KEMER TEKNE TURU

Korsan tekne turu Antalya

Antalya Çıkışlı Kemer Tekne Turları

Antalya merkezinden ve birçok ilçeden ulaşım araçlarıyla Türkiye'nin en güzel ilçelerinden biri olan Kemer'e yapılan gidiş-dönüş seyahati ile 6 saatlik deniz turuna katılmak oldukça kolaydır. Uygun fiyatlarla gidiş-dönüş ulaşım ve öğle yemeğini içeren paketleri tercih edebilirsiniz. Her yaş grubundan kişiye hitap eden Kemer tekne turu, diğer adıyla korsan teknesinde DJ performansı ve çeşitli animasyonlar eşliğinde denizin ve güneşin keyfini çıkarmanızı sağlar. Molalar sırasında koylarda yüzme imkanı da bulunmaktadır. Tatil planlarınızı oluştururken Antalya'da katılmanız gereken etkinlikler arasında yer alır. Akdeniz'in berrak sularında tekneyle yapılacak bu seyahate hazır mısınız?

KEMER TEKNE TURU HAKKINDA

duration Tur Süresi- 5-6 Saat

age-2 Yaş sınırı- 1-2 yaş üstü çocuklar ve ciddi sağlık sorunu olmayan herkes dahil olabilir

freecancel Ücretsiz iptal- 24 saat öncesine kadar rezervasyon iptal etme hakkı.

book now pay later Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin- Şimdi rezervasyon yapın ve sonra ödeyin seçeneği mevcuttur.

transportation Gidiş-dönüş transfer isteğe bağlıdır- Etkinlikten bir gün önce konaklayacağınız oteli veya lokasyonu bize bildirmeyi ihmal etmeyin. Teslim alma süresi, konumunuza ve bölgenize göre belirlenir. Belirlenen buluşma saatinde, buluşma noktasında en az 10 dakika önce hazır bulunmanız gerekmektedir.

guide Rehber - İngilizce, Almanca, Rusça, Arapça

Deneyim ve Öne Çıkanlar;

  • Maceranın gizemli sularında altı saatlik bir yolculuk.
  • Eğlenceli gemi mürettebatı eşliğinde çeşitli eğlenceler ve köpük partisi.
  • Keşfedilmeyi bekleyen gizemli koylara doğru bir yolculuk.
  • Mola noktalarında suya dalışlar ve serin suların kucaklayıcı kollarında yüzme keyfi.
  • Sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir mavi serüven.
  • Gemide açık büfe öğle yemeği keyfi.
  • Kemer'in büyülü doğasında hatıralarınızı örün.

Buluşma Noktası;

Gelmeden bir gün önce bize ulaşarak konum bilgisi ve buluşma saati hakkında bilgi vermenizi unutmayın. Konum bilgisi için lütfen bize whatsapp üzerinden İLETİŞİME geçin. Teknenin sınırlı kapasitesi nedeniyle yoğun sezonda erken rezervasyon yapmanızı öneririz.

Kemer tekne turuna dahil olan hizmetler:

Tekne turu
Rehberlik Hizmeti
Açık büfe öğle yemeği
Sigorta
Transfer (İsteğe bağlı)

Tekne turuna dahil olmayan hizmetler:

x HD Video
x FOTOĞRAF
x Alkollü alkolsüz içecekler
x Kişisel Harcamalar

Not: Yoğun Antalya tatil sezonunda erken rezervasyonun önemli olduğunu vurgulamak isteriz. Kapasitenin dolması durumunda bir sonraki gün için rezervasyon yapılabileceğini belirtmek isteriz. Transfer hizmeti talep eden konuklarımızın bulundukları lokasyon için uygunluk sorgulaması yapmalarını rica ederiz.

Kemer Korsan Tekne Tur Programı;

Kemer tekne turu etkinliğine katılmayı planlayan katılımcılar, bulundukları bölgeye bağlı olarak belirtilen transfer saatlerinde 1 gün öncesinden alınarak Kemer Limanı'na ulaştırılırlar. Tahmini varış saati genellikle 09.50'dir. Transfer saatleri konumlarına göre değişiklik gösterebilir. Korsan gemimizde yerlerimizi aldıktan sonra limandan ayrılırız. İlk molamızı ünlü antik şehir Phaselis'te veririz, burada antik kentin kendine özgü atmosferinde denize girme ve yüzme fırsatı bulabilirsiniz. Aynı zamanda antik şehri gezebilirsiniz. Öğle yemeğinden sonra 45 dakikalık yüzme molasını Akdeniz'in berrak mavi sularında Cennet Koyu'nda gerçekleştiririz.
Turumuzun son durağı Kiriş Koyu'nda mola verilerek tamamlanır. Tur yaklaşık 6 saat sürer. Tekne turu sırasında 3 saatlik hareket halindeyken animasyonlar ve yarışmalarla dolu etkinlikler sunulmaktadır. Tur, disco eğlencesi ve çocuklar için çeşitli animasyonlarla zenginleştirilerek köpük partisi ile sona erer. Kemer Limanı'na dönüşte, sizleri bekleyen transfer araçlarıyla sabah alındığınız noktaya geri götürülürsünüz. Bu şekilde, Kemer bölgesinin güzelliklerini, koylarını ve tarihi antik kentlerini farklı bir tekne deneyimiyle keşfetme şansı elde edersiniz.

NE GİYMELİ NE GETİRİLMELİ;

En çok yöneltilen sorulardan biri, hangi kıyafetleri tercih etmeli sorusudur. Tekne turuna katılmadan önce küçük bir çanta hazırlamanız önerilir, özellikle yaz aylarında ve sıcak havalarda ise şort, tişört, mayo, bikini gibi kıyafetler getirmeniz tavsiye edilir. Rahatınızı bozmayacak kıyafetler seçmek önemlidir. Tur sırasında yüzme olacağından dolayı yanınıza havlu, güneş kremi ve güneş gözlüğü almanız faydalı olacaktır.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.