Antalya Köprülü Kanyon Rafting Nehir Turu ve Doğa Gezileri

antalya rafting köprülü kanyon turlarıKöprülü Kanyon Nehir Turları;

Antalya Köprü çay'da gün boyunca yapılan bir rafting gezisi, maceracı ve yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir. Ailenizle severek ve güvenle zaman geçirebileceğiniz en güzel aktiviteler arasında yer almaktadır. rafting zorluk derecisinin 1, 2, 3 olması sebebiyle kolay ve eğlenceli anlar geçirirsiniz. Raftingo Adventure sizler için hazırlamış olduğu aile paketi sayesinde en uygun fiyatlarda kaliteli hizmet alırsınız. Nehirde rafting yaparken bir yandan'da doğanın o muhteşem manzarası arasında tarihede yolculuk yapma imkanınız olacaktır. Paket ve fiyat bilgileri almak için lütfen İLETİŞİM bölümünden detayları alınız.

Su Savaşına Hazır mısınız? Köprülü Kanyon Rafting Su Savaşları

Su Savaşına Hazır mısınız? Köprülü Kanyon Rafting Su Savaşları

Gruplar haline serin sularda Rafting yaparak ilerlerken olmazsaRafting Turu İle Sırıl Sıklam Ol!

Gruplar haline serin sularda Rafting yaparak ilerlerken olmazsa olmazıdır su savaşları. Bunaltıcı Antalya havasında serinlemenin en güzel yoludur. Rafting yaparken yüzme ve atlama molaları verilmektedir. Rafting sporunun doğası gereği gruplar halinde yapılır ve küreklerle rakip takımları ıslatmak, onlara soğuk su savaşı açmak eğlenmenin ıslak halidir. Sende Rafting turuna katılarak serin sularda savaşmaya hazır ol. Gelirken yedek kıyafet getirmeyi unutma çünkü çok ıslanacaksınız. Rezervasyon ve detaylı bilgi için arayınız.

Ne Kadar Para Gerekli? Değerli Eşyalar Nereye Konulur?

Rafting Turu İçin Ne Gerekli? | Rafting Eşya Emanet Yerleri

Rafting turuna gelirken ne kadar para almalıyım yanıma ne kadarYanınza Çok Değerli Eşyalar Almayın!

Sıkça sorulan sorulardan birisi olan rafting turuna gelirken ne kadar para almalıyım? yanımda ne kadar para getirmeliyim? Ne kadar para gerekir? Getirdiğim parayı veya değerli eşyalarımı nereye koyarım?

Servgili rafting severler öncelikle belirtmek isteriz ki rafting ıslak olan bir doğa sporudur. Aktivite esnasında su içerisinde yüzme, yüksekten suya atlama ve çeşitli kürek oyunları oynanan bir spor dalıdır. Bu nedenle düğüne gider gibi tüm altınlarınızı ve değerli eşyalarınızı alıp gelmenizi tabiki önermiyoruz. Turu için ödeme yaptıysanız geriye sadece isteğe bağlı kişisel harcamalarınız için bir miktar ücret alırsanız yeterli olacaktır. Fazlası tur boyunca size yük olacağınız unutmayın. Rafting turuna gelirken değerli eşya sayılabilecek altın, küpe, kolye ve benzeri materyalleri yanınızda getirmemelisiniz. Bırakın evde dursun. Cüzdan, araba anahtarı bazı önemli küçük eşyalarınızı unutup yinede yanınızda getirdiyseniz panik yapmayın. Emanet bırakabileceğiniz yerimiz bulunmaktadır. Tur öncesi bırakır tur sonu güvenle geri alabilirsiniz.

Rafting Öncesi Hazırlık , Bilmeniz Gereken Bir Kaç Küçük Detay

Küçük Bir Çanta Hazırlayın | Rafting Öncesi Hazırlık Hakkında

Rafting Öncesi Hazırlık , Bilmeniz Gereken Bir Kaç Küçük Detay.Rafting Öncesi Hazırlık;

Sıkça sorulan sorularından bir taneside rafting turuna gelirken hangi kıyafet veya elbise giymeliyim nasıl kıyafetler tercih etmeliyim sorusudur. Kıyafet konusu Rafting yapılan bölgeye ve mevsime göre değişkenlik gösterir. Antalya Köprülü Kanyon bölgesinde Rafting yapacak misafirlerimiz için önerimiz üzerinize kendinizi rahat hissedeceğiniz kıyafetler giyinin ve tercih edin. Yanınıza evden çıkarlarken küçük bir sırt çantası içerisine havlu, güneş kremi ve yedek kıyafetler alabilirsiniz. Malûm ıslak bir spor Islanacaksınız. Erkekler rafting turu esnasında hava çok sıcaksa şort - tişört bayanlar ise mayo, bikini tercih edebilirler. Soğuk mevsimlerde firmamız tarafından neoplem koruyucu kiyafet verilir. Rafting esnasinda güneş gözlüğü takabilirsiniz fakat gözlük ipiyle sabitlemenizi tavsiye ediyoruz.

Rafting Turun'da Rafting Ayakkabısı Almak Şart mı?

Rafting Ayakkabısı Şart mı? | Neden Rafting Ayakkabısı?

Her ayak numarasına göre marka modelleri mevcut olup rafting ayaRafting Ayakkabılarının Önemi;

Sevgili rafting severler bir rafting turuna katılmak için rafting ayakkabısı satın alma mecburiyetiniz yoktur. Kendinize ait suya girilebilir ve kaygan özelliği olmayan ayakkabınız varsa satın almanız gerekmez...Bahsetmiş olduğumuz özellikte ayakkabınız yoksa sagliginiz için kesinlikle satın almanızı öneririz. Unutmayın Köprülü Kanyonda rafting parkuru 14 km dir. Tur boyunca bot içerisinde kalmıyor mola alanlarında rehberleriniz tarafından bazı eğlence ve etkinlikler düzenlenebiliyor. Ayakkabısı olmayan misafirler ne yazık ki ayaklarını her hangi bir cismin kesmesi, yaralanması durumu riskine karşı bu etkinliklere katılamamaktadırlar. Bu nedenle bir raftingci için rafting ayakkabısı önemlidir. Firmamızda hijyen ve sağlığınız için ayakkabı kiralama uygulaması yoktur. Her ayak numarasına göre Marka model mevcut olup rafting ayakkabı fiyatları ise beğeneceğiniz modellere göre değişiklik gösterir. Sağlığınız için ayakkabı giymenizi öneriyoruz. Rafting Turu ekip ve ekipmanları hakkında daha detaylı bilgi almak icin bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Rafting Turu, Köprülü Kanyonda Rafting Macera Gezileri

Antalya Rafting Turu | Köprülü Kanyonda Rafting Gezileri

Antalya Rafting Turu, Köprülü Kanyonda Rafting Macera GezileriKöprülü Kanyon Macera Cenneti;

Rafting doğa sporları içerisinde eğlenceli ve bir o kadar da adrenalin içerikli olmasıyla bilinir. Rafting turu denilince akla ilk gelen bölgemiz hiç şüphesiz köprülü kanyondur. Köprülü kanyon'da hiç rafting yapmadıysanız şidetle bu deneyimi yaşamanızı öneririz. Sezonda yerli yabancı binlerce misafirin bu deneyimi yaşamak için geldiği bölge bozulmamış doğal ortamıyla gün geçtikçe misafir sayısının artmasına neden olmuştur. Bölgede onlarca rafting turu firması olmasına rağmen dikkat edilmesi gereken, hem bütçenize uygun hemde güvenli olup olmadığını bilmeniz gerekir. Bir rafting turu tam 14 km parkura sahiptir. Az km yapıp daha fazla para ödemeyin! Bir rafting turuna katılmadan önce katılımcı bilgi ve sigorta katılım formunu imzalamak zorundadır. Sizler için önce güvenlik bizim için çok önemli! otelinizden alınışınızdan tutun tur sonuna kadar bize emanetsiniz! Gruplarda sorun yaşamamak için kişileri milliyetlerine, Aileler ailelerle birlikte, genç katılımcılar gençlerle grup halinde ırmakta ilerlerler. Her rafting botu 8-10 kişiliktir ve her bir bot için bir rehber verilir. Arzu eden misafirlerimiz rafting turu yanında bölgede düzenlediğimiz canyoning ve Zipline turuna da katılım sağlayabilirler. Hatta 1 günde 3 tur birden yapabilme imkanları vardır. 3+1 olarak bilinen combbo paket turumuz için bütçenize en uygun olanı seçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın rezervasyon için en geç 1 gün önce bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Fiyatlar ve detaylı bili için İLETİŞİM

Antalya Lara Kundu Bölgesi Rafting Turları Hakkında

Antalya Kundu Rafting Turları | Lara Kundu Rafting

Antalya Lara Kundu Bölgesi Rafting Turları, Köprülü Kanyona laraAntalya Kundu;

Antalya Kundu bölgesi merkeze en yakın turizm beldesidir. Havalimanına yakınlığı nedeniyle yerli yabancıların konaklamak için tercih ettikleri bir turizm bölgesidir. Antalya kundu otelleri verdikleri kaliteli hizmetleri nedeniyle dünya otel sıralamasında iyi bir konuma sahiptir. Peki kundu ile köprülü kanyon rafting bölgesi arasındaki mesafe ne kadardır? Kundu ile köprülü kanyon mesafesi yaklaşık 60 km dir. Günübirlik rafting turuna katılmak istiyorsanız en geç 1 gün önce rezervasyon yaptırmanız gerektiğini unutmayın! Harika ve eğlece dolu bir gün yaşamak istiyorsanız gidiş dönüş ulaşım ve rafting turu dahil uygun fiyat detaylı bilgi almak için İLETİŞİM bölümünden bizi arayın.

Belek Rafting Turları, Antalya Belek Rafting Turu Hakkında

Belek Rafting | Belek Rafting Turları | Antalya Belek Rafting

Belek Rafting Turları, Antalya Belek Rafting Turu Hakkında, BeleAntalya Belek Rafting;

Belek Antalya merkeze oldukça yakın bir beldemizdir. Deniz kıyısına yakınlığı nedeniyle dünyaca ünlü lüx otellere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca golf turizmi açısından oldukça önemlidir. Belek bölgesi Köprülü Kanyona Serik ilçesinden sonra gelen en yakın beldemizdir. Belek bölgesindesiniz ve bir rafting turuna katılmak istiyorsanız bizi arayarak bütçenize uygun rafting, canyoning, zipline, jeep safari etkinlikleri için gidiş dönüş ulaşım dahil fiyatlar alabilir, gün boyunca çılgın ve adrenalin dolu bir gün geçirebilirsiniz. Detaylı bilgi için İLETİŞİM hattımız.

Serik Rafting Turları Antalya, Serik Rafting Turu Hakkında

Antalya Serik Rafting Turları | Serik Rafting Turu

Serik Rafting Turları Antalya, Serik Rafting Turu, Köprülü KanyoAntalya Serik;

Serik Antalya'nın güney kısmında yer alır ve Antalya merkeze uzaklığı yaklaşık 35 km'dir. Serik ilçesi pehlivanlar diyarı olarakta bilinmektedir. Ünlü yağlı güreş pehlivanlarına her yıl ev sahipliği etmekle birlikte bir turizm ilçesidir aslında. Hem lüx otellerin yakınlığı hemde tarihi aspendos arenası sınırları içinde yer alır. Ayrıca ünlü Köprülü Kanyon rafting bölgesine de yakınlığından dolayı, yerli yabancı turistlerin geçiş güzergahı üzerinde yer almaktadır. Serik bölgesinden Köprülü Kanyon'a ne yazıkki direk veya aralıklarla servis aracı bulunmamaktadır. Serik bölgesindesiniz ve rafting turuna katılmak istiyorsanız yapmanız gereken bizi arayarak haftanın her günü Köprülü Kanyon rafting bölgesine giden araçlarımızla rafting+öğle yemeği+gidiş-dönüş ulaşım dahil indirimli fiyat paketlerimizden her hangi birini satın alarak tam gün eğlenme fırsatını yakalayabilirsin. Detaylar için İLETİŞİM

Nehir, Irmak Nedir Nasıl Oluşur? Nehir Sularının Oluşumu Hakkında

Nehirler Akarsular Ve Dereler | Nehir Sularının Oluşumu

Akarsular, Nehirler, Dereler;

Bir nehir, yerçekimi nedeniyle daha yüksek bir yükseklikten daha düşük bir yüksekliğe doğru hareket eden sulardan oluşur. Yağmurun toprağa düşmesiyle, yada toprağa sızmasıyla akışın denizlere doğru yolculuğuda, nehir ve göllere doğru yokuş aşağı akar. Bazen yer yüzeyi düz değildir bir yönde yokuş aşağı doğru eğimlidir. Akan su başlangıçta küçük dereler gibi yokuş aşağı iner. Küçük dereler yokuş aşağı akarken daha büyük akarsular ve nehirler oluşturmak için birleşirler. Nehirler yolun sonunda okyanuslara veya denizlere akarlar. Su her tarafta daha yüksek arazi ile çevrili bir yere akarsa, burada bir göl oluşur. Bir nehrin akışını engellemek için bir baraj inşa edilirse, oluşan göl bir rezervuar oluşturur ve yaşamın geleceği için günümüzde önemlidir.

Nehirler sadece insanlar için değil, hayat başladığından beri yeryüzündeki tüm yaşam için gerekli olmuştur. Bitkiler ve hayvanlar için su tüm yaşam için çok önemli olduğu için nehirler etrafında büyür ve toplanırlar. Nehirlerin dünyadaki birçok şehirden geçtiği görülüyor, ancak nehirlerin kentten geçmesi değil, şehrin nehrin etrafında inşa edildiği ve büyüdüğü anlaşılmaktadır. İnsanlar için nehirler sulama, enerji üretimi, atık imhası için önemlidir.

raftingo turları antalya

Nehir Sularının Oluşumu;

Nehir Sularının başlangıç noktası gökyüzüdür çünkü akarsu döngüsünün bir parçasını oluşturur. Nehirlerde akan suyun büyük bir kısmının çevredeki havzalara akmaktadır.

Ancak, bir nehirdeki suyun tamamı yüzey akışından gelmez. Karaya düşen yağmur da yer altı suyunu oluşturmak için toprağa sızmaktadır. Arazi yüzeyinin altında, su tabakası olarak adlandırılan belirli bir derinlikte, zemin suya doyurulur. Bir nehir bankı, çoğu nehirde olduğu gibi bu doymuş katmanı keserse, su topraktan nehre doğru sızacaktır. Yeraltı suyu sızıntısı bazen karada veya hatta araba yolu gibi katmanlar çıktığında görülebilir. Nehirler, zamanla, aktıkça zemine dikey olarak kesilebildiğinden, su taşıyan kaya katmanları nehir kıyısında ortaya çıkabilir. Bu nedenle, nehirlerdeki suyun bir kısmı bankalardan çıkan akıma bağlanır. Bu yüzden kuraklıklarda bile akarsularda genellikle biraz su vardır.

Çocuk Rafting Turları, Güvenle Ailece Rafting Yapmak

Aileye Özel Rafting Turu | Çocuklar İçin Rafting Turları

Çocuk Rafting Turları, Güvenle Ailece Rafting Yapmak, Antalya KöÇocukça Rafting Turu;

Ailenizi, arkadaşlarınızı getirin Raftingo Adventure River'da rafting konusunda olağanüstü bir deneyim kazanın. Önce güvenliğnizi düşünerek güvenli rafting turuna katılın. Çocuklarınızın doğayla barışık olmasını, sorumluluk sahibi olmaları için rafting turu bir nevi doğa içerisinde doğal bir eğitim içerir. Çocuklarınızın öz güveni artar. 14 km lik özel ve uzun parkurla tam gün eğlenerek onlarla olan bağlarınız daha'da büyür ve gelişir. Antalya'da tam 25 yıldır siz değerli katılımcılarımız için kendimizi geliştirerek en iyi hizmet sunmak arzusundayız. Aileniz ve arkadaş gurubunuzla unutulmaz anlar yaşamak için bütçenize uygun fiyat paketi seçerek bizimle bu doğa yolculuğuna çıkabilirsiniz. Detaylı bilgi için arayınız.

Belek Rafting Turları, Antalya Belek Bölgesinden Ulaşımlı Rafting Turu

Belek Rafting Turları | Antalya Belek Ulaşım Dahil Fiyatlar

Belek Rafting Turları, Antalya Belek Bölgesinden Ulaşımlı RaftiBelek Rafting;

Kaçmak, rahatlamak, yeniden şarj olmak aileniz ve arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmek mi istiyorsunuz ? Yeni bir şey deneyin ve bizimle ilk adımınızı atın. Köprülü Kanyon'da Rafting turu macera ve canlı, iyi bir deneyim istiyorsanız iletişim numaramızı arayarak Antalya Merkez başta olmak üzere Belek, Side, Manavgat, Kemer, Kundu, Lara, Alanya, Konyaaltı bölgelerinden ulaşım dahil Rafting fiyatları ve ulaşım detayları için bilgi alabilirsiniz.

Antalya Kemer Rafting Turları, Kemerden Köprülü Kanyon Bölgesine Ulaşım

Kemer Rafting Turları - Fiyatları | Köprülü Kanyona Ulaşım

Antalya Kemer Rafting Turları, Köprülü Kanyon, Kemer bölgesindenKemer Rafting;

Antalya'nın en güzel ilçelerinden birisi olan KEMER den Köprülü Kanyon bölgesinde rafting turuna katılmak isteyen adrenalin tutkunları için en yeni model araçları ile artık haftanın her günü transfer imkanı sunmaktayız! Yemek + rafting + ulaşım dahil en uygun fiyatlar için KAMPANYALAR linkine tıklayıp fiyat ve paketleri inceleyebilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gelmeyi düşünüyorsanız İletişim adresinden anında cep telefonunuza konum alabilirsiniz.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.