Dalış Turu ve Tur Programı, Dalış Turu

Antalya Scuba diving

ANTALYA SCUBA DİVİNG DALIŞ TURU

Antalya'da Scuba Diving Dalış Turları, profesyonel ekipler tarafından yönetilen önemli bir faaliyettir. Bu turlar, koyları tekneyle gezerek yapılmakta olup, ulaşım hizmetleri tur fiyatına dahildir. Sizlere Antalya'da Scuba Diving Turları programı ve önemli detaylar hakkında tam bilgi sunmaktayız. Uzman eğitmenler eşliğinde Antalya'nın berrak denizinde dalış yaparak doğal yaşamı keşfedin. En iyi dalış ekibiyle benzersiz bir deneyim yaşamanın keyfini çıkarın. Tekne üzerinde dalış yapma, öğle yemeği ve gerekli ekipmanların ücretsiz olarak sağlandığı en avantajlı fiyatları kaçırmayın. Sevdiklerinize Antalya'nın en güvenli ve en eğlenceli dalış turunu yaşatın.

TÜPLÜ DALIŞ (SCUBA DİVİNG) AKTİVİTESİ HAKKINDA

duration Tur Süresi- Başlangıç ​​saatlerini görmek için müsaitlik durumunu kontrol edin.

age-10 Yaş sınırı- 15 yaşın üzerinde ve ciddi sağlık sorunu olmayanlar bunu yapabilir.

freecancel Ücretsiz iptal- 24 saat öncesine kadar tam para iadesi hakkı

book now pay later Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin- Seyahat planları yaparken kendinizi sınırlamayın. Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin.

transportation Gidiş-dönüş transfer isteğe bağlıdır- Eğlenceye bir gün kala, konaklayacağınız yeri ya da mekanı bize mutlaka bildirin! Sahip olduğunuz süre, bulunduğunuz yere göre ayarlanacak. Belirlenen karşılama saatinde, buluşma noktasında hazır olmayı unutmayın!

guide Konuşma rehberleri- İngilizce, Rusça


Deneyim ve Öne Çıkanlar;

  • Amatör dalış yapmak isteyenler için uygundur.
  • Deneyim gerektirmemektedir
  • Uzman eğitmen eşliğinde deniz altında güvenli dalış
  • Antalya'nın büyülü ve renkli su altı dünyasını keşfedin
  • Sevdiklerinizle birlikte Antalya'da tüplü dalış macerasını yaşayın

Antalya Tüplü Dalış Hakkında:

Antalya'daki Beyaz Deniz, dünyanın en temiz denizleri arasında yer alarak keşfedilmeyi bekleyen Antalya'nın görkemli koyları ve adalarını barındırmaktadır. Su altı yaşamı açısından zengin ve çeşitli olan Antalya, su altı dünyasını keşfetmek isteyenler için büyüleyici bir cazibeye sahiptir. Tüplü dalışa ilgi duyan birçok yerli ve yabancı, amatör veya profesyonel dalgıç, Akdeniz'i keşfetmek için Antalya'yı tercih etmektedir.

divingAntalya'da tüplü dalış yapmak için özel bir beceri gerekmemektedir ve genellikle her yaş grubundan insanı cezbetmektedir. Doğayı ve özellikle su altı canlılarının çeşitliliğini keşfetmek isteyenler için tüplü dalış, aktivite planlarının vazgeçilmez bir parçası olmalıdır. Tüplü dalış Antalya'da hem keyifli bir deneyim sunmakta hem de sizi eşsiz dünyalara taşımaktadır. Berrak mavi sularda tüplü dalış yaparken sevdiklerinizle bu muazzam atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Antalya'da tüplü dalış, amatör ve profesyonel olmak üzere iki farklı şekilde gerçekleştirilmektedir. Amatörler için düzenlenen dalış turları genellikle 20 dakikalık 2 dalıştan oluşur ve toplamda 40 dakika su altında geçirilir. Bu turlar genellikle 5 ila 10 metre derinlikte gerçekleştirilir. Profesyonel dalgıçlar ise deneyimlerine göre batık dalışı veya daha derin keşif dalışları gibi farklı dalışları gerçekleştirebilirler. Deneyimli dalış eğitmenleri, sizin için en uygun dalış deneyimini sağlamak adına rehberlik ederler. Dalış rezervasyonları için en az 1 gün öncesinden iletişim numaralarımızdan birini arayarak rezervasyon yaptırabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tur Programı;

Değerli misafirlerimizi sabah 09:00-10:15 saatleri arasında belirtilen duraklardan özel servis araçlarımızla karşılayarak, kısa bir yolculuğun ardından Setur Marina'ya ulaşıyoruz. Teknemiz 10:30'da limandan ayrılarak dalış turuna başlıyor. Programımızda yaklaşık 20'şer dakikalık 2 dalış bulunmaktadır. İlk dalışımızı Çaltıcak açıklarında gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği olarak Şnitzel, Makarna ve salata sunulacak olup, yüzme molasının ardından ikinci dalışı Martı Adası'nda gerçekleştiriyoruz. Yüzme becerisi olmayanlar için temel yüzme eğitimi ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Daha sonra, keyifli bir sertifika töreni düzenleyerek akşam saat 17:00'de Setur Marina'ya dönüş yapıyoruz. Ardından sizi başlangıç noktalarınıza bırakmak üzere aynı duraklara geri ulaştırıyoruz.


Nasıl Giyinilir ve Ne Getirilir?

  • Havlu
  • Mayo, Bikini, Mayo
  • Güneş gözlüğü
  • Güneş kremi

Scuba diving Dalış turuna dahil olan hizmetler;

Dalış
Rehberlik Hizmeti
Öğle yemeği
Dalış Ekipleri
Sigorta

Dahil Olmayan Hizmetler;

× HD Video ve Foto
× İçecekler
× Deniz Ayakkabısı


Buluşma noktası;

Varışınızdan en az 1 gün önce bizimle İLETİŞİME geçerek konum bilgisi ve buluşma saatini isteyin.


Antalya’da Dalış Ne Zaman Yapılır? Dalış Mevsimi

Dalış aktiviteleri veya sporu, dört mevsim boyunca icra edilebilir. Önemli olan uygun ekipmana sahip olmaktır. Antalya'da dalış turları, her mevsimde gerçekleştirilebilir. En uygun dalış zamanı genellikle yaz aylarıdır. Bu dönemde su berraklığı üst seviyededir ve deniz altında keşfedilecek detaylar net bir şekilde görülebilir. Antalya'daki dalış turlarına katılmak isterseniz, detaylı bilgi ve fiyatlar için İLETİŞİM numaralarından herhangi birini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.