Türkiye Adventure Zipline, Antalya Köprülü Kanyon Zipline & Kanopi

Köprülü Kanyon Zipline Turları | Antalya Zipline | Kanopi

Antalya Köprülü Kanyonda Zipline Turu;

Harika deneyimler sonsuza kadar seninle kalırlar, yetenekler zaman geçtikçe insanlığımızı şekillendirirler ve onları paylaşanlar arasında zamana bağlı olmayan bağlar yaratırlar. Adventure Zipline Tours ile bugün harika bir deneyim yaşayın.

Zipline Antalya Turları size eğlenceli, farklı deneyimler sunar.Sizi başka hiçbir ülkede bulamayacağınız harika bir Köprülü kanyon eko macerasına katılmaya davet ediyoruz. Bu benzersiz açık hava deneyimi, içine sıkıca tutturulması ve beklenti, gerilim, sürpriz ve keşif üzerine kurulu güzel Antalya ormanında Ağaçlık platformunda bir diğerine geçişi içerir. Tur, çevresi hakkında bilgilendirici olduğu kadar heyecan verici olacağına emin olabilirsiniz.

Köprülü Kanyon Ulusal Ormanında olan hava macerası olarak, köklerimiz ağaçlardadır. Bu nedenle, Dünya'yı onurlandırmak için sürdürülebilir ve çevre dostu olmaya kendimizi adadığımızı düşünüyoruz. Zipline parkur inşasında yolda olan ağaçların canlı, iyi korunması ve muhafaza edilmesini sağladık. Doğayla dolaştık ve parkurumuzun yapımında ağaç kesilmediğini söylemekten gurur duyuyoruz. Birçok kişi gelecek nesiller için sürdürmenin önemini ne yazık ki anlamış değil; bu nedenle rehberlerimizi, özellikle yaban hayatı ve flora üzerinde çevreye duyarlı olması için bilgi sahibi olmak zorundadırlar.

Kanopi Nedir?

Bir gölgelik turu, ağaçlardan ve doğal unsurlardan insan yapımı yapılarla kombine edilmiş bir orman veya ormanlık ortamda yüklenmiş bir zipline serisidir ve yüksek bir konumdan diğerine "zip" çıkarır. Kanopi turları, binicilere yerel arazinin benzersiz bir perspektifini sunar ve orman kanopi sini deneyimlemek için büyük bir macera katar. Doğa için benzersiz bir bakış sunar ve basit bir gezintiye veya tek bir fermata göre çok daha kapsamlı bir macera deneyimi sunar.

Köprülü Kanyon Zipline kanopi turu, tecrübeli bir deneyim sunar. Kule platformlarımız, Köprülü Kanyon Toros dağları Milli Parkı'nın dışında en doğal manzaralar sunarken, ağaç platformlarımız orman ortamına tamamen daldırılmasını sağlar. Rehberlerimiz aile eğlenceleri sunuyor ve korkularınızı kırmak için komedi yapıyor ve size gerçekten bir deneyim yaşamanıza ve günün keyfini çıkarmanıza izin veriyor. Ayrıca endüstrideki en yüksek standartlardan bazılarına ve neredeyse her durumu idare edecek doğru vasıtayla donatılmış olarak eğitilirler.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Antalya Zipline Turundan sizler için seçtiğimiz Özel kareler...

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.