Manavgat'da Rafting Turu - Manavgat Köprülü Kanyon'da Rafting

Manavgat Rafting Turu - Manavgat Köprülü Kanyon Turları

Manavgat filmlere konu olan çayları ve şelaleleriyle ünlü olsada son zamanlarda Manavgat ilçesine bağlı olan Köprülü Kanyon'da rafting turlarıyla daha ünlü hale gelmiştir. Manavgat Rafting turları eğlenceli ve ailece gönül rahatlığıyla katılabileceğiniz bir etkinlik olmakla beraber bunaltıcı Antalya sıcaklarından kurtulmanın bir yoludur. Manavgat bölgesinden Köprülü kanyon bölgesine haftanın her günü günübirlik ulaşım ve öğle yemeği dahil rafting turu paketlerimiz mevcut olup en geç 1 gün öncesinden rezervasyon yapmanız yeterlidir. Manavgat rafting turları hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir bütçenize en uygun fiyat fırsatlarını yakalayabilirsiniz! Hemen rezervasyon yap eğlenmeye başla!

manavgat rafting turları Antalya Köprülü Kanyon

Manavgat Köprülü Kanyon Rafting

Manavgat rafting nerede yapılır;

Manavgat rafting Antalya’nın Serik ilçesinden sonra gelen bozyaka yolu üzerinde bulunan, Beşkonak beldesinde yer alan tarihi köprülü kanyon milli parkı il sınırları içerisinde yapılmaktadır. Rafting yapılan akarsuyun ismi ise Köprü Çaydır. Resmi olarak parkur uzunluğu 14km olarak belirlenmiştir. Köprülü Kanyon Manavgat ilçesi ilçe sınırları içerisinde olduğu için bölgeye en yakın Serik ilçesinden sonra gelen ilçesidir.

Manavgat Rafting Turu Fiyatları - Manavgat Rafting Turu Ücretleri

Manavgat Rafting Fiyatı;

Antalya’nın bunaltıcı sıcağından kaçmak isteyenler, farklı bir macera turu için işte tam sizi sevindirecek haberlerimiz var! Antalya’ya gelip te meşhur köprülü kanyonun serin sularına kendinizi bırakmadan dönmek olur mu hiç? Manavgat bölgesinden kalkışlı ulaşım araçlarımızla sizi de maceramıza davet ediyoruz. Köprülü kanyonun serin ve berrak sularında unutamayacağınız bir tura katılmak için size uygun hazırlamış olduğumuz rafting paketleriyle en uygun ücretle ulaşım ve öğle yemeği dahil fırsatlarla serin suların ve doğanın tadını çıkartın! Hemen arayarak rezervasyon yaptır ve seni bekleyen macera dolu bir güne hazır ol! Manavgat Rafting Turu Köprülü Kanyon'da bir başka heyecan dolu!

Rafting Manavgat turları - Ulaşımlı Manavgat Rafting Turu

Manavgat Köprülü Kanyon'da Rafting

En güzel rafting turu heyecanını yaşamak istiyorsanız Öncelikle Manavgat ilçesinin Köprülü Kanyon milli parkında bulunan köprü çaya gelmelisiniz! Türkiye’nin en güzel ve temiz rafting akıntısına sahip olan köprü çay zorluk derecesinin çok yüksek olmamasından dolayı sağlık sorunu olmayan her kesin ailece yapabileceği bir spordur. Özel yeteneklerinizin veya bu işte usta olmanız istenmez hatta yüzme bilmekte önemli değildir! Rehberinizin talimatlarını dinlemeniz ve size verilen ekipmanları eksiksiz kullanmanız yeterlidir. Manavgat rafting turları köprülü kanyon köprüsün’ den başlayıp 14 km parkur derinliğine sahiptir. Bazı firmalar Restoran konumlarından dolayı daha az mesafe kat etseler de 14 km'nin tamamını yapmak daha eğlenceli ve keyifli olduğu şüphe götürmez. Manavgat rafting bölgesine bulunduğunuz yere bağlı olarak ortalama 40 km gibi bir mesafededir. Manavgat salcılık turu ile ilgili Gidiş - dönüş ulaşım fiyat ve kampanya detayları hakkında bilgi almak için bizi arayın ve hayatınıza renk gelsin! Türkiye'nin güvenli macera gezi sitesi!

Manavgat Rafting Turu

Manavgat Rafting Turu - Manavgat Köprülü Kanyon Turu

Manavgat Rafting turu Antalya'da yaz sıcağı ve nemin o bunaltıcı havasında kendinizi serin sulara bırakmak için güzel bir macera gezisidir. Toros dağlarının bol ve temiz oksijenini ciğerlerinizde hissetmek 14 km rafting parkuruyla tam gün eğlenmek, yöreye özgü sunulan öğle yemeğinin lezzetini başka nerede bulabilirsinir? Antalya'nın tüm ilçelerinden gidiş - dönüş ulaşım, öğle yemeği, rafting turu, sigorta, rehberlik hizmeti hepsi bir arada rafting tur paketini en uygun fiyata alarak tam gün eğlenebilirsiniz. Manavgat rafting turları Aile ve arkadaşlarınızla doyasıya vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir etkinliktir. Siz de grup gezi turlarımıza katılmak istiyorsanız bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz! haftanın her günü gidiş - dönüş ulaşım mevcuttur. Manavgat Köprülü Kanyon Rafting Turları Artık her zaman size yakın!

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.