Rafting Turu, Antalya Rafting Turu Hakkında

rafting Turu

Rafting Turu;

Rafting Turu dünyada ve Türkiye'de gün geçtikçe popülerliği artmaktadır. Adrenalin severler akarsuların hırçınlığını ve yeni yerleri keşfetmek için rafting turlarına katılırlar. Rafting turu 6 ila 12 kişilik botlarda gruplar haline yapılmaktadır. Türkiye'de günübirlik en yoğun ve ünlü rafting turları Antalya köprülü kanyon, Köprüçay'da düzenlenir. Rafting Turu Heyecanı ve eğlenceyi aynı anda yaşatır. Aileniz ve arkadaş grubunuzla birlikte güvenle rafting turuna dahil olabilirsiniz. Antalya'da rafting turuna katılmak oldukça kolaydır. Yollarının gidilebilir olması, Antalya merkeze ve ilçelerine yakınlığı sebebiyle kolayca ulaşım sağlanır. Köprülü Kanyon tarihi köprüsünün muazzam görüntüsü eşliğinde sizde rafting turuna katılarak gününüze farklı bir heyecan katın.

Rafting Sporu Akarsu Özellikleri;

Rafting eğlenceli olduğu kadar heyecanlı ve bir o kadar da dikkat isteyen bir spor dalıdır. Dünyada rafting yapılabilen nehirlerin rafting için uygunluğunu ölçmek için bir takım teknik incelemeler yapılır. Bu zorluk derecelerine göre rafting zorluk seviyeleri belirlenir. Daha öncesinde rafting sporu yapılabilmesi için akışkan özelliği olan, şişme botların hareket edebilecek şekilde su debilerinin uygun olduğu ırmaklar, nehirler, veya çaylar olması gerekmektedir. Çok düşük su debilerinde şişme botların içinde insanlar varken rahatça hareket ve küreklerle manevra etmesi gerekmektedir. Bu ve buna benzer özellikteki akarsularda rafting rahatlıkla yapılabilir. Rafting zorluk seviyeleri belirlenirken akarsuların hırçınlıklarına, su debisine, genişliğine, oluşturulan parkurlardaki engellerin çeşitliliğine ve uzunluğuna göre belirlenmektedir. Kısacası rafting sporunun yapılabilmesi için Akarsuların belirli özelliklere sahip olması gerekmektedir. Antalya Köprülü Kanyon’da Köprü Çayın zorluk seviyesi 1-2’dir ve şişme botlar rahatlıkla hareket edebilmektedir. Aileniz ve arkadaş gruplarınızla doyasıya eğlenebilirsin. Zorluk seviyesinin az ve parkur engellerinin zorlamayacak şekilde olması sebebiyle iyi bir rehber eşliğinde ve eksiksiz ekipmanlarla yüzme bilmeniz şart değildir. Bu köprü çay akarsuyunun özelliği için geçerlidir. Diğer rafting bölgesi ve akarsuların özellikleri bulunduğu bölgenin iklim ve zorluk seviyeleri bakımından farklılık gösterebilir.

Türkiye’nin % 100 Yerli Rafting Turu, Antalya Rafting Turu Gezi Sitesi Hakkında

Türkiye’nin % 100 Yerli Rafting Turu | Antalya Rafting Turu

Dünyanın Ve Türkiye'nin En Tercih Ettiği Rafting Gezi Sitesi;

Rafting Turu akarsu özelliklerine göre farklı parkurlarla, katılımcı yaş ve uzmanlıklarına göre yapılan bir spor aktivitesidir. Antalya Köprülü Kanyon’da rafting turu daha çok amatörce ailece ve çocuklarla yapılabilen, zorluk seviyesi daha kolay parkur alanlarına sahiptir. Tabii kolay seviye demek daha az güvenli olduğu anlamına gelmez. Türkiye’nin % 100 Yerli Rafting Turu, Antalya Rafting Turu GeziÜzerinizde olması gereken gerekli ekipman ve teçhiz atlarınız yoksa tehlikeyi davet etmiş olursunuz. Aile ve yaşı belli genç katılımcıların katılması daha çok güvenliğin ön plana çıkması anlamına gelir. Rafting Turuna katılacaksanız mutlaka size verilen ekipmanların eksiksiz ve tam olduğuna dikkat edin! Bu arada botunuzu kullanan rehberde çok önemlidir. Parkurları ve akarsuyu iyi bilmesi oluşabilecek tehlikeleri ön görmesi gerekmektedir. Yaklaşık 20 yıla aşkın deneyimlerimiz sayesinde rafting turunda öncelik güvenlikle başlar. Güvenli rafting turu ile içiniz rahat gününüzün daha eğlenceli geçeceğini unutmayın! Antalya Rafting % 00 yerli bir doğa aktivite sitesidir. Bizimle hiç olmadığınız kadar eğlenecek, Köprülü Kanyonda maceraya adınızı yazdıracaksınız. Detaylı bilgi ve rafting rezervasyonu için aramadan karar vermeyiniz.

Heyecan, Eğlence, Macera Ne Ararsan Var, Antalya Rafting Turları Etkinliği

Antalya’da Rafting | Heyecan, Eğlence, Macera Ne Ararsan Var

Heyecan, Eğlence, Macera Ne Ararsan Var, Antalya Rafting TurlarıAntalya'nın En Güzel Etkinliği Rafting;

Hangi işte çalışıyor olursanız olun içinizdeki macera ve eğlence ruhunuzu asla kaybetmeyin. Türkiye’nin En güzel akarsuyunda düzenlediğimiz rafting turu ile daha önce hiç bilmediğiniz yönlerinizi keşfedeceksiniz. İster kendi aracınızla isterseniz tarafımızca sağlanan gidiş dönüşlü ulaşım araçlarımız sayesinde rafting turuna katılabilirsiniz. Bizimle güvenli, eğlence ve adrenalin dolu bir yolculuğa adım atmak için 08:00 - 02:00 saatleri arasında bizi arayabilir, haftanın her hangi bir gününde kendinize uygun paketi seçerek etkinliğe dahil olabilirsiniz. Herkes rafting yapar ama farkı bizimle yaptıktan sonra anlar.

Antalya Köprülü Kanyon'da Rafting Heyecanı Başlasın, Antalya'da Bir Doğa Sporu

İşte Köprülü Kanyon İşte Rafting Turu | Şimdi Eğlence Başlasın

Antalya Köprülü Kanyon'da Rafting Heyecanı Başlasın, Antalya'daİşte Rafting İşte Eğlence;

Beklenen an geldi! Peki, sen hangi zamanı bekliyorsun? Köprülü Kanyon’da fırsatlarla dolu bir macera yolculuğuna çıkmaya ne dersin? Türkiye’nin dört bir yanından gelen misafirlerimize eğlenceli ve heyecan dolu bir gün geçirmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz. Köprüçayın eşsiz serin suları arasında mavi bir yolculuğa ulaşım ve öğle yemeği dâhil kendinize en uygun paketi seçerek Turlarımıza dâhil olabilirsiniz. Rezervasyon ve Tur detayları için hemen ara ve zamanın sana gelmesini beklemeyerek sen zamana git. Eğlencenin başlamasını istiyorsan bizi arayarak şimdi Köprülü Kanyonda düzenlemiş olduğumuz rafting turuna katılarak doğal bir eğlenceye dahil ol. Antalya rafting turları ile güvenli turlar için bizi aryınız.

Türkiye’de Rafting En İyi Nerede Yapılır? Rafting Rotaları

Türkiye’de Rafting En İyi Nerede Yapılır? | Rafting Rotaları

Türkiye’de Rafting En İyi Nerede Yapılır Rafting Rotaları, AntalTürkiye’de Rafting En İyi Yapılan Yer;

Türkiye’de rafting en iyi nerede yapılır sorusu çok sıkça duyduğumuz sorular arasında yer almaktadır. Rafting severler için ülkemizde farklı ve çeşitli zorluk derecelerine göre geniş parkur seçeneklerine sahiptir. Ancak aileniz ve çocuklarınızla güvenle rafting yapabileceğiniz temiz, beyaz ve köpüklü sularda rafting yapmak istiyorsanız Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunan Köprülü Kanyon’da rafting tam size göre bir yerdir. Zorluk seviyesinin 1 ve 2 olduğu bölgede rafting yapmak coşkulu ve bir oka darda eğlencelidir. Antalya Köprülü Kanyon Rafting turlarına katılmak için şimdiden REZERVASYON yaparak eğlenmek için adımını at! Antalya rafting turları sizi başka bir dünya ile tanıştırır.

Hamileler Rafting Yapabilir mi? Hamile Bayanlar Dikkat!

Hamileler Rafting Yapabilir mi? | Hamile Bayanlar Dikkat

Hamileler Rafting Yapabilir mi Hamile Bayanlar Dikkat, hamile kaHamileler Rafting Yapabilir mi?

Her sporda olduğu kadar rafting spor ununda kendine has tehlikeleri vardır. Rafting yapmadan önce mutlaka katılım şartlarını okumanız veya operatörünüze danışmanızı öneririz. Hamileliğin ilk ayları bile olsa hekimler tarafından hamile kadınların rafting sporuna katılması önerilmemiştir. Bu nedenle firma yetkililerinin veya rehberlerin sizin hamile olup olmadığını bilemez. Yaşayacağınız heyecan sebebiyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı sorumlu değildirler. Rafting katılım formlarında bu madde de yer almaktadır. Dikkatlice okuyup bilgilenmenizde fayda vardır. Hamilelik veya bilmemiz gereken farklı bir rahatsızlığınız varsa mutlaka tur öncesi yetkililere söylemenizi tavsiye ederiz.

Antalya'da Rafting, Rafting Nasıl Kaç Kişi İle Yapılır?

Rafting Kaç Kişi İle Yapılır ? | Rafting Nasıl Yapılır?

Rafting Kaç Kişi İle Yapılır?

Rafting sporu gruplar halinde yapılan bir etkinlik olarak bilinmektedir. Ancak profesyonel olarak rafting sporunu yapanlar özel tek ve iki kişilik kanolarla bireysel olarak yapılabilir. Özel doğal parkurlarının zorluk derecelerine göre ve akarsuyun özelliklerine göre şişme botlar kullanılmaktadır. Özellikli akarsularda yapılan rafting sporunda ahşap veya kırılabilir sert malzemeler (botlar, kayaklar) kullanılmaz. Antalya'da Rafting, Rafting Nasıl Kaç Kişi İle Yapılır Köprülü KKayaların ve sert engellere çarpma olasılığı olduğundan hava ile emniyetli şişirilebilen botlar tercih edilir. Köprülü Kanyon’da yani köprü Çayda rafting gruplar halinde yapılır. Her bir bot içerisinde bir rehber olmak kaydıyla 6-10 kişilik botlar tercih edilir. Eğlenceli ve bir o kadar da ıslak geçer. Tur boyunca neredeyse tüm botlarla su savaşı yaparsınız. Verilen ara molalarında da bol bol yüzme imkânına sahip olursunuz. Islanacağınızı söylemiştik! Zaten bir rafting turunda ıslanmadıysanız rafting yapmış sayılmazsınız. Ailenizle güvenle Türkiye’nin en güzel rafting gezisi sitesinden rafting turu satın alıp sizde güvenle eğlenebilirsiniz! Bizleri iletişim numaralarımızdan arayarak hızlı rezervasyon yapabilirsiniz!

Nasıl Rafting Yapılır?

Köprülü Kanyon’da rafting yapmak diğer hızlı akan akarsularda rafting yapmaktan daha az zorluk derecesi sayesinde zorlanmazsınız. Tur öncesi size verilen bilgilendirme sayesinde bir uzmanmış gibi kendinizi hissedeceksiniz. Yapmanız gereken en basit kural size verilen ekipmanları eksiksiz ve uygun olarak almanızdır. Tur süresince rehberinizin sözünden çıkmayıp söylediklerini uyguladığınızda güvenli bir yolculuğa çıkmış olursunuz. Köprüçayda yaş sınırı uygun debinin oluşmasıyla yaz aylarında sağlık problemi olmayan hemen hemen herkes için uygundur. Çocuklar için +10 yaş sınırında olmanız yeterlidir. Yetişkinlerde belli bir yaş sınırı yoktur. Sağlık sorununuz yoksa ve kürek çekecek kadar yetenekleriniz varsa gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz! Antalya Köprülü Kanyon Rafting turuna katılmak daha fazla detaylı bilgi almak için bizi ARAYINIZ! Antalya Rafting Adventure Company.

Rafting Yapılan Akarsuların Özellikleri Nelerdir? Antalya Rafting Adventure

Rafting Sporu Akarsu Özellikleri;

Rafting eğlenceli olduğu kadar heyecanlı ve bir o kadar da dikkat isteyen bir spor dalıdır. Dünyada rafting yapılabilen nehirlerin rafting için uygunluğunu ölçmek için bir takım teknik incelemeler yapılır. Bu zorluk derecelerine göre rafting zorluk seviyeleri belirlenir. Daha öncesinde rafting sporu yapılabilmesi için akışkan özelliği olan, şişme botların hareket edebilecek şekilde su debilerinin uygun olduğu ırmaklar, nehirler, veya çaylar olması gerekmektedir. Rafting Yapılan Akarsuların Özellikleri Nelerdir Antalya RaftingÇok düşük su debilerinde şişme botların içinde insanlar varken rahatça hareket ve küreklerle manevra etmesi gerekmektedir. Bu ve buna benzer özellikteki akarsularda rafting rahatlıkla yapılabilir. Rafting zorluk seviyeleri belirlenirken akarsuların hırçınlıklarına, su debisine, genişliğine, oluşturulan parkurlardaki engellerin çeşitliliğine ve uzunluğuna göre belirlenmektedir. Kısacası rafting sporunun yapılabilmesi için Akarsuların belirli özelliklere sahip olması gerekmektedir. Antalya Köprülü Kanyon’da Köprü Çayın zorluk seviyesi 1-2’dir ve şişme botlar rahatlıkla hareket edebilmektedir. Aileniz ve arkadaş gruplarınızla doyasıya eğlenebilirsin. Zorluk seviyesinin az ve parkur engellerinin zorlamayacak şekilde olması sebebiyle iyi bir rehber eşliğinde ve eksiksiz ekipmanlarla yüzme bilmeniz şart değildir. Bu köprü çay akarsuyunun özelliği için geçerlidir. Diğer rafting bölgesi ve akarsuların özellikleri bulunduğu bölgenin iklim ve zorluk seviyeleri bakımından farklılık gösterebilir.

Antalya Merkez Kalkışlı Rafting Turları, Gidiş ve Dönüş Dahil Köprülü Kanyon Rafting Turları

Antalya Merkez Kalkışlı Rafting Turları | Gidiş Dönüş Dahil

Antalya Merkez Kalkışlı Rafting Turları, Gidiş ve Dönüş Dahil KöUlaşımlı Rafting Turu;

Sevgili doğa sever ve macera tutkunları. Yeni sezonda da sizler için düzenlemiş olduğumuz Köprülü Kanyon gidiş - dönüş ulaşım ve öğle yemeği dahil rafting & Canyoning turları Antalya merkez'den kalkan ulaşım araçlarımızın saat ve geçiş güzergahları bilgileri için ULAŞIM linkine tıklamanız yeterli. Tüm saat ve bölgeler yer almaktadır. Dilerseniz iletişim numaramız olan +90 534 820 1169 araya bilrsiniz. Kendi özel aracınızla gelmek istiyorsanız KONUM linkini tıklayarak haritadaki buluşma noktamızı öğrenebilir veya whatsapp hızlı iletişim hattımızı arayarak konum bilgisi isteyebilirsiniz. Öğrenci ve gruplara özel Antalya merkez çıkışlı Köprülü Kanyon Rafting turları Fiyat & Kampanyalar için şimdi arayın ve maceraya hazır olun. Raftingo Antalya'nın yerli bir firması olup aracı bir firma değildir.

Rafting Yaş Sınırı Var Mı? Kimler Rafting Yapar?

Rafting Yaş Sınırı Var Mı? | Kimler Rafting Yapar Ve Yapamaz?

Rafting Yaş Sınırı Var Mı Kimler Rafting Yapar, Antalya KöprülüKimler Rafting Yapar Ve Yapamaz;

Antalya Köprü Çay ırmağında mevsimine göre çocuklar için yaş sınırı vardır. Örneğin kış aylarında Ekim - Kasım - Aralık - Ocak - Şubat - Mart'da su debisi yüksek olduğundan ve o gün ki suyun debisine bağlı olarak rafting için yaş sınırı saglik problemi olmayan, +18 ve üzerindekiler için uygundur. Fakat yaz ayları geldiğinde yağmurlarında son bulmasıyla suyun debisi düşük olur. Sağlık problemi olmayan ve uygun doğal şartlar oluşmuşsa +10 ve üzeri tüm genç katılımcılar Aileleri ile birlikte rehber eşliğinde kendi yaş guruplarına göre verilen uygun rafting kıyafetleri ve ekipmanlarla kendilerine uygun parkurlarda ailece güvenle rafting turuna katılabilirler. Siz yine siz olun bir rafting turuna katılmadan en az bir gün önce suyun debisini sorun ve çocuğunuzun yaşını kesinlikle söyleyin. Operatörler uygun olup olmadığını size söyleyeceklerdir. 18 yaşından küçükler tek başlarına rafting aktivitesine katılamazlar.

Açık Hava Macera Turları Antalya Manavgat Köprülü Kanyon

Açık Hava Macera Turları | Antalya Manavgat | Köprülü Kanyon

Açık Hava Antalya Macera Turları;

  • En iyi mavi Rafting Köprülü Kanyonda!
  • Yetenek veya beceri seviyesine bakılmaksızın erişilebilir maceralar.
  • Ülkedeki en iyi Sınıf rapids leri içeriyor.
  • 3 saatlik yolculuk. Sabah Kahvaltı veya öğle yemeği seçenekleri.
  • Kişi başı en uygun ücretler (Grup indirim Ücretlerimiz hakkında bize sorunuz)
  • Küçük seyahat boyutları kişisel kalmasını sağlar, samimi vahşi ve manzaralı deneyimi korur.
  • Yerel flora ve fauna, jeoloji ve kültürel tarih hakkında fikir sahibi olun.

Açık Hava Macera Turları Antalya Manavgat Köprülü Kanyon, ManavgZaman çok hızlı geçiyor. Sevdiğiniz insanlarla hayatı zenginleştiren anları oluşturmak çok önemlidir. Tüm Maceralar Rafting'te, size bir ömür boyu hatırlayacağınız 3 saatlik bir rafting gezisi düzenlemeniz için bir fırsat sunuyoruz. Her yaştan beyaz köpüklü sulara sahip olan Köprüçay nehri üzerinde sağlıklı her yaş kesiminden insanlara rafting gezileri sunuyoruz.

Rafting gezilerimiz yetenek veya beceri düzeyinden bağımsız olarak herkes için erişilebilir maceralardır. White water rafting, sizi doğanın kalbine yerleştiren benzersiz bir insan tecrübesidir. Nehirde yüzerken, bitki örtüsü, fauna ve çevresinde ve nehirde birlikte olduğunuz insanlarla öğreneceksiniz. muhteşem bir macerayla günü bizimle noktalamaya varmısınız?Nehrin özgürlüğünü yaşayın ve önümüzdeki yıllarda konuşulacak Aileniz ve sevdiklerinizle beraber bir bellek yaratın.

ulaşım ve öğle yemeği dahil fiyat ve KAMPANYALAR için İLETİŞİM alanından bizlere hızlı ulaşabilirsiniz

Antalya Köprülü Kanyon Rafting Turları Rezervasyon

Antalya Köprülü Kanyon Rafting Turu Rezervasyon Hakkında

Antalya Köprülü Kanyon milli park alanında Rafting turları ulaşıRafting Turu Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Köprülü Kanyonda rafting en popüler ve en çok katılan bir macera turudur. Nehir kanyonunun korunan alanındaki raft lar her yaz birçok turisti cezbetmektedir. Nehrin sessiz kısımları ve 2. ve 3. sınıf rapids muhteşem Köprüçay nehri kanyonunda macera ve rahatlamanın üç saatlik kombinasyonunu sağlar. Antalya Köprülü Kanyon'da ki mavi ve bol köpüklü sulardaki rafting turlarımız genellikle nehrin kıyısında öğle yemeğiyle son bulmaktadır. Ulaşım ve öğle yemeği dahil fiyat ve kampanya detayları için iletişim alanındaki irtibat numaralarından bize ulaşabilir dilerseniz rezervasyon formunu doldurarak yerinizi dilediğiniz haftanın her hangi bir günü için erken rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Günübirlik Rafting Turları ve Gezileri, Antalya Köprülü Kanyon Beşkonak Turları

Günübirlik Rafting Turları | Köprülü Kanyon Rafting Gezileri

raftingo raft turları antalya advantureGünübirlik Geziler;

Eğer zamanınız çok günlük geziler için yetersiz ise, Antalya Köprülü Kanyonda bir günlük rafting gezisi düzenliyoruz. Seyahatiniz sabah başlayacak ve akşam özel ulaşım araçlarıyla geri döneceksiniz. Sadece bir gün ama bugünün tadını çıkarmanız için çok şey var! Köprüçay eğlencesini, ailenizle birlikte doğanın ve zamanın muhteşem manzaralarının keyfini çıkaran hızlı keşiflerini keşfedin. Nehirde bir gün bile bir fark yaratır! Bir nehir gezisi, günlük yoğun aceleden kurtulmanıza yardımcı olur sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaktan, yalnızca hayattan zevk almanıza yardımcı olur. Bir nehir gezisi, insanların en iyilerini ortaya çıkarır, bol miktarda yeni deneyim ve güç ile sizi karşılar, size taze bir hava katar, bu da doğada yeni şeyler keşfetmek için ailece vakit geçirmesinin mutluluğunu hissetmenin en kolay ve en iyi yoludur. Günübirlik gezi için hemen Rezervasyon yap.

Antalya Köprülü Kanyon'da Heyecanlı Aile ve Okul Gezileri, Macera Grup Turları

Antalya Rafting İle Köprülü Kanyon | Aile ve Okul Gezileri

Rafting Okul Öğrenci Grup Turları;

Antalya'da Ailenizle katılacağınız en güzel turlardan birisi Rafting Turudur. Heyecan verici Köprülü Kanyon ırmağı Seyir Kombinasyonuyla birlikte Aileler için ideal bir açık hava macerasıdır. Doğada nehirle buluşurken harika anıları da beraberinde getirir. Çocuklarınız açık havada doğayı tanımlayacak ve çok eğlenceli vakit geçireceklerdir. Böyle bir deneyim çocuklarınızın kişisel gelişimi açısından önemlidir. Çocuklarınızın güvenli bir deneyim yaşaması için Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

raftingo macera aile gezileriraftingo aile gezi maceraları

Türkiye'nin 1 Numaralı Ekstreme Spor Gezi Sitesi, Antalya Rafting Doğa Sporları

Türkiye'nin 1 Numaralı Ekstreme Spor Gezi Sitesi | Raftingo

Raftingo Açık Hava Ekstreme Spor;

Rafting denilince neden Raftingo ilk sırada yer alıyor gelin biraz size kendimizden bahsedelim;

Antalya Rafting yani bizi biz yapan en büyük özelliğimiz kendimizi sürekli güncellememizdir ve biz bunu 1995 ten bu yana yapıyoruz. rafting, antalya canyoning raftingoGüncellemeden kastımız her daim yeni ekipman en yeni malzemelerle misafirlerimize hizmet sunmaktayız. Dönem dönem yapmış olduğumuz kampanyalarla kar amacı gütmeden genç katılımcılarımıza rafting sporunu sevdiriyoruz. Okulların bizi seçmelerinin en önemli nedenlerinden biriside doğayı ve doğadaki hayatı bir nevzede olsa yaşatabildiğimizi düşünüyoruz. Rafting bir yaşam biçimidir aslında doğasında barındırdığı riskler ve heyecan bizlere insan olduğumuzu hatırlatır. Antalya rafting Raftingo sadece rafting sporuyla değil kamp alanlarıyla, kendine ait çadırlarıyla genç izci gruplarımıza imkanlarda sağlamaktadır. Aslında kendimiz hakkında yılların deneyimiyle anlatacağımız okadar şey varki kendimizi anlatmak yerine gelin bizi yaşayın diyoruz siz yaşayın ve anlatma kısmınıda size bırakalım. Rafting sporu, trekking, zipline, canyoning, kamp ve daha fazlası için gerekli tüm bilgiler geniş kapsamlı web sitemizin anasayfasında yer almaktadır. sizden isteğimiz biraz vakit ayırıp tur planlarınızı yapmadan önce bizimle tanışın. Herzaman söylediğimiz gibi ''Antalya Rafting Raftingo ile tanışmadıysanız yaşanacak çok şeyiniz var demektir.''

Rafting Sporunda En Sık Kullanılan Terimler, Rafting Terimleri Hakkında

Rafting Sporunda En Sık Kullanılan Terimler | Rafting Terimleri

Antalya rafting sezonu köprülü kanyon raftingo macera keyfi devaRafting Terimleri;

Dünya genelinde Rafting sporuyla ilgilenen Raftcılar ama amatör ama profesyonel olarak kullandıkları malzeme isimlerini ve rafting terimlerinin ne anlama geldiğini bilmeleri bu sporu anlamayı daha kolay hale getirir. Uluslararası olarak kullanılan bu terimler ve ekipmanlar azgın şelalelerde, sert rüzgarlı ve yağmurlu hava şartlarında sizin daha zevkli ve bilinçli spor yapmanıza yardımcı olacaktır. Türkçe metin olarak anlamı uzun olan bir cümleyi kısa ve tek bir terimle kısa zamanda yapmanızı sağlayan terim şekline talimatlardır. Örneğin; Body Rafting

BODY RAFTİNG: Irmağa düşen veya keyfe keder akıntılar esnasında ayakların önde olduğu yüz kısmının havaya bakacak şekilde sırt üzeri uzanarak suda mesafe almasına denilir.

DRYSUİT: Kuzey ülkelerinde Rafting yaparken oldukça soğuk su ve hava şartlarında rüzgar ve su geçirgenliği olmayan suya girildiği anda kişilerin Hipotermi den kaynaklı yüksek ısı kaybını önleyici kıyafete verilen isme denilir.

BOOTEİ: Neoplem malzemeden yapılmış bir çeşit rafting ayakkabısı olarak isimlendirilir. Ayakları koruyucu özelliğe sahiptir ıslanmaları durumunda bile Rafting yaparken ayakları koruma özelliğine sahiptirler.

WETSUİT: Genelde Dalgıçların kullandığı kıyafetlere çok benzemektedir. Islandıklarında bile sıcak ve koruyucu özelliği sayesinde kullanıcıya rahatlık sağlamaktadır. Rafting sporunda sık olmasa da soğuk sularda kullanılır. Antalya’da sık kullanılmaz.

WHİTE WATER RAFTİNG: Irmak içerisinde sadece havayla şişen botlara verilen isimdir. Profesyonel Raftingciler kullanır.

RAFT: Raftingciler için özel üretilen, uluslararası standartlarda üretimi olan şişme botlara verilen isimdir.

Bir Rafting Turunun Süresi Ne Kadar? Gezi Detayları

Rafting Turu Süresi - Rafting Turu Saatleri | Gezi Detayları

DSCF3781Rafting Turu Süresi;

Rafting ve Kanyon turları transfer tarafımızdan yapılacaksa, alınış noktasına ve bölgeye bağlı olarak sabah 08:00 ile 09:00 arasında değişkenlik göstermektedir. Ortalama Restaurant buluşma noktası saat 11:00 dir. Gerekli malzemeler ve info sonrasında Rafting start noktasına yani Rafting başlangıç noktasına varış 11:45’dir. Arada geçen animasyonlar molalar ve yemek de dahi olmak üzere tur bitimi 15:00- 15:30 civarıdır. Transfer araçlarımızla misafirlerimizi aldığımız yere Trafik ve yol durumuna bağlı olarak bırakma takriben17:30 ila 18:00’saatleri arasında gerçekleşir.

Rafting Turunda Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Antalya Rafting Turu Ödeme Seçenekleri Nasıl Gerçekleşir?

macera turlarının öncüsü raftingo rafting turları antalya köprülAntalya Rafting Ödeme Şekli;

Köprülü Kanyonda bizimle rafting yapacaksanız ön ödeme yapmadan rafting bölgesine gelince yaparsın. Niye mi? Çünki biz aracı firma veya yetkilisi değiliz. Bu nedenle uygun ve olması gereken fiyatlarda rafting yaparsınız. Önceden yapmanız gereken tek şey gelecek kişi sayınızı ve hangi paketi tercih ettiğiniz bölümdür. Rafting restoranımızda dilerseniz kredi kartı ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Fakat bölgenin dağlık oluşundan veya baz istasyonlarından kaynaklı olsa gerek wifi sorunu sürekli yaşanmaktadır. Bu nedenle yanınızda her ihtimale karşı nakit bulundurmanızı öneririz. Antalya Rafting Antalya’nın doğal güzelliklerini sunmaya ve yaşatmaya devam ediyor.

Rafting Yapmak İstiyorum Kaç Gün Önce Rezervasyon Yaptırmalıyım?

Rafting Yapmak İçin Kaç Gün Önce Rezervasyon Yaptırmak Gerekli

raftingo rafting canyoning trekking zipline turlarının öncu kuruKaç Gün Önce Rezervasyon Yapılmalı?

Rafting turuna katılacak misafirlerimiz en geç 24 saat öncesinden gece saat 23:00 e kadar iletişim bölümündeki telefonları arayarak veya Rafting katılım formunu doldurarak bize ulaşıp rezervasyon yapmaları gerekmektedir. Saat 23:00 den sonra gelen Rafting Turu talepleri bir sonraki güne geçerli sayılacaktır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.