Antalya'da Rafting Turu İle Deneyimlerimizi Paylaşıyoruz.

Nefes almanın durduğu ve duyguların yükseldiği yerdesiniz! Antalya'da bir macera gezi sitesi. Antalya Rafting Adventure.

raftingo rafting turlarında macera heyecanı başladı antalya

HAKKIMIZDA

Antalya rafting turu hakkımızda, neden biz, rafting turu hakkındFelsefemiz, her tecrübenin eğlenceli bir kimliğe sahip olmasını ve her olayı bir sosyal kalkınma veya çevresel proje ile ilgili bir yararlanıcı ile ilişkilendirmesini sağlamaktır. Ardından bir 'Doğa Sporları etkinliği, katılımcılar, sponsorlar ve topluluk ile kalıcı bir izlenim bırakmaktır. Antalya'da rafting Turları Köprülü Kanyonun eşsiz doğasıyla birlikte tadına doyamıyacağınız alışılmışın dışında farklı tur seçenekleriyle siz katılımcılarımızı memnun etmek için tam 22 yıldır çalışıyoruz. Hiç şüphesiz ki Türkiye'nin en güzel ve en yoğun Rafting yapılan bölgesi olan Antalya Milli parkında olan beş konak, gün geçtikçe ulusal alanda adından söz ettirmeye devam ediyor. Antalya'da Rafting turu için , Kundu, Belek, Side, Alanya, Kemer İlçelerinden ulaşımın rahatlıkla yapıldığı yaz sezonunda günlük 8-9 bine yakın yerli yabancı misafirlerin uğrak yeri haline gelen Köprülü Kanyonu görmediyseniz mutlaka ziyaret etmelisiniz diyoruz. Raftingo ile tüm bu güzellikleri farklı yaşama ayrıcalığınızın olacağını, Antalya'da Rafting, Canyoning, Zipline, Trekking, ATV Quad Safari, Jeep Safari, hepsini bir arada güvenle yaşayabileceğiniz ister çadırlı kamp alanlarımızda çadır kurarak ister bungalov tarzı ahşap kokulu evlerde konaklayarak maceraya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Katılmak istediğiniz turu seçin gerisini bize bırakın.

Aşağıdaki rezervasyon formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

NEDEN BİZ ?

 • Rafting Antalya için birinci kuralımız önce can güvenliğinizi sağlamak. Önceliğimiz insan odaklı Hizmet olduğundan emniyet tedbirleri can güveliğiniz açısından büyük önem taşımaktadır.
 • Antalya Manavgat ilçesinde hizmet ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışır.
 • Antalya'da rafting turlarımıza katılacak tüm katılımcılar sigortalı olup güvence kapsamına alınır.
 • Sizin için tercih alanlarınızı genişletip daha zevkli ve eğlenceli vakit geçirmeniz için 4 farklı parkur ve 4 farklı spor alanları oluşturarak size tercih hakkı tanır.
 • ilk Kanyoning (Canyoning) Turunu başlatıp icra ederken uzman kadrosuyla parkurların daha eğlenceli hale gelmesini sağlayarak bünyesinde yetiştirip, çalıştırdığı profesyonel kadrosu, rehber hizmeti ve kaliteli ekipmanları ile sektöründe farkındalık yaratır.
 • En yeni transfer araçları ile yol boyunca konfor sağlar.
 • Eğlence, adrenalin ve animasyonlarla dolu güzel ve unutamayacağınız an ve anıları yaşayabileceksiniz.
 • Yaşattığımız eğlence, adrenalin ve animasyonları HD kalitesinde video, fotoğraf çekim hizmetleri ile kalıcı kılar.
 • Öğrenci guruplarına ve geceyi doğa harikası Beş Konak ırmak kenarında geçirmek isteyen misafirlerimize çadırlı kamplarda konaklama imkanı sunar.
 • Çekirdek ve geniş aileler için Bungalov tipi motellerde eşsiz doğa manzarası içerisinde konaklama imkanı sunar.
 • Her yaş grubunu düşünerek ve Antalya'da Rafting sporu ile tanıştırmak için öğrenci gruplarına özel ve güvenli parkur alanları oluşturarak güvenli Rafting hizmeti sağlar.
 • Öğrenci ve kamu kurum çalışanlarına özel en uygun fiyat avantajları sağlar.
 • Sizi özel hissettirip unutulmayacak bir farkındalık sağlatırız
 • Vizyonu misyonu ve kalitesi ile Antalya’da rafting sporu ile sektörünün öncüsüdür.

GRUP GEZİLERİNİN ÖNEMİ :

d63e2c0c9813063482e076bf4fe68836Gruplar için macera dolu Köprülü Kanyon gezintileri düzenleyerek Arkadaşlık bağlarının büyümesini geliştirir, hiçbir deneyim olmadan grubunuzdaki diğer üyelerle birlikte olan güçlü bir bağınızın oluşmasını sağlar. Günübirlik Antalya rafting turu'ndan sonraki sağladığı bağ, karşılıklı beğeniye dayalı, grubunuza yeni güven duygusunu ve arkadaşlık hissini kuvetli bir şekilde verir. Eğer katılımcılar iş yerinden çalışma gurubunuz ise iş birliği ve ekip çalışmasını geliştirmesinde olumlu katkılar sağlar. Farklı bir rahatlama, deşarj olgusu oluşturur. hayatta kalma konusundaki farkındalığın artmasında ilham verir. Bu tip tur gezilerinde doğanın zenginliğini ve yaşamı hatırlatır size. Grup olarak gelen macera perestlerimiz bizlerle birlikte tıpkı hayatın akışı gibi suyun akışına kapılarak eğlenceli ve mutlu bir günün çabucak bittiğini, ilk fırsatta tekrar geleceklerini söylerler.

Tavsiyemiz; Rafting profesyonel ekip ve ekipmanlarla yapılmadığı taktirde tehlikeli sonuçlarla karşılaşma olasılığı oldukça yüksektir. Özellikle İnternet üzerinde çok düşük ücretlerde Rafting turu düzenlediğini söyleyen profesyonellikten uzak gerçeği yansıtmayan mağdur olabileceğiniz firmalardan uzak durunuz. Yasal olarak tur aktivitesi düzenleyen profesyonel, gerçek ve aracısız yerli hiçbir Antalya rafting firması ölü fiyatlar'da hizmet sunmamaktadır. Güvenliğinizi fiyatlarda değil tecrübe ve deneyimde arayın.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.