Antalya Zipline Turu, Köprülü Kanyon'da Zipline Turları

Antalya'da Zipline sağlam çelik halatlarla bir noktadan diğerine havada makaralar sayesinde kendine özgü ekipmanlarıyla kayma olayına denir. Antalya Zipline Köprülü Kanyonun meşhur Köprüçay ırmağı üzerinde yapılan hemen hemen her yaş grubuna hitap eden farklı bir etkinliktir. Zipline turu rafting turu ile birlikte kombine edildiği zaman daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Zipline fiyatları ve kampanyalar hakkında bilgi almak için arayınız. Zipline tur aktiviteleri hakkında merak ettiğiniz, bizlere sıkça sorduğunuz Tüm sorulara yanıt veriyoruz. RAFTİNGO %100 bir yerli Antalya rafting, Canyoning, Zipline, Trekking, Camping gezi sitesidir. Detaylı bilgilerin yer aldığı ZİPLİNE TURU başlığına tıklayarak aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

raftingo zipline

Antalya zipline Fiyatları ve Kampanyaları Hakkında

Antalya Zipline Fiyatları - Köprülü Kanyon Zipline Turları

Zipline Fiyatı Kampanyaları;

raftingo Antalya zipline Köprülü kanyon turları macera aktivitelAntalya'nın Manavgat ilçesine bağlı Köprülü Kanyon bölgesinde farklılık arayanlar için isteyen rafting turuna, dileyen zipline turuna veya canyoning turlarından birine katılabilir, yada aynı gün içerisinde 3 ü bir arada maceraya soluksuz devam etme imkanına sahip olabilirler. Raftingo eğlence severlere kampanyalı hepsi bir arada turları bütçenize uygun fiyatlarda yeni sezondada sunmaya devam ediyor. Aşağıda sezon zipline fiyatları yer almaktadır:

Zipline fiyatı Kişi başı transfersiz ve transferli fiyatları bulunmaktadır.

zipline Antalya ve ilçelerinden yeterli kişi sayısı oluştuğunda bir kişi bile olsanız ulaşım mevcuttur.

Üçü bir arada tur fiyatlarını ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız KAMPANYALAR Bölümünden detayları öğrenebilirsiniz.

Zipline Turunda Sırt Çantası Gereklimi?

Zipline Antalya Turu | Sırt Çantası - Gerekli Malzemeler

Zipline İçin Neler Gerekir?

Zipline Turunda Sırt Çantası Gereklimi, zipline hava şartları, zBir zipline turuna katılmak istiyorsanız öncelikle bölgenin hava şartlarının uygunluğunu sormanız gerekmektedir. Unutmayın şimşekli ve kötü hava şartlarında zipline aktiviteleri gerçekleştirilememektedir. Uygun olan hava şartlarında katılmayı düşünen misafirlerimiz Zipline turlarında bir sırt çantası veya başka bir bagaj getirmeniz mümkün olmayacaktır. Lütfen tüm kişisel eşyalarınızı otelinizde bırakın, veya yanınız'da bulunan küçük eşyalarınızı görevlilere teslim edin. Tur esnasında kaybolabilecek değerli hiç bir eşyanızdan sorumlu olmadığımızı bilmenizi isteriz.

ZİPLİNE Turunda Ne Giymeliyim? Zipline Kıyafetleri Nasıl Olmalı?

Zipline Turunda Ne Giymeliyim | Zipline Kıyafetleri

Zipline Kıyafetleri;

Havaya uygun rahat giysiler giymeniz önerilir. Kış mevsiminde isZipline için Yaz aylarında (Mayıs ile Ekim arasında) rahat, destekleyici atletik veya yürüyüş ayakkabıları giyin. Açık çorap ayakkabıları, sandalet ve kıyafet ayakkabıları uygun değildir. Havaya uygun rahat giysiler giymeniz önerilir. Kış mevsiminde ise dış giyim katmanları giymenizi öneririz. Genellikle, kayak veya snowboard kıyafetleriyle aynı şeyi giymenizi öneririz. kısacası sizi rahatsız edecek kıyafetlerden uzak durun.

Ecotours ve Superfly Ziplines Arasındaki Fark Nedir?

Raftingo Eco Tours - Superfly Ziplines | Manavgat Zipline

Ecotours ve Superfly Ziplines;

Zipline serbest menzilli koşum takımları kullanır, böylece geriyZipline Antalya Köprülü Kanyonda düzenlenen ailenizle güvenle vakit geçirebileceğiniz bir aktivitedir. Zipline turu Antalya Toros dağları arasındaki Köprüçay üzerinde gerçekleşir. Zipline Köprülü Kanyo'nun tam kalbinde başlar ve biter. rehberler, yerel ekosistem hakkında bilgi sağlayacak donanım ve bilgiye sahiptir. Zipline serbest menzilli koşum takımları kullanır, böylece geriye yaslanıp güvenle ve rahatlıkla baş aşağı dönebilirsiniz. Ziplines, Manavgat bölgesindeki beşkkonak köy girişine yaklaşık 7 dakika mesafede yer almaktadır. Köy'ün gidiş dönüş servisi fiyatlara dahil edilmemiş olup tarafımızdan sağlanır. detaylı bilgi için İLETİŞİM formu veya ilgili telefon numaralarını arayıp bilgi alabilirsiniz.

Zipline Nedir Nasıl Yapılır? Antalya Köprülü Kanyon'da Zipline Hattı

Antalya Zipline | Zipline Nedir Nasıl Yapılır? | Zipline

Zipline Nedir Nasıl Yapılır?

Zipline nedir Nerelerde yapılır Antalya Zipline turları, KöprülüZipline çelik halatlarla iki ucu sabit yerlere sıkıca bağlanan frenli makara sistemiyle bir uçtan diğer uca kaymaya zipline denir. Ziplineülkemizde çok bilinen bir aktivite olmamakla birlikte Antalya'da son zamanlarda adından söz ettirmeye başlamıştır. Köprülü Kanyon, Beşkonak bölgesinde ırmak üzerine kurulan alan yerli yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Raftingo olarak paket turlarımızda yer verdiğimiz Zipline aktivitesini denemenizi tavsiye ederiz. Bilgi almak için lütfen iletişim alanındaki formu doldurunuz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Antalya Zipline Turların'da eğlencenin bir başka şekli

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.