Rafting ve Rehberlik

Rafting;

Antalya'nın en büyük rafting merkezi olan Manavgat Köprülü Kanyon Beşkonak bölgesinde bulunan ünlü Köprüçay Nehri'nde gerçekleştirilmektedir. Bölgede birçok firma faaliyet göstermekte olup, profesyonel bir şekilde rafting etkinliklerine katılmak için detaylı bir araştırma gerekmektedir. Standartlar genel olarak mevcut olsa da, deneyimsiz ve uzman olmayan kişilerce gerçekleştirilen faaliyetler de bulunmaktadır.

Rafting bot rehberliği, sanıldığının aksine kolay bir meslek değildir. Bu mesleği icra edebilmek için geniş bir uzmanlık ve tecrübe alanına sahip olmak gerekmektedir. Eğer rafting yapacağınız nehrin özelliklerini ve akıntılar içindeki gizli kayaların yerlerini bilmiyorsanız, kaza riski artmaktadır. Rehberlik yapan kişinin sakin ve kararlı olması, grup yönetiminde etkin komutlar verebilmesi gerekmektedir. Grupla iletişimi kuvvetli olmalı, anlık reflekslere sahip olmalı ve kazaları öngörebilmelidir. Yabancı dilleri konuşabilmek elbette önemlidir fakat, eğer tecrübeniz yoksa ve insanlar sizi dinlemezse kaza kaçınılmaz hale gelebilir. Bu sebeple, Antalya Adventures olarak bölgenin en deneyimli ve profesyonel rehberleriyle çalışmaktayız. Harika bir gün geçirmek için alanında uzman bir rehbere ihtiyaç vardır. raftng rehberleri

Siz de Köprülü Kanyon'da bizimle eğlencenin merkezinde, heyecanı doruklarda yaşamak istemez misiniz? Antalya rafting turuna katılmak oldukça kolay ve zahmetsizdir. Sevdiklerinizle kaliteli ve güvenli bir rafting turuna katılmak için ekipman ve uzman rehberlik hizmetlerimizin yanı sıra öğle yemeği ve ulaşım dahil paketlerimizi inceleyebilir, yerinde ödeme imkanları sayesinde hızlıca rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gidiş-dönüş ulaşım ile katılmak isteyen rafting tutkunlarının en geç 1 gün önce rezervasyon yapmaları gerekmektedir. Antalya rafting turu, Türkiye'nin en çok tercih edilen açık hava doğa etkinlikleri arasında yer almaktadır. Sevdiklerinizle bu ıslak maceraya ortak olmak için bizi aramanız yeterli! Antalya'nın en heyecanlı ve eğlenceli aktivitelerimize bekliyoruz! Şimdi rezervasyon yaparak Hedefinizi yükseltin!

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.