetler:

 • x HD Video
 • x Fotoğraf
 • x Alkollü alkolsüz içecekler
 • x Kişisel Harcamalar
 • x Su Ayakkabısı

Not: Aktivite genel olarak macera su sporlarına dayandığı için konforunuzu sağlayacak rahat kıyafetler tercih etmeniz önemlidir. Erkekler için şort ve tişört, bayanlar için ise mayo, bikini veya haşema uygun seçimler arasındadır. Aktivite alanında soyunma kabinleri bulunmaktadır. Eğer suya girmeniz gerekiyorsa, kaygan olmayan su ayakkabıları getirmeniz önerilir. Eğer böyle bir ayakkabınız yoksa endişelenmeyin, tesisimizde farklı ayak numaralarına uygun ayakkabılar bulunmakta olup, isteğe bağlı olarak satın alabilirsiniz.


Mini Combo Tur Programı:

Mini Combo paketine dahil olan katılımcılar, transfer araçlarıyla geleceklerse en geç 1 gün öncesinden bulundukları oteli veya konakladıkları bölgeyi tarafımıza bildirmelidir. Buluşma saati belirlendikten sonra transfer araçları katılımcıları alacaktır. Tüm etkinlikler, ünlü Antalya Manavgat ilçesine bağlı Köprülü Kanyon milli parkı sınırları içinde gerçekleşmektedir. Antalya ve çevresinden transfer araçlarıyla gelen misafirler genellikle sabah saat 11:00 civarında etkinlik bölgesine ulaşırlar. Kısa bir dinlenme süresinin ardından gruplar oluşturulur; dil ve milliyete göre 10 veya 12 kişilik çekirdek gruplara ayrılır. Her gruba bir profesyonel rehber eşlik eder. Gün içinde yapılacak aktiviteler hakkında özet bilgilendirmeler yapılır ve gereklilikler ile kurallar aktarılır. Bilgilendirmelerden sonra grup yoğunluğuna göre aktivite sıralaması değişebilir. Genellikle, Canyoning turu ile aktivite başlar. Soğuk suların geçildiği patikalardan doğal su kaynaklarına ulaşılır. Yaklaşık 2 kilometrelik parkurda 1 saatlik bir Canyoning turu yapılır. Canyoning turunun ardından rafting botlarına binilir. Rafting parkuru 14 kilometre uzunluğunda olup yaklaşık 2.5 saat sürer. Rafting turu sırasında yüzme ve atlama molaları verilir. Molalardan birinde zipline hattı bulunmaktadır. Zipline aktivitesi için katılımcılar rehber eşliğinde ekipmanlarını değiştirip 250 metrelik bir hattın üzerine çıkarlar. Dönüşle birlikte 500 metrelik zipline aktivitesi tamamlanmış olur. Rafting botlarına tekrar binilerek aktivite devam eder. Tüm molalar sonrasında aktivitenin son noktasına ulaşılır ve ırmak kıyısında açık büfe öğle yemeği yenir. Yemek sonrasında katılımcılar araçlarına binerek başlangıç noktalarına geri götürülürler.


NE GİYMELİ NE GETİRİLMELİ;

Combo turuna katılmadan önce küçük bir çanta hazırlamayı unutmayın ve sizi rahatsız etmeyecek konforlu kıyafetler seçin. Bu su sporu macerası için rahat ve sizi kısıtlamayan kıyafetler tercih edilmelidir. Şort, tişört, mayo, bikini veya mayokini gibi kıyafetler uygun olacaktır. Ayrıca, kıyafet değiştirebileceğiniz kabinler mevcuttur. Sıcak havalarda güneş kremi, şapka ve güneş gözlüğü de yanınıza almanızı öneririz.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.