Antalya'da Rafting Nasıl Yapılır? Antalya Rafting Turu

Antalya Rafting Nedir Antalya'da Rafting Nasıl Yapılır Antalya RAntalya Rafting Nedir? Antalya'da Rafting Nasıl Yapılır?

Antalya'da Rafting özellikle sıcak havalarda tercih edilen, her mevsim yapılabilen, aile ve arkadaş grubuyla adrenalin ve eğlence severlerin Köprülü Kanyon bölgesinde su üzerinde şişme botlarla yaptıkları spor faaliyetine Antalya'da Rafting denir. Antalya'da rafting standart parkuru 14 km'dir. Her bir rafting botu rehber ile birlikte 6+1 - 12+1 kişiliktir. Gruplar halinde rafting başlangıç noktasından bitiş noktasına kadar ekip halinde senkronize halde kürek çekerek botu devirmeden tamamlayarak yapılır.

Heyecan Dorukta! Antalya Rafting Turu, Köprüçay’da Rafting Turu Hakkında

Heyecan Dorukta | Antalya Rafting Turu | Rafting Turları

Heyecan Dorukta! Antalya Rafting Turu, Köprüçay’da Rafting TuruAntalya Rafting İle Heyecan Dorukta;

Antalya Rafting turu, bilinenin ötesinde bir macera turudur. Beşkonak Köprülü Kanyon bölgesinin ter temiz ırmağında kürek çekerek diğer botlarla yarışacaksınız. Deneyimli rehberlerimiz sayesinde ırmak yolculuğunuz tur süresince güvenli olacak, kalbinizin atışları hızlanarak 2,5 saatlik rafting turu tamamlandığında daha yok mu diyeceksiniz. Irmak kenarında yiyecek olduğunuz öğle yemeği ile yorgunluğunuz doğanın bol oksijeni sayesinde hafifleyecektir. Antalya rafting turu paketlerimizi incelemeden bir rafting turuna karar vermeyin. Siz isteyin biz yaparız!

Antalya Rafting Turu, Kaliteli Rafting Turları, Köprülü Kanyon Rafting Turu

Antalya Rafting Turu | Kaliteli Rafting | Köprülü Kanyon Rafting

Antalya Rafting Turu, Kaliteli Rafting Turları, Köprülü Kanyon RKöprülü Kanyonda Kaliteli Rafting Turları;

Antalya Rafting turu, Manavgat Köprülü Kanyon Beşkonak köyü Köprüçay akarsuyunda yapılmaktadır. Antalya’da Rafting turu katılımcıları için yüzme şartı aranmaz! Deneyimli rehberler sayesinde güvende olursunuz. Sağlık sorunu olmayan hemen hemen herkes rafting yapabilmektedir. Çocuklara özel yaş gruplarına göre koruyucu kıyafetler verilerek yine onlara özel eğlenceler düzenlenmektedir. Kısacası ailece grup olarak yapılabilecek en güzel sporlardan bir tanesidir. Köprülü Kanyon köprüsü, Oluk Köprü gibi roma döneminden kalan tarihi yapıları görme şansı elde edersiniz. Antalya rafting turu her mevsim yapılacak bir spordur. Sezonda Antalya bölgesi ve ilçelerinden haftanın her günü yeni model araçlarla ulaşım imkanı vardır. Heyecan ve eğlence kanalının ismi olsaydı adı Antalya rafting turu olurdu! Rezervasyon ve tur detayları için bizlere ulaşabilir ailenize veya sevdiklerinize rafting turu armağan edebilirsiniz.

Antalya Rafting İle Karmaşık Şehir Hayatından Kurtulun

Antalya Rafting | Beşkonak, Köprülü Kanyon Rafting Turu

Antalya Rafting İle Karmaşık Şehir Hayatından Kurtulun, RaftingHayatına Renk Gelsin;

Antalya rafting, Akdeniz bölgesinin nemli sıcak havasından kaçacak yer arayanların adresi haline gelmiştir. Köprüçayın serin suları, heyecan ve adrenalin tutkunları için mutlaka gidilip görülmesi gereken yerler listesinde yer alır. Karmaşık iş hayatından ve şehrin kalabalık gürültüsünden bunaldıysanız, sizleri Antalya’da rafting turuna davet ediyoruz. Günübirlik rafting turu için bizleri arayabilir, Beşkonak köprüçay ırmağı üzerinde serin sulara yolculuk yapabilirsiniz. İster ulaşım bizden ister ulaşım sizden, yemekli veya yemeksiz rafting tur programı detayları için aramadan karar vermeyin! Kaliteli Antalya Rafting turları için hemen ARA ve her hafta güncellenen paket fiyatı fırsatlarından birini yakala! Şehrin sitresinden kurtul!

Rafting Sporu ve Turları, Rafting Turunda Kıyafetler Hakkında

Rafting Yaparken Ne Giymeli? Rafting Doğa Sporları Giyisileri

Rafting Sporu ve Turları, Rafting Turunda Kıyafetler, Ne giyinmeRafting Yaparken Ne Giymeli?

Rafting yaparken olmazsa olmaz kıyafet zorlaması yoktur fakat kendinizi içerisindeyken rahat edebileceğiniz kıyafetler olmalıdır. Havaların sıcak olduğu dönemlerde üzerinize rahat sizi sıkmayacak kıyafetler (şort, tişört, suya girilebilir özellikli spor ayakkabısı, Mayo, Bikini ) tercih etmelisiniz. Cildinizin hassasiyetine göre faktörlü güneş kremi, havlu, güneş gözlüğü, yedek kıyafet alabilirsiniz. Rafting ıslak bir spordur ve ıslanacağınız kesindir. Rafting esnasında buna uygun ayakkabınız yok ise endişelenmeyin! Ayak numaranıza göre suya girilebilir kaygan özelliği olmayan rafting ayakkabıları verilecektir.

Kış sezonunda rafting yapmak istiyorsanız yine rahat kıyafetler tercih etmelisiniz. Yaz sezonundan farklı olarak tarafımızca size verilen soğuktan koruyan termal kıyafet (neoprem) verilecektir. Koruyucu kıyafetin içerisine yine şort ve mayo benzeri kıyafetler giymelisiniz. Ve rafting bittiğinde hava şartlarda soğuk olacağından dolayı kalın sizi soğuktan koruyacak kıyafetler tercih etmelisiniz.

Antalya Rafting, Antalya'da Rafting Turu Programı Hakkında

Antalya'da Rafting Turu | Antalya Rafting Köprüçay Tur Programı

Antalya Rafting, Antalya'da Rafting Turu;

Antalya'da Rafting köprülü Kanyon bölgesinde köprüçay üzerinde grup olarak yapılan bir etkinliktir. Bölgeye yani rafting buluşma noktasına geldiğinizde rafting turu esnasında uyulması gereken önemli kurallar anlatılarak ön hazırlıklar başlar.Antalya Rafting, Antalya'da Rafting Turu Programı, Köprülü Kanyo Vücut ölçülerine uygun standart ekipmanlar can yeleği, kask ve kürek katılımcılara verilir. Rafting başlangıç noktasında hazır bekleyen şişme botlara binilmeden önce gruplar oluşturulur. Her bir rafting botu 6 ile 12 kişiliktir. Bot başına 1 rehber verilir. Genellikle aileler aile gruplarıyla ve yabancı katılımcılar mümkün olduğunca kendi milliyetlerine göre gruplandırılarak konuştuğu dile göre rehber verilir. Gruplar oluştuktan sonra rafting turu başlar. 14 km’lik parkur ‘da 1 veya 2 kez dinlenme, yüzme ve suya atlama molaları verilir. Tur boyunca siz eğlenirken fotoğraf ve video çekimleri yapılır. Tur bitiminde beğenirseniz satın alabilirsiniz. 14 km’lik parkur tamamlandıktan sonra enfes rafting turuna özgü yemek yenilir. Böylelikle aktivite tamamlanmış olur. Antalya'da rafting yapılacak en güzel spor aktivitesidir. Sizi de bu heyecana katılmaya davet ediyoruz. Bizi arayarak detaylı bilgi alınız.

Antalya’da Rafting, Nefes Kesen Köprüçay Rafting Turları

Antalya’da Rafting Nefes Kesen Köprüçay Irmağı | Antalya Rafting

Antalya’da Rafting, Nefes Kesen Köprüçay Rafting Turları, AntalyAntalya Rafting Turu Köprüçay;

Türkiye'nin güney bölgesinde yer alan akıntısı güçlü en iyi beyaz su rafting yerlerini keşfedin! Toros dağları içerisinde yer alan Köprülü Kanyonun nefes kesen dik kanyonlarında dünyanın en efsanevi su akıntıları arasında kendinizi başka bir dünyadaymış gibi hissedeceksiniz. Köprüçayın ikiye böldüğü yeşil ormanlarının ise ayrı bir hikâyesi vardır. Böylesine güzel bir hazinenin kalbine inmeye ve kendi hikayeni yazmaya ne dersin? Antalya’da Rafting Köprülü Kanyon bölgesi Köprüçayda yaşanır. Hızlı rezervasyon için bizi arayınız.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.