Belek Rafting Turları ve Macera Aktiviteleri

Belek Rafting Turu;

Belek rafting turu, Manavgat ilçesinin Köprülü Kanyon milli park alanında gerçekleştirilir. Belek rafting turu rotası, tarihi Köprülü Kanyon köprüsünün altından başlayarak 14 km boyunca uzanır. Rafting esnasında, rehberler tarafından belirlenen noktalarda molalar verilir ve misafirlerin dinlenmeleri sağlanır. Gruplar halinde yapılan bu macera, katılımcıların dil, yaş ve aile durumlarına göre gruplandırılır. Her bir rafting botu 8 ile 12 kişiliktir ve her botun başında bölgeye hakim, uzman rehberler bulunmaktadır. Tur öncesinde rafting hakkında detaylı bilgilendirme yapılır ve tur sırasında rehberin yönlendirmeleri takip edilir.

Güvenliğiniz için rehberlerin talimatlarına uymak önemlidir. Rafting turuna katılmadan önce rahat kıyafetler giymeniz önerilir. Değişim için soyunma kabinleri bulunmaktadır ve değerli eşyalarınızı yanınıza almanıza gerek yoktur. Rafting esnasında takı kullanmamanız tavsiye edilir. Rafting parkuru uzun ve uygun hava şartlarında eğlenceli kürek oyunları oynanabilir. Rafting macera aktivitesine katılmak için özel yeteneklere ihtiyaç yoktur ve yaş sınırı bulunmamaktadır. Tecrübe veya yüzme bilgisi gerektirmeyen bu macerada, Köprüçay'ın zorluk seviyesi 1-2 arasındadır. Ailelere özel Belek bölgesi rafting turları ile haftanın her günü bu heyecana katılabilirsiniz. Belek otellerinden alınan servis saatleri lokasyona göre değişiklik gösterebilir. Belek Saat Kulesi yaklaşık olarak 09:30'da servis almaktadır. Belek'ten Köprülü Kanyon rafting turu için paketler, fiyatlar ve KAMPANYALAR hakkında bilgi almak için bizi ARAYARAK ulaşabilirsiniz. Antalya Adventures ile Belek bölgesinden maceraya şimdi katılın. Belek rafting turu

Antalya Adventures, haftanın her günü gidiş ve dönüş ulaşım imkanları sunarak Belek bölgesinden rafting turlarına katılmanızı sağlar. Ancak sezonun yoğunluğundan dolayı yer bulma konusunda sıkıntı yaşamamak için en az 1 gün önce rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Heyecan dolu bir rafting deneyimi yaşamak isteyenler için Antalya Adventures'ın sunduğu turlar harika bir seçenektir. Rezervasyonunuzu erken yaparak unutulmaz bir macera için yerinizi garanti altına alabilirsiniz. Antalya'nın güzellikleriyle dolu sularında keyifli bir gün geçirmek için siz de hemen harekete geçebilirsiniz.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.