Ulaşım Dahil Kemer Rafting Turları

Kemer Rafting Turları | Köprülü Kanyon Kemer Rafting Turu

Kemer Rafting;

Antalya'nın gözde ilçelerinden biri olan KEMER, Köprülü Kanyon bölgesinde rafting etkinliğine katılmayı arzulayan adrenalin tutkunları için yeni sezonunda haftanın her günü gidiş-dönüş transfer imkanı sunmaktadır. Köprülü Kanyon'da 14 kilometrelik bir parkurda gerçekleşen rafting turu, bölgenin en uzun aktivitesidir. Toros Dağları'nın görkemli manzarası altında bulunan el değmemiş kızılçam ormanları arasında, Köprüçay Irmağı'nda Türkiye'deki en keyifli su sporları etkinliğini yaşayabilirsiniz. Kemer merkezi ile Köprülü Kanyon arasındaki mesafe yaklaşık 120 kilometredir ve trafik durumuna göre ulaşım yaklaşık 3 saat sürmektedir. Köprülü Kanyon'da rafting turuna katılmak için herhangi bir deneyim gerekmemektedir. Uygun su koşullarında katılabilme yaşı 5 ve üzeri olup, ciddi sağlık sorunu olmayan herkes rafting etkinliğine dahil olabilir. Kemer ve çevresindeyseniz, buluşma noktası ve alınma zamanı hakkında bilgi almak için en geç 1 veya 2 gün önce iletişim numaralarımızdan birini arayarak veya WhatsApp hattımıza mesaj atarak ulaşmanız gerekmektedir. Tekirova, Çamyuva, Kemer merkez, Göynük, Beldibi bölgelerinden gidiş-dönüş ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Kendi aracıyla gelen katılımcılar için ise, rafting buluşma noktası ve konum bilgilerini alabilmek için en geç 1 gün önce bize ulaşmanız rica olunur. Yoğun sezon nedeniyle aynı gün içinde rezervasyon yapılamamaktadır. Profesyonel ve eğlenceli rehberler eşliğinde tam gün güvenli rafting turlarımıza katılarak Yemek + rafting turu + gidiş-dönüş ulaşım dahil paketlerimizi tercih edebilir ve en uygun fiyatlar için KAMPANYALAR linkine tıklayarak fiyatları ve kombinasyon paketlerimizi inceleyebilirsiniz. 1 günlük rafting turunun yanı sıra birçok etkinlik de bulunmaktadır. Eğer macera heyecanınızı artırmak isterseniz, Kemer'den erken rezervasyon yaptırarak sevdiklerinize unutulmaz macera turları hediye edebilirsiniz.

  • Kemer Rafting etkinliği, Köprülü Kanyon bölgesinde gerçekleşmektedir ve haftanın her günü gidiş-dönüş transfer imkanı sunulmaktadır.
  • Rafting turu, 14 kilometrelik bir parkurda gerçekleşmekte olup, bölgenin en uzun aktivitesidir.
  • Köprüçay Irmağı'nda Türkiye'deki en keyifli su sporları etkinliğini yaşayabilir ve Toros Dağları'nın muhteşem manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.
  • Rafting turuna katılmak için herhangi bir deneyim gerekmemekte olup, uygun su koşullarında katılabilme yaşı 5 ve üzeridir.
  • Kemer ve çevresindeyseniz, buluşma noktası ve alınma zamanı hakkında bilgi almak için en geç 1 veya 2 gün önce iletişim numaralarından birini arayabilir veya WhatsApp hattına mesaj atabilirsiniz.
  • Tekirova, Çamyuva, Kemer merkez, Göynük, Beldibi bölgelerinden gidiş-dönüş ulaşım imkanı sağlanmaktadır. Kendi aracıyla gelen katılımcılar için ise, rafting buluşma noktası ve konum bilgilerini alabilmek için en geç 1 gün önce ulaşmanız gerekmektedir.
  • Aynı gün içinde rezervasyon yapılamamaktadır, bu nedenle önceden planlama yapmanız önemlidir.
  • Eğlenceli rehberler eşliğinde tam gün güvenli rafting turlarına katılarak Yemek + rafting turu + gidiş-dönüş ulaşım dahil paketlerden faydalanabilir ve en uygun fiyatlar için kampanyaları inceleyebilirsiniz.
  • Kemer'de erken rezervasyon yaptırarak sevdiklerinize unutulmaz macera turları hediye edebilir ve birçok etkinlikten de yararlanabilirsiniz.

Rezervasyon Yap

Rafting Koprulu Canyon, About Rafting Koprulu Canyon Rafting Koprulu Canyon, About Rafting Koprulu Canyon
Rafting Kuralları, Uyulması Gereken Rafting Kuralları ve Şartları Nelerdir, rafting turlarına özel uyulması gereken kurallar hakkında Rafting Kuralları, Uyulması Gereken Rafting Kuralları ve Şartları Nelerdir, rafting turlarına özel uyulması gereken kurallar hakkında
Rafting Manavgat turu ulaşım ve öğle yemeği dahil fiyat ücreti ve kampanyalı paketler için fırsatları kaçırma! Manavgat bölgesinin en uygun rafting turları, indirimli erken Rafting Manavgat turu ulaşım ve öğle yemeği dahil fiyat ücreti ve kampanyalı paketler için fırsatları kaçırma! Manavgat bölgesinin en uygun rafting turları, indirimli erken
Rafting Manavgat, About Antalya Rafting Manavgat - Kopya Rafting Manavgat, About Antalya Rafting Manavgat - Kopya
Rafting Nasıl Yapılır Rafting Terimleri, A dan Z ye Rafting Spor Detayları, rafting turlarında kullanılan terimler Rafting Nasıl Yapılır Rafting Terimleri, A dan Z ye Rafting Spor Detayları, rafting turlarında kullanılan terimler
Rafting Ne kadar Rafting Fiyatları ve Ücret Politikası Hakkında - Kopya Rafting Ne kadar Rafting Fiyatları ve Ücret Politikası Hakkında - Kopya
Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.