Sıra dışı maceralar! turk ingiltere rusya

Antalya Manavgat Rafting

Antalya Manavgat Rafting;

Antalya Manavgat Rafting, Beş konak Köprülü Kanyon bölgesinde gerçekleştirilen bir su sporudur. Antalya'nın Manavgat ilçesinde Köprü çay üzerinde yapılan rafting turlarına katılmak için büyük gruplara ihtiyaç duyulmamaktadır. Tek başınıza ya da daha fazla kişiyle, diğer gruplarla birlikte gönül rahatlığıyla rafting yapabilirsiniz. Rafting deneyimi gerektirmemektedir. Her bir rafting botunda deneyimli rehberler bulunmakta olup, size yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

Manavgat rafting turuRafting turlarına katılmak için sadece erkek gücüne değil, kadınların da rahatlıkla yapabileceği bir aktivite olduğunu unutmayınız! Uygun mevsim ve su debisi koşullarında çocuklar dahi rafting yapabilirler. 10 yaşın altındaki çocuklar rafting küreği almazlar ve güvenli alanda botun tam ortasında otururlar. Doğanın en güzel yeşillikleri arasında serin suların tadını çıkarmaya hazır mısınız? İşte size özel olarak düzenlediğimiz rafting paketi ile bölgenin en uzun parkurunda, öğle yemeği dahil olmak üzere uzman kadromuz eşliğinde keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Antalya Manavgat rafting turu ile günübirlik tam bir eğlence yaşayabilir, isteyen katılımcılar nehir kenarında kamp yaparak konaklayabilirler.

Manavgat Rafting Turu için katılım yaş sınırı uygun su debisinde +5 yaş ve üzeridir. Sağlık sorunu olmayan herkes keyifle rafting macerasına katılabilir, yani üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Manavgat rafting turu için yüzme şartı aranmamakla birlikte, tur öncesinde yüzme bilmeme durumunuzu rehberlerimize belirtmeniz gerekmektedir. Ulusal standartlarda sağlanan ekipmanlar ve uzman rehberlerimiz aracılığıyla en uygun gruplarımızla güvenliğinizi önceliyoruz. Rafting turunda önemli olan, tur başlamadan önce size verilen rafting kurallarına titizlikle uymaktır. Rehberlerinizin yönlendirmelerine mutlaka uyunuz! Antalya ve Manavgat merkez başta olmak üzere haftanın her günü rafting turlarımıza katılabilir, hatta yılın her mevsiminde Köprülü Kanyon'da rafting yapabilirsiniz. Manavgat rafting tur programı ve diğer kombin turlarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Antalya Adventures ile unutulmaz anılar biriktirin!

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.