ANTALYA SCUBA DİVİNG DALIŞ TURLARI

Antalya'da Scuba diving dalış turları profesyonel ekiplerce yapılması gereken bir alandır. Tekne üzerinden koyları gezerek gerçekleşen turlarımıza gidiş dönüş ulaşım dahildir. işte sizlere Antalya'da scuba diving turları tur programı ve bilmeniz gereken detaylar hakkında her detayı sayfamızda bulabilirsiniz.

Antalya Scuba Diving Dalış Turları;

Tur Programı:


Siz değerli misafirlerimizi sabah saat 09:00-10:15 arası duraklarınızdan özel servis araçlarımızla karşıladıktan sonra kısa bir yolculuğun ardından Setur Marina'ya ulaşıyoruz. 10:30 gibi teknemiz limandan ayrılıyor ve dalış turumuza başlıyoruz. Yaklaşık 20'şer dakikalık 2 dalıştan oluşan programımızın ilki Çaltıcak açıklarında gerçekleştirdikten sonra, öğle yemeği (Şnitzel,Makarna ve salata) ve yüzme molasının ardından ikinci dalışı Martı Adası'nda gerçekleştiriyoruz (yüzmeyi bilmeyenler için ücretsiz temel yüzme eğitimi verilir). Ardından,eğlenceli bir sertifika töreni yapıyoruz ve böylece akşam saat 17:00 gibi Setur Marina'ya geri dönüşümüz ile turu tamamlıyoruz. Sonrasında aynı şekilde sizleri karşıladığımız duraklarda bırakıyoruz.

scuba diving antalya

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz;


✔️Ulaşım
✔️2 Dalış ( 5-7 Metre )
✔️Dalış ekipmanı
✔️Öğle Yemeği (Şinitzel - Makarna ve Salata)
✔️Sertifika

Antalya Scuba diving turları hakkında fiyat ve daha fazla bilgi almak için lütfen İLETİŞİM hatlarından bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Antalyanın en büyüğü olan Scuba diving turları için bizi aramadan karar vermeyin!

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.