Antalya Rafting Turu, En Dolu Köprülü Kanyon Rafting Turları

Antalya’da Rafting;

Antalya’da rafting, Köprülü Kanyon’da doğanın kalbine yapacağınız eğlenceli bir yolculuktur. Antalya’da rafting turu ile hiç olmadığı kadar eğelenecek ve Köprüçayın hızlı akan sularıyla mücadele edeceksiniz. Gruplar halinde şişme botlarla yapılan rafting, sizi 14 km ve yaklaşık 3 saat sürecek bir yolculuğa çıkmanızı sağlar. Antalya’da rafting turu sadece ve sadece Beşkonak köprülü Kanyon bölgesinde yapılmaktadır. Ulaşımlı veya ulaşımsız paket seçenekleri ile bütçenizi yormadan sevdiklerinizle güvenli rafting yapmanızı sağlar. Eksiksiz ekipman ve tecrübeli rehberlerimiz sayesinde korkularınızı yenecek, hiç olmadığı kadar eğleneceksiniz. Günübirlik macera serüvenine adınızı yazdırmak için bizleri vakit kaybetmeden arayınız! Hemen hemen her yaş grubuna hitap eden rafting turu aktiviteleri Antalya’da gidilmesi, görülmesi ve mutlaka yapılması gereken bir spordur.

Antalya'da rafting

Antalya’da Rafting Turu İle Çok Eğleneceksiniz

Antalya’da Rafting | Antalya Açık Hava Rafting Doğa Etkinliği

Antalya’da Rafting Doğa Etkinliği;

Antalya’da rafting yaparken Türkiye’nin en temiz ve berrak akarsuyunda kürek çekeceğinizi biliyor muydunuz? Antalya’da rafting Beşkonak Köprülü Kanyon taş köprüsü altında başlar ve bu serüven tam 14 km uzunluğundadır. Antalya’da Rafting Doğa Etkinliği, Antalya Rafting Köprülü KanyoRafting turu yaparken sadece kürek çekmeyi hayal etmeyin! Tur boyunca sürpriz aktiviteler, oyunlar ve mola yerlerinde soğuk sularda gerçekleşen etkinlikler sayesinde uzun gibi gözüken parkurun ne kadar çabuk bittiğini göreceksiniz. Tecrübeli rehberlerimiz sayesinde güvenli ve eğlenceli bir hal alan rafting sporu diğer hiçbir akarsuda bulamayacağınız bir açık hava etkinliğine dönüşür. Antalya’da rafting sevdikleriniz ile çıkabileceğiniz en güzel yolculuktur. Neredeyse her hafta yayınlanan farklı kampanyalar sayesinde Köprülü Kanyon bölgesini keşfedecek anılar kumbaranıza bir yenisini daha ekleyeceksiniz. Antalya’da rafting macerasını bizimle yaşamak için hemen ara ve seni bekleyen macerayı keşfet!

Antalya Rafting Turu, Gidiş Dönüş Ulaşımlı Rafting Turu

Antalya Rafting Turu - Gidiş Dönüş Ulaşımlı Rafting Turu

Ulaşımlı Antalya Rafting Turu;

Türkiye’nin bilinen en güzel ırmağına sahip olan Köprüçay’da rafting yapıyoruz! Sende bizimle maceraya katılmaya hazır mısın? Antalya’da Rafting turu bildiğiniz diğer spor etkinliklerinden oldukça farklı olduğunu göreceksiniz. ulaşımlı antalya rafting turu. Gidiş dönüş ulaşımlı köprülü kanyKöprülü kanyon'da tam gün süren etkinlikte neler yok ki! Adrenalin, heyecan, macera, eğlence hepsi bir arada. Antalya’da rafting turu ücretleri bizimle gidiş - dönüş ulaşım ve öğle yemeği dahil standart paket seçenekleri arasında. Antalya’nın hemen hemen tüm ilçelerinden haftanın her günü günübirlik rafting gezilerine katılmak için erken rezervasyon yaptırmayı unutma! Aileniz ve arkadaş gruplarınızla güvenli rafting yolculuğuna çıkmak istiyorsanız size özel hazırlanmış bütçenize özel KAMPANYA fırsatlarına bakmadan karar verme! Türkiye’nin en büyük rafting gezi sitesi ile ıslanmaya hazır ol! Rafting turu programları ve fiyat detayları için hemen ARA sende maceraya adını yazdır!

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
İlginizi Çekecek Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.