Antalya Rafting Hizmetleri

Rafting ve Köprülü Kanyon Hizmetleri;

Antalya, doğa sporları ve çeşitli aktivitelerin bir arada gerçekleştirilebildiği, ılıman iklimiyle yılın her ayında çeşitli turların yapılabildiği bir mekandır. Bu turlar arasında daha önce denemediğiniz veya cesaret edemediğiniz pek çok aktivite bulunmaktadır. Bu aktivitelerin başında ise rafting turları gelir. Gruplar halinde gerçekleştirilen bu etkinlik oldukça keyifli bir deneyim sunar. Genel algının aksine, Antalya'da yapılan su sporları oldukça zorlu değildir. Antalya rafting, ünlü Köprüçay ırmağının Karabük köyü ile Beşkonak'ı ayıran Köprülü Kanyon'da icra edilmektedir.

Rafting buluşma noktası olan Karabük köyü pelit dibi camisi yakınında bulunmaktadır ve kolayca ulaşılabilir bir konumdadır. Irmak kenarında konumlanan restoranımız, günlük olarak dezenfekte edilen lavabo ve duş kabinleri, ulusal standartlara uygun ekipmanlar ve misafirlerin damak zevklerine göre hazırlanan rafting yemek menüsü ile hizmet vermektedir. Günlük 600 kişi kapasitesi bulunan tesisimiz, büyük gruplara sorunsuz bir şekilde rafting turu imkanı sunmaktadır. Antalya Adventures rafting rehberleri, ırmağı ve Köprüçayı çocukluklarından beri tanıyan uzman kişilerden oluşmaktadır, bu da sizlere güvenli bir rafting turu deneyimi yaşatmaktadır. Antalya rafting ulaşım araçları sayesinde haftanın her günü kişisel araçları olmayan ziyaretçilere gidiş-dönüş ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Antalya rafting turu ve köprülü kanyon hizmetleri

Özetle, eğlenceli bir etkinlik arıyorsanız Köprülü Kanyon, tam da ihtiyacınız olan adres olabilir. Bölgede rafting dışında birçok hizmet de sunulmaktadır. Jeep safari, Atv quad safari, Zipline, Canyoning, Tazı Kanyonu, Adam Kayaları, Selge Antik Kenti gibi çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. Ayrıca, kombine olarak sunulan paketlerimizi inceleyerek sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Köprülü Kanyon bölgesinde ayrıca ırmak kıyısında çadır kurarak doğanın kalbinde şehrin gürültüsünden uzak bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Yeme-içme konusunda ise bölgede birçok balık restoranı bulunmakta olup, taze Köy Gözlemeleri yiyebilirsiniz. Antalya Adventures ile düzenlenen turlarımıza katılabilir ve Köprülü Kanyon'u birlikte keşfedebilirsiniz. Unutmayın, Antalya Köprülü Kanyon'da bir etkinlik planlıyorsanız, karar vermeden önce bizi ARAMAYI unutmayın!

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.