Rafting Noktası

Antalya'da Rafting Turu

Antalya'da gerçekleşen rafting turları, Türkiye'nin en berrak sularına sahip Köprüçay Irmağı üzerinde organize edilmektedir. Yıllar boyunca doğal kanyonlar oluşturarak günümüze taşıyan bölge, rafting meraklılarının ilgisini artırmaktadır. Antalya rafting turları, deneyimli ekipler tarafından titizlikle planlanmalıdır. Bir aktivite için gittiğiniz yerden keyif almak önemlidir. Bu sebeple, Antalya rafting turlarını düzenlerken öncelikle misafirlerimizin güvenliğini sağlayarak memnuniyetlerini hedefliyoruz. Bölgeyi en ince detayına kadar bilen rehberlerimiz yıllarını sadece bu alana adamış uzmanlardan oluşmaktadır.

Herkes rafting yapabilir ancak kaliteli ve güvenli bir rafting turu deneyimi için tecrübe gereklidir. Bu tecrübeye dayanarak sizi de Antalya rafting turuna davet ediyoruz. Akıntıları hissederek serin suların tadını çıkarırken kürek çekmenin keyfine bir kere tattığınızda vazgeçemeyeceksiniz. Rehberlerimiz, grup oluştururken aynı dili konuşan katılımcıları bir araya getirerek anlaşmayı kolaylaştırır ve ani kürek çekmelerini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Antalya Rafting buluşma noktası

Antalya Adventures ailesi olarak çok sayıda farklı dil bilen rehbere sahibiz. Genel olarak rafting botları 8 ile 12 kişiliktir. Köprülü Kanyon'da rafting öncesi detaylı bilgilendirmeler yapılır ve tur sırasında faydalı ve sakıncalı alanlar hakkında bilgi verilir. Isınma turları ile grup adaptasyonu sağlandıktan sonra düzenli ve programlı bir şekilde aktivite gerçekleştirilir. Bu sistematik yaklaşım sayesinde, rafting sonrasında yıllardır bu sporu yapıyormuş hissine kapılacaksınız. Güvenlik ve turun hüsranla sonuçlanmaması için tecrübe hayati önem taşımaktadır.

Sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz günlük bir etkinlik için doğanın doğal akıntılarıyla baş başa kürek çekmeye hazırsanız, Köprülü Kanyon Aktivite buluşma noktasında sizi bekliyoruz. Rezervasyon için iletişim hatlarımızdan birini arayabilir veya WhatsApp iletişim numaramıza mesaj gönderebilirsiniz. Eğlence başlasın! Uygun fiyat ve kampanyalar için hemen arayın. Farklı combo paketlerimizden haberdar olun ve çılgın bir gün geçirmeye hazır olun!

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.