Zipline Antalya - Köprülü Kanyon - Beşkonak - Zipline Fiyatları - Zipline nedir? Zipline nasıl yapılır?

Rafting-Canyoning Tur Aktiviteleri hakkında merak ettiğiniz, bizlere sıkça sorduğunuz Tüm sorulara yanıt veriyoruz. RAFTİNGO bir yerli Antalya rafting, Canyoning, Zipline, Trekking, Camping gezi sitesidir. Detaylı bilgilerin yer aldığı ZİPLİNE TURU Başlığına tıklayarak aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

raftingo zipline

Antalya zipline Fiyatları

Antalyanın Manavgat ilçesine bağlı Köprülü Kanyon bölgesinde Farklılık arayanlar için dileyen rafting turuna dileyen zipline turuna isteyen canyoning turlarından birine katılabilir yada aynı gün içerisinde 3 ü bir arada maceraya soluksuz devam etme imkanına sahip olurlar. Raftingo eğlence severlere kampanyalı hepsi bir arada turları bütçenize uygun fiyatlarda yeni sezondada sunmaya devam ediyor. Aşağıda sezon zipline fiyatları yer almaktadır:

Zipline fiyatı Kişi başı transfersiz ve transferli fiyatları bulunmaktadır.

zipline Antalya ve ilçelerinden yeterli kişi sayısı oluştuğunda bir kişi bile olsanız ulaşım mevcuttur.

Üçü bir arada tur fiyatlarını ve daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız KAMPANYALAR Bölümünden detayları öğrenebilirsiniz.

raftingo Antalya zipline Köprülü kanyon turları macera aktivitel

Zipline Turunda Sırt çantası gereklimi?

RAFTİNGO Zipline turlarında bir sırt çantası veya başka bir bagaj getirmeniz mümkün olmayacaktır. Lütfen tüm kişisel eşyalarınızı otelinizde bırakın, veya yanınızda bulunan küçük eşyalarınızı raftingo görevlilerine teslim edin. Tur esnasında kaybolabilecek değerli hiç bir eşyanızdan şirketimiz sorumlu değildir!

ZİPLİNE Turunda ne giymeliyim?

Zipline için Yaz aylarında (Mayıs ile Ekim arasında) rahat, destekleyici atletik veya yürüyüş ayakkabıları giyin. Açık çorap ayakkabıları, sandalet ve kıyafet ayakkabıları uygun değildir. Havaya uygun rahat giysiler giymeniz önerilir. Kış mevsiminde ise dış giyim katmanları giymenizi öneririz. Genellikle, kayak veya snowboard kıyafetleriyle aynı şeyi giymenizi öneririz.

kısacası sizi rahatsız edecek kıyafetlerden uzak durun.

RAFTİNGO Ecotours ve Superfly Ziplines arasındaki fark nedir?

Zipline Antalya Köprülü Kanyonda düzenlenen Ailenizle güvenle vakit geçirebileceğiniz bir turdur. Zipline turu Antalya Toros Dağları arasındaki Köprü çay üzerinde gerçekleşir. Bu tur Köprülü Kanyo'nun tam kalbinde başlar ve biter. rehberler, yerel ekosistem hakkında bilgi sağlayacak donanım ve bilgiye sahiptir. RAFTİNGO Zipline serbest menzilli koşum takımları kullanır, böylece geriye yaslanıp güvenle ve rahatlıkla baş aşağı dönebilirsiniz.

Ziplines, Manavgat bölgesindeki beşk konak köy girişine yaklaşık 7 dakika mesafede yer almaktadır. Köy'ün gidiş dönüş servisi fiyatlara dahil edilmemiş olup tarafımızdan sağlanır. detaylı bilgi için İLETİŞİM formu veya ilgili telefon numaralarını arayıp bilgi alabilirsiniz.

zipline nedir?

Zipline Çelik halatlarla iki ucu sabit yerlere sıkıca bağlanan frenli makara sistemiyle bir uçtan diğer uca kaymaya zipline denilir. Zipline ülkemizde çok bilinen bir aktivite olmamakla birlikte Antalyada son zamanlarda adından söz ettirmeye başlamıştır. Köprülü Kanyon Beş Konak bölgesinde ırmak üzerine kurulan alan yerli yabancı turistlerin ilgi odağı haline gelmiştir. Raftingo firması olarak Paket turlarımızda yer verdiğimiz Zipline aktivitesini denemenizi tavsiye ederiz. Bilgi almak için lütfen iletişim alanındaki formu doldurunuz...

Antalya Zipline Turların'da eğlencenin bir başka şekli

Online Ve Hızlı Bigi Almak İçin

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.