Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular

Antalya Rafting & Turlar

Eşsiz tabiatı, muhteşem doğa manzaraları ve kusursuz iklimiyle Antalya, yüksek standartta bir yaşamın vadettiği her şeyi fazlasıyla karşılar. Bu muhteşem ve kadim şehir; köklü geçmişinden aldığı ilhamla bugün ziyaretçilerine kusursuz bir tatil deneyimi vadediyor. Her bütçeye hitap eden konaklama tesisleri, dünya standartlarında hizmet veren devasa otelleri, dünyaca ünlü eğlence mekanları, golf sahaları, Akdeniz’in fresh lezzetleri, kültürel mirası, kadim geçmişi, antik kentleri, altın rengi kumdan plajları, Akdeniz’in eşsiz dokusu ve alışveriş imkanlarıyla Antalya, her detayıyla ziyaretçilerine karşı son derece cömerttir.

Antalya, sadece bir yaz turizmi merkezi değildir. Bu şehir, sıra dışı dokusuyla dünyada görüp görebileceğiniz en ayrıcalıklı ve ihtişamlı yerlerden biridir. Dolayısıyla Antalya’nın kusursuz doğası ve kadim geçmişi sadece sizi yaz aylarında kendisine çağırmaz. Sonbaharda ya da ilkbaharda da Antalya, ne eşsiz dokusundan bir şey kaybetmiştir ne de vadettiği olanaklarda bir eksiklik görünür. Ayrıca bu kusursuz kentte yaz turizmi sezonu da dünyanın diğer turizm merkezlerinden farklı olarak son derece uzundur. Nisan ayında başlayan sezon, eylüle ve hatta ekim ortasına kadar devam eder. Antalya Tour & Trips ailesi olarak sizleri yeryüzünün cennetini tanımaya uzanan eşsiz yolculuğumuza refakat etmeye çağırıyoruz. 30 yıllık tecrübe ve deneyimle Antalya’da bulunduğunuz süre içerisinde kaliteli ve eğlenceli hizmetler sunuyoruz.

Her bütçeye uygun transfer ve hizmet ayrıcalıkları sunduğumuz gibi kişilere özel vip hizmetlerde sunmaktayız. Havalimanı transferleri, Otel transferleri, tur ve özel etkinlik transferleri gibi birçok bölgeye ulaşım sağlamaktayız.
Antalya’da tatilinizin kaliteli ve özel ayrıcalıklı olmasını istiyorsanız İletişim hatlarımızdan herhangi birisini arayarak bilgi alabilir en uygun fiyat seçenekleriyle bütçenize özel paketlerimizi tercih edebilirsiniz. Antalya Adventures ailesi olarak daima yanınızdayız.

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler