Köprülü Kanyon, Beşkonak Kamp Yerleri, Kamp Alanı Çadır Özellikleri

Antalya Kamp Yeri | Köprülü Kanyon'da Çadır Kamp Kurmak

Köprülü Kanyon'daki Çadır Kamp Alanı

Antalya rafting için hazır kamp alanında, sizlere hem kendi kurulu çadırlarımızla hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz hem de kendi çadırlarınızı kurabileceğiniz kamp alanları sunuyoruz. Eğer bir çadır aldıysanız ve nasıl kurulacağını bilmiyorsanız, lütfen aldığınız çadırın kullanım kılavuzunu önceden okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca, eve dönmeden önce çadırınızın özelliklerini denemenizi öneririz.

Çift Katlı Bilinen Çadırların Özellikleri

Çift katlı çadırlar genellikle iki gruba ayrılır. İç tentenin kurulmasından sonra dış tentenin kurulacağı çadırlar bu gruba dahildir. İç tenteli çadırlar, hızlı ve basit kurulumları ile bilinirler. Polerle desteklenen iç tentenin gergin ipleri, dış tentenin sabitlenmesiyle çadırın sağlamlığını arttırır. Bu tür çadırlar, yağmurlu havalarda sökülürken ıslanmazlar.

Çadır kurarken rüzgar yönü dikkate alınmalı ve buna göre çadır yerleştirilmelidir. Sağlam ve doğru kurulmayan çadırlar, rüzgarlı havalarda kolayca devrilebilir. Dış tentenin sağlam bir şekilde gerilmesi, bu riskleri azaltacaktır. Çadırda bulunan iplerin tamamının gerilmesi önemlidir. Köprülü Kanyon Milli Parkı'nda sizi doğayla iç içe olmaya davet ediyoruz.

Kamp Yeri Seçimi

  • Daha önce kurulmuş kamplar
  • Kayalık yamaçlar
  • Çakıllı veya kumlu topraklar
  • Ormanlık alanlarda bitki örtüsünün az olduğu, tahrip edilmemiş bölgeler tercih edilmelidir.

www.raftingo.com adresinden bize ulaşarak, Antalya'nın eşsiz güzelliklerini keşfetmek için adım atın. Profesyonel rehberler eşliğinde gerçekleştireceğiniz turlarımızla, Antalya'nın her köşesinde gizli kalmış hikayeleri keşfetmeye hazır olun. Hayalinizdeki tatil için bizi tercih edin ve unutulmaz bir Antalya kamp deneyimi yaşayın!

Antalya'nın muhteşem doğasında çadır kampı yapmak için rezervasyon yapmaya hazır mısınız? Antalya'nın eşsiz güzellikleriyle çevrili bir kamp alanında huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmek için doğru yerdesiniz. Çadır kampı yaparak doğayla iç içe olacak, temiz hava alacak ve yıldızların altında unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Rezervasyon Yap

Çadır Kamp Kurmak 1 Çadır Kamp Kurmak 1
Çadır Kamp Kurmak 2 Çadır Kamp Kurmak 2
Çadır Kamp Kurmak Çadır Kamp Kurmak
Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.