Ulaşım Dahil Side Rafting Turu

Ulaşım Dahil Side Rafting Turu | Köprülü Kanyonda Rafting

Side Ulaşımlı Rafting Turu:

Antalya Side bölgesinden haftanın her günü rafting turları düzenlenmektedir. Dünyaca ünlü Köprülü Kanyon'un serin sularında doğayla iç içe olmak ve rafting yapmak isteyenler için çeşitli tur seçenekleri sunulmaktadır. Side, rafting için en uygun bölgelerden biridir ve bölgeye seyahat oldukça kısa sürmektedir, böylece hem yolculuk süreniz kısalır hem de rafting deneyiminizde zaman sıkıntısı yaşamazsınız. Ulaşım, öğle yemeği, rafting aktivitesi, rehberlik hizmeti ve sigorta gibi hizmetler için ayrı ayrı ücret ödemek zorunda kalmayacak, sizin tercihinize göre uygun tur paketlerinden seçerek aile ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçireceksiniz. Bölgeyi ve Köprüçayını iyi bilen rehberler eşliğinde güvenli bir deneyim yaşayacaksınız.

Side bölgesinden gidiş-dönüş transfer hizmetinden faydalanmak isteyen misafirlerin en geç 1 ya da 2 gün öncesinden rezervasyon yapmaları gerekmektedir. Tüm rafting ekipmanları klimalı ve konforlu olup, transfer araçlarının alınma saatleri konakladığınız otele veya belirtilen konuma göre değişiklik gösterebilir. Side merkezden alınacak transferler genellikle sabah 10:00 civarında gerçekleşmektedir. Kendi aracınızla gelecek misafirlere aktivitenin başlangıç konumunu ileterek sabah saat 11:00'de bulunmanız gerektiği bilgisi aktarılacaktır.

Köprülü Kanyon'a ulaşım için uygun asfalt yollar mevcuttur ve kendi aracınızla gelen misafirler için ücretsiz otopark alanı sağlanmaktadır. Araçlarınızı güvenle park edebileceğiniz bu alanda aktiviteye katılabilirsiniz. Sıkça sorulan sorulardan biri olan kendi aracınızla gelmeniz durumunda rafting başlangıç noktasına aracınızı kim götürecek sorusuna ise endişelenmenize gerek yok, aktivite sonunda araçlarınız başlangıç noktasına getirilerek sizlere teslim edilecektir. Açık büfe öğle yemeğinizi aldıktan sonra aracınıza binerek geri dönebilirsiniz. Köprülü Kanyon'da rafting turuna katılmak için yüzme becerisi gerekmemekte olup, uygun mevsimlerde ve su debisinin elverişli olduğu her zaman rafting keyfini çıkarabilirsiniz. Tur paketleri detayları ve ücretleri için bizi arayarak hızlı ve online rezervasyon yaptırabilirsiniz! Unutmayın, rafting deneyimi profesyonel ellerde yapılınca daha keyifli olur.

Rezervasyon Yap

Side rafting turları 1 Side rafting turları 1
Side rafting turları 2 Side rafting turları 2
Side rafting turları 3 Side rafting turları 3
Side rafting turları 4 Side rafting turları 4
Side rafting turları 5 Side rafting turları 5
Side rafting turları Side rafting turları
Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.