Antalya Parasailing

Parasailing deniz paraşütü

Parasailing Nedir?

Parasailing, sağlam bir halatla bağlı olan ve paraşüte benzer yapıya sahip, hız teknesine bağlanarak uygun hava koşullarında çekim kuvvetiyle 200 metreye kadar yükselebilen, 1-2 veya 3 kişilik kapasiteye sahip, ortalama 160 kg taşıma kapasitesine sahip deniz su sporu aktivitesine denir.

Antalya Parasailing (Deniz Paraşütü);

Antalya Parasailing, yaz aylarında adrenalin tutkunları için vazgeçilmez deniz su sporları arasında yer almaktadır. Uygun hava koşullarının olduğu sabah 09:00 ile gün batımına kadar her saatte gerçekleştirilebilir. Kendi araçlarıyla gelecek ziyaretçiler, aynı gün veya önceden bir gün öncesinden İLETİŞİM numaralarımızdan birini arayarak rezervasyon yaptırabilirler.

ParasailingParasailing turu, katılımcılar aktivite alanına ulaştığında uzman rehber eşliğinde gerekli güvenlik bilgilendirmelerini alırlar. Güvenlik ekipmanlarının kontrolünden sonra misafirler, hız teknesine alınarak deniz açıklarına doğru hareket ederler. Rehber eşliğinde son güvenlik önlemleri alındıktan sonra, hız teknesine bağlı olan paraşüt, uygun koşullar sağlandığında açılarak yükselişe geçer. Yaklaşık 10 ila 15 dakika süren Parasailing aktivitesi sırasında Antalya'nın muhteşem şehir ve dağ manzarasını yüksekten izlemek unutulmaz bir deneyim sunar. Aile ve arkadaşlarla keyifli vakit geçirebileceğiniz en güzel su sporu macera aktivitelerinden biridir. Daha fazla bilgi ve detaylar için bizi İLETİŞİM hatlarımızdan arayarak hızlı ve güvenli bir rezervasyon yapabilirsiniz.

Parasailing Turunda Ne Giyilmeli, Ne Getirilmeli?

Parasailing (deniz paraşütü) aktivitesine katılacaksanız, şort, tişört, mayo, bikini veya haşema giyebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekimleri isteyen misafirler, tur öncesinde rehberle iletişim kurarak anılarını ölümsüzleştirebilirler. Değerli eşyalarınızı güvenli bir şekilde teslim edip tur sonunda geri alabilirsiniz. Sıcak havalarda güneş kremi getirmek, güneş yanıklarını önlemek için faydalı olacaktır.

Parasailing Fiyata Dahil Olan Hizmetler;

  • Güvenlik ekipmanları
  • Parasailing Turu
  • Sigorta
  • Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler;

  • İçecekler
  • Fotoğraf & Video
  • Gidiş - Dönüş Transfer
  • Özel İstekler ve Harcamalar

Antalya'da Parasailing turuna dahil olmak için şimdi rezervasyon yaparak havada asılı kalmanın keyfini çıkartın!

Rezervasyon Yap

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.