Manavgat & Köprülü Kanyon

Köprülü Kanyon Manavgat;

Köprülü Kanyon, Manavgat ilçesinde yer alan ünlü köprüleriyle dünya çapında tanınmış, binlerce yerli ve yabancı ziyaretçinin rağbet gösterdiği bir destinasyondur. Köprülü Kanyon, Manavgat'a yaklaşık 45 dakikalık mesafede bulunmaktadır ve Antalya'dan gelen ziyaretçiler için ulaşım için 2 farklı güzergah mevcuttur. İlk güzergah, Serik ilçesinden sonra Aspendos Belkız sapağından içeri girilen yoldur. İkinci seçenek ise Aspendos antik kentini geçtikten sonra Taşağıl yol sapağından içeri girilerek yolculuğa devam edilebilir. Eğer aracınız stabilize yollara uygun değilse, ilk seçeneği tercih etmemenizi öneririz.

Manavgat Köprülü Kanyon rafting turuKöprülü Kanyon, doğal kayalıklar arasından akan Köprüçay nehrinin eşliğinde, rafting sporu için hızlı ve uygun akarsuların oluştuğu bir bölgedir. Manavgat rafting turlarına katılmak için özel bir yetenek veya deneyime sahip olmanız gerekmemektedir; neredeyse herkesin rahatlıkla yapabileceği bir aktivitedir. Eğer sevdiklerinizle akıntılara karşı kürek çekmek ve bölgenin en uzun parkurunda rafting yapmak istiyorsanız, sizi Köprülü Kanyon'a davet ediyoruz. Uluslararası standartlarda sunulan rafting turlarımız, yılların bize kazandırdığı deneyimle birleşerek en eğlenceli hale getirilmektedir.

Güvenli bir rafting macerası, uzman ekipler eşliğinde gerçekleştirildiği sürece keyifli ve emniyetlidir. Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimize güvenli rafting turları düzenlemekteyiz. Manavgat bölgesinde yapılabilecek en keyifli aktivitelerden biri olduğunu biliyor muydunuz? Rafting turu programımıza ve diğer eğlenceli aktivitelere kolayca katılabilirsiniz. Bünyemizde rafting turları, Jeep safari turları, ATV quad safari, Buggy safari, Zipline, Tazı Kanyonu (Bilgelik Vadisi), Adam Kayalar, Selge Antik Kenti ve Tiyatrosu gibi geziler bulunmaktadır. Doğa içinde çadırda konaklamak isteyen misafirlerimizi de düşündük. Rafting turuna katılan misafirlerimize çadır konaklamalarında %50'ye varan indirimler sunmaktayız.

Eğer adrenalin dolu rafting macerasına veya diğer aktivitelere Köprülü Kanyon'da katılmak isterseniz, bize TELEFONLA ulaşarak parkur ve tur detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Antalya'nın en güvenilir ve uygun fiyatlarla sunulan Köprülü Kanyon rafting turlarına davetlisiniz.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.