turk ingiltere rusya

Macera arama macera sana gelsin!

Serik Rafting Turları, Ulaşım dahil Rafting

Antalya Serik Rafting Turları | Ulaşımlı Serik Rafting Turu

Antalya Serik Rafting;

Serik, Antalya'nın güneyinde yer alır ve Antalya merkezine yaklaşık 35 km uzaklıktadır. Bu ilçe, ünlü yağlı güreşçilere ev sahipliği yapmasının yanı sıra turistik bir bölgedir. Lüks otellere olan yakınlığı ve tarihi Aspendos Arenası'nın sınırları içinde bulunmasıyla dikkat çeker. Ayrıca ünlü Köprülü Kanyon rafting bölgesine yakınlığıyla yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktasıdır. Ne yazık ki, Serik bölgesinden Köprülü Kanyon'a doğrudan veya aralıklı servis araçları bulunmamaktadır. Eğer Serik bölgesindesiniz ve rafting turuna katılmak istiyorsanız, bizi arayarak haftanın her günü Köprülü Kanyon rafting bölgesine giden araçlarımızla rafting+ öğle yemeği+ gidiş-dönüş ulaşım dahil indirimli fiyat paketlerimizden birini satın alarak tam gün eğlenceye hazır olabilirsiniz.

  • Antalya'nın güneyinde bulunan Serik, şehir merkezine 35 km mesafede konumlanmıştır.
  • Bu bölge, sadece ünlü yağlı güreşçilere ev sahipliği yapmakla kalmaz, aynı zamanda turistik açıdan da oldukça ilgi çekicidir.
  • Serik'in öne çıkan özelliklerinden biri, lüks otellere yakınlığının yanı sıra tarihi Aspendos Arenası'na ev sahipliği yapmasıdır.
  • Ayrıca, dünyaca ünlü Köprülü Kanyon rafting bölgesine olan yakınlığıyla hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeker.
  • Ne yazık ki, Serik bölgesinden Köprülü Kanyon'a doğrudan veya aralıklı servis araçları bulunmamaktadır.
  • Ancak, eğer Serik bölgesinde bulunuyorsanız ve rafting turuna katılmak istiyorsanız, haftanın her günü Köprülü Kanyon rafting bölgesine giden araçlarımızla ulaşım sağlayabilirsiniz.
  • Bizi arayarak rafting etkinliği, öğle yemeği ve gidiş-dönüş ulaşımın da dahil olduğu indirimli fiyat paketlerimizden birini satın alarak unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

Serik rafting turuAntalya Serik Rafting; Köprülü Kanyon'un heyecan verici sularında rafting yapmak için mükemmel bir fırsattır. Rafting yaparken doğanın güzelliklerini keşfederken adrenalin dolu anlar yaşayabilirsiniz. Köprülü Kanyon, Türkiye'deki en popüler rafting noktalarından biridir ve Serik bölgesinden kolayca ulaşılabilir konumdadır. Rafting turu sırasında eğitmenler eşliğinde güvenli bir şekilde suyun akışına kapılacak ve unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Doğal güzelliklerle çevrili bu macera dolu aktivite, hem yerli hem de yabancı turistler için unutulmaz anılarla dolu bir gün sunuyor. Eğer rafting tutkusunu Serik'te yaşamak istiyorsanız, bize ulaşın ve unutulmaz bir macera için rezervasyonunuzu yaptırın.

Rezervasyon Yap

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.