Antalya Canyoning, Köprülü Kanyon Canyoning Turları

Canyon & Canyoning | Antalya Canyoning | Köprülü Kanyon Turları

Kanyon (Canyoning) Turları ve Gezileri;

Canyoning, kulakları şenlendiren bir eğlence ve maceradır. Bu faaliyetimizde, rafting nehrini oluşturan ve Köprü çayı olarak bilinen suların doğal kaynaklarının kayalardan süzülüşünün arasında, tarihi bir kanyonda yaklaşık 2.5 kmlik bir yolculuk sizi bekliyor. Bu gezi, bazen yüzerek bazen de botlar ve kanolarla ilerleyerek gerçekleştirilir. Özel parkurlar oluşturarak kayalardan serin sulara atlayabileceğiniz ekibimiz, sevdiklerinizle unutulmaz bir deneyim yaşatmak için hazır. Bu yolculuk biraz yorucu olabilir, ancak asıl yorgunluk, Kanyoning (canyoning) turundan hemen sonra katılacağınız rafting turunda kürek çekmekten kaynaklanacaktır. Eğer kürek çekmek istemiyorsanız endişelenmeyin, ekibimiz sizi yormak için başka yollar bulacaktır. Mutlaka rehberiniz i dinleyin çünkü Canyoning tur, vücut sağlığınızı ve gelişiminizi destekleyen harika bir aktivitedir. Bizlere ulaşmanın yollarını zaten biliyorsunuz ama yine de hatırlatalım: Antalya Adventures web sayfamızdaki iletişim bölümünde yer alan cep telefonlarından birini arayarak veya rezervasyon formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Unutmayın, "Yaşayacak çok şeyiniz var."
Kanyon (Canyoning) Turları ve Gezileri ile unutulmaz anlar yaşamaya hazır mısınız? Macera ve eğlence dolu bu deneyime adım atın, doğanın sesini dinleyin ve heyecan dolu anlar yaşayın!

  • Kanyoning, doğayla iç içe heyecan verici bir macera aktivitesidir.
  • Köprü çayının oluşturduğu tarihi kanyonda, doğal kaynaklardan süzülen sular arasında yaklaşık 2.5 kmlik bir yolculuk sizi bekliyor.
  • Bu gezi sırasında yüzerek ya da botlar ve kanolarla ilerleyerek unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.
  • Rehberinizin talimatlarını dikkatlice dinleyerek, kayalardan serin sulara atlayabileceğiniz özel parkurlarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.
  • Kanyoning turu biraz yorucu olabilir ancak bu deneyimden sonra katılacağınız rafting turu da ayrı bir heyecan olacaktır.
  • Eğer raftingde kürek çekmek istemiyorsanız endişelenmeyin, rehberiniz farklı alternatifler sunacaktır.
  • Kanyoning, vücut sağlığınızı destekleyen harika bir aktivitedir, bu yüzden rehberinizin tavsiyelerine mutlaka uyun.
  • Antalya Adventures web sitesindeki iletişim bilgilerini kullanarak detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.
  • Kanyon (Canyoning) turları ve gezileri ile doğayla baş başa unutulmaz anlar yaşamaya hazır mısınız? Adım atın ve heyecan dolu anlara hazır olun!

Rezervasyon Yap

Köprülü Kanyon Turları 1 Köprülü Kanyon Turları 1
Köprülü Kanyon Turları 2 Köprülü Kanyon Turları 2
Köprülü Kanyon Turları 3 Köprülü Kanyon Turları 3
Köprülü Kanyon Turları 4 Köprülü Kanyon Turları 4
Köprülü Kanyon Turları 5 Köprülü Kanyon Turları 5
Köprülü Kanyon Turları Köprülü Kanyon Turları
Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.