Antalya Parasailing Turu, Parasailing Fiyatları & Detayları

Antalya Parasiling Turları Antalya Adventures

Parasailing Nedir?

Parasailing, Sağlam halat ucuna bağlanmış orantılı hava deliklerine sahip paraşütü andıran, hız teknesinin arkasına bağlanarak uygun hava şartlarında çekim kuvvetiyle 200 m ye kadar yükselebilen, 1-2 veya 3 kişi kapasiteye sahip, ortalama 160 kg ağırlık çekme kapasitesine sahip yaz aylarının vazgeçilmez deniz su sporu aktivitesine Parasailing denir.

Antalya parasiling tourları adventures antalya raftinAntalya Parasailing (Deniz paraşütü) Tur Programı;

Antalya Parasailing, yaz aylarında adrenalin severler için olmazsa olmaz deniz su sporlarının mutlaka yapması gereken aktiviteler arasında yer almaktadır. Uygun hava koşullarının olduğu sabah 09:00 ile gün batımına kadar olan tüm saat dilimlerinde yapılabilmektedir. Kendi araçlarıyla gelmek isteyenler aynı gün veya gelmeden 1 gün önce İLETİŞİM numaralarımızdan herhangi birisini arayarak rezervasyon yapılabilir. Parasailing tur programı, aktivite alanına gelindiğinde uzman rehber ile birlikte gerekli güvenlik bilgilendirilmeli yapılmaktadır. Güvenlik ekipmanları kontrol edildikten sonra misafirimiz hız teknesine alınarak deniz açıklarına doğru yola çıkılır. Rehber eşliğinde son güvenlik önlemleri kontrol edildikten sonra hız teknesine bağlı olan paraşüt uygun koşul oluştuğunda açılarak yükselişe geçmektedir. Toplamda yaklaşık 10 ile 15 dakika arası süren Parasailing aktivitesi Antalya’nın yüksekten izleyeceğiniz şehir ve dağ manzarası hafızalarınızdan hiç silinmeyecektir. Parasailing turu aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenerek vakit geçirebileceğiniz en güzel su sporu macera aktiviteleri arasında yer almaktadır. Daha fazla bilgi ve detaylar için bizleri İLETİŞİM hatlarımızdan arayarak hızlı ve güvenli rezervasyon yapabilirsiniz.

Parasailing Turunda Ne Giymeli Ne Getirilmeli?

Parasailing (deniz paraşütü) aktivitesine dahil olacaksanız kıyafet olarak şort, tişört, mayo, bikini, haşema giyebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimleri isteyen misafirlerimiz anı ölümsüzleştirmek isterlerse tur başlamadan önce rehber ile iletişime geçebilir. Değerli eşyalarınızı güvenle tur öncesi kasaya teslim ederek tur sonunda geri alabilirler. Havanın sıcak olduğu aylarda güneş kremi getirilmesi yanma risklerine karşı uygun olacaktır.

Parasailing Fiyata Dahil Olan Hizmetler;

Güvenlik ekipmanları

Parasailing Turu

Sigorta

Rehberlik Hizeti

Parasailing Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler;

İçecekler

Fotoğraf & Video

Gidiş - Dönüş Transfer

Özel istekli Harcamalar

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.