Side Rafting Tours - Side Trips - River Extreme Rafting Tour

Side Rafting Turu

Antalya’nın güneyinde yer alan Side bölgesi tarihi ve plajlarıyla ünlü olsa ‘da son zamanlar adını Rafting sporuyla daha ‘da fazla duyurmaktadır. Side köprülü kanyon bölgesine diğer Antalya ilçelerine göre daha yakın mesafede olduğu için yaz aylarında yerli ve yabancı misafirlerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Side Rafting Turu bölgesi olan köprülü Kanyon'a yaklaşık 40 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Haftanın her günü Rafting turu için gidiş ve dönüş araçlarımız mevcuttur. Yapmanız gereken en geç 1 gün önce bize bulunduğunuz konumu veya konakladığınız oteli söyleyerek size verecek olduğumuz saatte buluşma noktasında bulunmanız yeterli olacaktır. Sizi alıyor ve aldığımız yere geri bırakıyoruz. Kısa süreliğine olan ücretsiz ulaşım ve öğle yemeği fırsat fiyatları için hemen arayarak Rafting hakkında detayları öğrenebilirsiniz. Side Rafting turu kampanyaları bütçenize uygun Maceralar sunar!

rafting side turları, sidede rafting turu www.raftingo.com

Ayrıca rafting turu ile beraber en popüler 3 in 1 turlarını seçerek avantajlı fiyat ödeyerek tam gün eğlenebilirsiniz! günübirlik , side canyoning turu, Side Jeep safari turu, Side Zipline Turları ile kombine turlar sunuyoruz. Tüm turlarımıza aileniz ve arkadaş gruplarınızla gönül rahatlığı ile katılabilirsiniz.

Rafting TUR PROGRAMI ve KAMPANYALI tur paketlerine ulaşmak için tıklayınız...

Side Rafting Turu Fiyatları - Side Rafting Turu Ücretleri

Antalya’nın bunaltıcı sıcağından sıkılanlar ve farklı bir macera turu arayanlar için işte tam sizi serinletecek haberlerimiz var! Antalya’ya gelip te meşhur köprülü kanyonun serin sularına kendinizi bırakmadan dönmek olur mu? Side bölgesinden kalkışlı ulaşım araçlarımızla sizi de maceramıza davet ediyoruz. Köprülü kanyonun serin ve coşkulu sularında unutamayacağınız bir serüvene katılmak için size uygun hazırlamış olduğumuz rafting paketleriyle en uygun ücretle ulaşım ve öğle yemeği dahil fırsatlarla serin suların ve doğanın tadını çıkartın! Hemen arayarak rezervasyon yaptır ve seni bekleyen macera dolu bir güne hazır ol! Side Rafting Turu Köprülü Kanyon'da bir başka heyecan dolu!

Ulaşım Dahil Side Rafting Turu - Köprülü Kanyon'da Rafting

Side Ulaşımlı Rafting Turu;

Antalya Side bölgesinden haftanın her günü rafting turlarımız mevcuttur. Dünyaca ünlü köprülü kanyonun serin sularında doğayı keşfederek rafting yapmak istiyorsanız tam da size uygun rafting ve diğer tur paketlerimizi incelemeden karar vermeyin! Side rafting bölgesine en yakın ilçelerimizden bir tanesidir. Bu nedenle bölgeye giderken yolculuğunuz uzun sürmeyecek, rafting yaparken süre sıkıntınız ‘da olmayacak. Ulaşım + öğle yemeği + rafting + rehberlik hizmeti + sigorta için ayrı ayrı ücret ödemeyecek kendinize uygun olan paketi seçerek aile ve arkadaş grubunuzla eğlenmenin tadına varacaksınız. Bölgeyi ve köprü çayını iyi bilen rehberlerimiz sayesinde kendinizi güvende hissedeceksiniz. Köprülü Kanyon’da rafting katılım şartlarında yüzme becerinizin olması istenmiyor. Mevsimin ve su debisinin uygun olduğu tüm zamanlarda gönül rahatlığıyla rafting turuna katılabilirsiniz. Paket detayları ve ücretleri için arayıp hızlı ve çevrimiçi rezervasyon yaptırabilirsiniz! Unutmayın rafting rezervasyonları en geç 1 gün önce yapılmalıdır! Bol eğlenceli günler diliyoruz.

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.