Canopi Nedir Nasıl Yapılır? Köprülü Kanyon CANOPİ

Canopi Nedir Nasıl Yapılır? Köprülü Kanyon Canopi Manavgat

canyıning resim raftingo turlarıCANOPİ;

Birden çok Keşfetme ve Çoklu Etkinlik turlarında, kanopi sporu Köprülü Kanyonda yaşayabilirsiniz. Nehir kanyonuna iniş, koşu, atlama, kayma, geçme ve yüzme gibi bir dizi tekniği kullanarak iniş yapmayı içerir.

Bir havuzdan diğerine gürleyen şelalelerin püskürtülmesi, doğal olarak oyulan kayalar kayganlaştırdıkları köpüklü suyda kayması ve aşağı nehirlere çıkıntılardan sıçramasıyla acele etmek gerekmez.

Her zaman deneyimli ve nitelikli bir kanyonaj kılavuzu eşlik eder. Kılavuzunuz sizi güvende tutacak ve canyonlama tekniklerini mümkün olduğunca çabuk öğrenmenize yardımcı olacak, böylece deneyiminizin heyecanını kat kat yaşayabilirsiniz. Kanyonlar, zorluk derecesine göre, yaş, deneyim veya beceri seviyelerine bakılmaksızın herkes için seçeneklerle derecelendirilir. Bununla birlikte, yüzmek ve yükseklikler için makul bir kafanız olması gerekiyor.

Heyecan faktörünün yanı sıra kanyon, sizi sırıksız yamaçlar, güzel şekillendirilmiş kayalar, sakin havuzlar ve çarpıcı şelalelerin muhteşem ve gizli doğal dünyasına götürür. Raftingo Macera turlarında güvendesiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.