Manavgat Rafting Rezervasyon

Manavgat Rafting Turu Rezervasyonu

Manavgat'ta rafting turuna katılmayı planlıyorsunuz, ancak ilk defa katılacak olmanız sebebiyle bu süreci nasıl yönlendireceğinizi bilmiyorsanız, işte detaylarıyla rafting ve kolay rezervasyon seçeneklerimiz sizleri bekliyor. Öncelikle belirtmekte fayda var ki rafting aktivitesi Köprülü Kanyon bölgesinde, diğer bir adıyla Beşkonak bölgesinde gerçekleşmektedir. Bölgeye ulaşım için iki seçenek mevcuttur: kendi aracınızla gelecek misafirlerimiz, tur öncesi tarafımızdan konum ve buluşma saati bilgilerini talep ederek turlarımıza dahil olabilirler. Diğer seçenek ise haftanın her günü birçok ilçeden kalkış sağlayan transfer araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Rafting bölgesine ulaşım yolları düzenli ve konforludur, bu sebeple aracınızın 4x4 olmasına ihtiyaç duyulmamaktadır. Manavgat rafting turlarına katılacak misafirlerimizin, kaç kişi olacakları, hangi tarihte gelecekleri, ve tercih ettikleri rafting paketi hakkında en geç 1 gün öncesinden tarafımıza ulaşarak bilgi vermeleri gerekmektedir.

Manavgat rafting rezervasyonMisafir sayısına göre organizasyon sağlandığından, tur günü sorun yaşanmaması adına bu bilgilerin zamanında iletilmesi önem arz etmektedir. Rafting rezervasyonu esnasında online kredi kartıyla ödeme yapabilir veya tur bölgesine vardığınızda yerinde ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Yerinde ödeme seçeneği yalnızca kendi aracıyla gelen katılımcılar için geçerlidir. Gidiş-dönüş ulaşım talep eden misafirlerimiz, rezervasyonlarını onayladıktan ve ödemeyi gerçekleştirdikten sonra belirlenen buluşma noktasına transfer aracının gönderileceğini unutmamalıdırlar.

Türkiye'nin en güzel ırmağına sahip, akış hızı ve serin sularıyla sizi cezbedecek olan bu aktivite, sıcak Antalya ikliminden kaçabileceğiniz, aileniz ve sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz, uygun rafting parkurlarıyla dolu çılgın bir macera sizi bekliyor. Saat 09:00 ile 17:00 arasında dilediğiniz zaman diliminde misafirimiz olabilirsiniz. Rezervasyon detayları için, 1 gün öncesinde iletişim hatlarımızdan herhangi birini 08:00 - 02:00 saatleri arasında arayarak bilgi alabilirsiniz. Eğer rafting heyecanına bizimle katılmaya hazırsanız, hemen rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirin ve grup indirimlerimizi kaçırmayın.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.