ATV QUAD SAFARİ TURU

Atv quad bike

ATV QUAD SAFARİ

ATV Quad safari, genellikle dört tekerlekli olarak tercih edilen, benzinle çalışan ve 3 ile 6 tekerlekli modellere sahip olan araç türüdür. Motosikleti andıran yapısıyla en zorlu ve engebeli arazileri bile kolaylıkla aşabilmesi için tasarlanmıştır. ATV Quad safari, maksimum 2 kişi kapasiteli, 4 x 4 içten yanmalı motorlu araçları ifade eder. Antalya'nın eşsiz doğal arazileri, ATV Quad Safari turları için ideal parkurlara ev sahipliği yapmaktadır. Bu turlara katılmak için özel bir yetenek veya ehliyete ihtiyaç duyulmamakla birlikte, güvenlik ekipmanlarını temin ettikten sonra uzman eğitmenlerden alınacak bilgilendirme sonrası kısa ısınma turları atılabilir. ATV Quad safari aktivitesine ilgi duyanların, araçları rezerve etmek için en geç 1 gün öncesinden rezervasyon yapmaları gerekmektedir. Yoğunluk nedeniyle aynı gün için rezervasyon yapılmamaktadır.

ATV QUAD SAFARİ TURU HAKKINDA

duration Tur Süresi- Minimum parkur 40 Dakika

age-15 Yaş sınırı- 15 yaş üstü ve ciddi sağlık sorunu olmayan herkes yapabilir.

freecancel Ücretsiz iptal- 24 saat öncesine kadar tam para iadesi hakkı

book now pay later Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin- Seyahat planları yaparken kendinizi sınırlamayın. Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin.

transportation Gidiş-dönüş transfer isteğe bağlıdır- Etkinlikten 1 gün önce bulunduğunuz oteli veya lokasyonu bize bildirmeyi unutmayın. Teslim alma süresi bulunduğunuz yere göre belirlenir. Belirlenen karşılama saatinden 10 dakika önce buluşma noktasında olmalısınız.

guide Konuşma rehberleri- İngilizce, Rusça, Türkçe


Deneyim ve Öne Çıkanlar;

 • Maskenizi takın ve tozu dumana katın.
 • Öncü rehber aracını takip edin ve yoldan çıkmayn.
 • Kendine has parkuruyla farklı bir deneyim yaşayın.
 • 2 kişilik olan Atv Quad safari araçları ile arkanızda oturan kişiyi heyecanlandırın.
 • Atv Quad safari turu ile birlikte rafting turuna dahil olun 2 kat heyecan yaşayın.
 • Combine paketler ile birlikte ırmak kıyısında ücretsiz açık büfe öğle yemeği fırsatını kaçırmayın.
 • Isınma turları atın ve gaza basın.

Buluşma Noktası;

Gelmeden en az 1 gün önce bizimle iletişime geçerek konum bilgisi ve buluşma saatini istemeyi unutmayın. Konum bilgisi için whatsapp hatımızdan bizimle İLETİŞİME geçebilirsiniz.


ATV Quad Safari Turuna Dahil Olan Hizmetler:

 • Atv Quad safari
 • Rehberlik Hizmeti
 • Açık büfe öğle yemeği (Sadece Combo paketlerde verilir)
 • Ekipmanlar (kask)
 • Transfer (İsteğe bağlı)

Dahil olmayan hizmetler:

 • x HD Video
 • x FOTOĞRAF
 • x Alkollü alkolsüz içecekler
 • x Kişisel Harcamalar
 • x Su Ayakkabısı
 • x Tozluk Peçe
 • x Gözlük

ATV Quad Safari Tur Programı:

ATV Quad safari faaliyeti, diğer spor dalları gibi kendine özgü kurallara sahiptir. Ciddi bir sağlık sorununuz yoksa, rahatlıkla katılabilirsiniz. ATV Quad safari yaş kriteri olarak, ebeveyn refakatindeki katılımcılar için önerilen yaş sınırı +5 yaş ve üzeridir. Bu tur için sürücü belgesi veya ehliyet talep edilmez. Trafikteki araç yoğunluğundan uzak bir deneyim sunulmaktadır.

Atv quad safariParkurları daha keyifli hale getirmek isteyenler, tur öncesinde uzmanın bilgilendirme konuşmasını dikkatlice dinlemeli ve istenmeyen davranışlardan kaçınmalıdır. Tozlu, çamurlu ve engebeli arazilerde gerçekleşen ATV Quad offroad turları, oldukça heyecan verici bir etkinliktir. Atv Quad safari parkuru, Köprülü Kanyon'da bulunan rafting bölgesinde gerçekleştirilmektedir. Sabah saat 11:00'de buluşma noktasında toplanan misafirlere gerekli bilgiler verildikten sonra kasklar dağıtılır. (Peçe veya gözlük isteğe bağlı olarak temin edilebilir). Araçlara binilerek tur başlar ve katılımcılar rota hakkında bilgi sahibi olmadıkları için öncü rehberi takip ederler. Tozlu ve çamurlu alanları içeren farklı zorluk derecelerine sahip parkurlarda 16 km ve 40 dakikaya yakın bir süre boyunca keyifli bir aktivite gerçekleştirilir. Genellikle Atv Quad safari turuyla birlikte rafting turunu içeren Combo paketleri önerilmektedir. 14 km'lik rafting turu ile birleştirilen Atv Quad safari turu, heyecanı iki katına çıkarmaktadır. Bu iki etkinlikle birlikte tur süresi yaklaşık 3.5 saat sürmektedir ve açık büfe öğle yemeği ücretsiz olarak sunulmaktadır. Combo paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için İLETİŞİM kanallarımızdan veya whatsapp online hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Antalya'da eğlenceli aktiviteler sunmaya devam etmekteyiz.


NE GİYMELİ NE GETİRİLMELİ;

ATV Quad safari turuna katılmadan önce küçük bir çanta hazırlamanız önemlidir. Değerli takılar gibi eşyaları yanınızda bulundurmamanız önerilir. Cep telefonu, cüzdan gibi kişisel eşyalarınızı tur sırasında taşımanıza gerek olmadığı için tur öncesinde aracınıza veya yetkililere teslim edebilirsiniz. Tur sonunda geri alabilirsiniz, ancak tur esnasında kaybolan eşyalardan sorumlu olmadığımızı hatırlatmak isteriz. Eğer rafting turuna da katılacaksanız, şort, tişört, mayo, bikini gibi kıyafetler getirmeniz mümkündür; burada kıyafet değiştirebileceğiniz kabinler bulunmaktadır. Suyla temas edeceğiniz bir etkinlik olduğundan dolayı yanınızda bir havlu bulundurmanız da faydalı olacaktır.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.