BUGGY SAFARİ

buggy safari

BUGGY SAFARİ TURU;

Buggy safari, genellikle benzinle çalışan 4 tekerlekli modelleri olan zorlu ve engebeli arazileri kolaylıkla aşabilen, ATV araçları arasındaki farkı direksiyon ve gaz pedalıyla belirleyebileceğimiz araçlardır. Bu araçlar, her yanı açık sağlam profillerle çevrili, maksimum 2 kişi kapasitesine sahip 4x4 içten yanmalı motorlu araçlardır ve Buggy olarak adlandırılırlar. Antalya'nın doğal güzelliklerle bezeli arazileri, Buggy Safari turları için eşsiz parkurlara ev sahipliği yapar. Bu turlara katılmak için özel bir yetenek veya ehliyet gerekmez; araçlar, 4x4 çekiş gücüne sahiptir ve maksimum 2 kişiliktir. Güvenlik ekipmanları temin edildikten sonra, deneyimli bir eğitmen tarafından verilecek bilgilendirme sonrasında kısa bir ısınma turu yapılır. Buggy safari etkinliğine katılmak isteyenlerin araçları rezerve etmek için en geç 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir, çünkü yoğun dönemlerde aynı gün için rezervasyon yapılamamaktadır.

BUGGY SAFARİ TURU HAKKINDA

duration Tur Süresi- Minimum parkur 40 Dakika

age-15 Yaş sınırı- 15 yaş üstü ve ciddi sağlık sorunu olmayan herkes yapabilir.

freecancel Ücretsiz iptal- 24 saat öncesine kadar tam para iadesi hakkı

book now pay later Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin- Seyahat planları yaparken kendinizi sınırlamayın. Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin.

transportation Gidiş-dönüş transfer isteğe bağlıdır- Eğlenceye 1 gün kala, konaklayacağınız yeri bize bildirmeyi unutmayın! Teslimat süresi size göre şekillenir, dolayısıyla belirlenen karşılama saatinde 10 dakika öncesinde hazır olun!

guide Konuşma rehberleri- İngilizce, Rusça, Türkçe


Deneyim ve Öne Çıkanlar;

 • Maskenizi takın ve tozu dumana katın.
 • Öncü rehber aracını takip edin ve yoldan çıkmayn.
 • Kendine has parkuruyla farklı bir deneyim yaşayın.
 • 2 kişilik olan Buggy safari araçları ile arkanızda oturan kişiyi heyecanlandırın.
 • Buggy safari turu ile birlikte rafting turuna dahil olun 2 kat heyecan yaşayın.
 • Combine paketler ile birlikte ırmak kıyısında ücretsiz açık büfe öğle yemeği fırsatını kaçırmayın.
 • Isınma turları atın ve gaza basın.

Buluşma Noktası;

Gelmeden en az 1 gün önce bizimle iletişime geçerek konum bilgisi ve buluşma saatini istemeyi unutmayın. Konum bilgisi için whatsapp hatımızdan bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz.


Buggy Safari turuna dahil olan hizmetler:

 • Buggy Safari
 • Rehberlik Hizmeti
 • Açık büfe öğle yemeği (Sadece Combo paketlerde verilir)
 • Ekipmanlar (kask)
 • TRANSFER (İsteğe bağlı)

Dahil olmayan hizmetler:

 • x HD Video
 • x FOTOĞRAF
 • x Alkollü alkolsüz içecekler
 • x Kişisel Harcamalar
 • x Su Ayakkabısı
 • x Tozluk Peçe
 • x Gözlük

Buggy Safari Tur Programı;

"Buggy safari" aktivitesi, diğer sporlar gibi kendine özgü kurallara sahiptir. Ciddi bilinen herhangi bir sağlık sorununuz yoksa, gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz. "Buggy safari yaş sınırı" için ebeveynleri ile katılanlar için önerilen yaş sınırı +5 ve üzeridir. "Buggy safari" turuna katılmak için sürücü belgesi veya ehliyet gerekmemektedir. Trafikte değil, önceden belirlenmiş parkurlarda keyifli bir sürüş deneyimi sunulmaktadır. Tur öncesinde verilen bilgilendirme konuşmasını dikkatlice dinlemek ve istenmeyen davranışlardan kaçınmak önemlidir. Tozlu, çamurlu ve engebeli arazilerde gerçekleşen "Buggy safari offroad turları" oldukça heyecan verici bir etkinliktir. "Buggy safari" parkuru Köprülü Kanyon'da bulunan rafting bölgesinde gerçekleştirilmektedir.

Sabah saat 11:00'de buluşma noktasında toplanan misafirlere gerekli bilgiler verilir ve kasklar dağıtılır. Araçlara binilerek tur başlar. Katılımcılar rota hakkında bilgi sahibi olmadığı için öncü rehberi takip ederler. Tozlu ve çamurlu alanların bulunduğu farklı zorlu parkurlarda sürüş yapılır. 16 km lik bir parkurda minimum 40 dakika süren bu heyecan dolu etkinlik son bulur.

"Buggy safari" turları genellikle rafting turları ile birleştirilerek "Combo" paketlerde sunulmaktadır. 14 km'lik rafting turu ile birleştirilen "Buggy safari" turu heyecanı iki katına çıkarır. Bu iki etkinlikle toplamda yaklaşık 3,5 saat süren bir tur deneyimi yaşanır. Açık büfe öğle yemeği ücretsiz olarak sunulmaktadır. Daha fazla bilgi için iletişim hatlarımızı arayabilir veya WhatsApp üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Antalya'da sizlere en eğlenceli aktiviteleri sunmaya devam ediyoruz.


NE GİYMELİ NE GETİRİLMELİ;

Buggy safari turuna katılmadan önce küçük bir çanta hazırlamanız önemlidir. Değerli eşyalarınızı, örneğin küpe, kolye, ve benzeri takıları yanınızda bulundurmamanızı tavsiye ederiz. Cep telefonu, cüzdan gibi önemli eşyalara ihtiyaç duymayacağınız tur süresince, bunları aracınıza veya tur yetkililerine teslim ederek güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Tur sonunda tekrar alabilirsiniz. Tur sırasında kaybolan eşyalarınızdan sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. Eğer rafting turuna da katılacaksanız, şort, tişört, mayo, bikini veya haşema getirebilirsiniz; burada değişim için kabinler bulunmaktadır. Bol suyla temas olacak bu aktivite için bir havlu da yanınızda bulundurmanızı öneririz.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.