turk ingiltere rusya

Macera arama macera sana gelsin!

Manavgat Zipline, Antalya Köprülü Kanyon Zipline ve Kanopi

Manavgat Zipline | Köprülü Kanyon Zipline Turları

Manavgat Zipline Turu

Harika deneyimler, zamanla yeteneklerimizi şekillendirir ve bu deneyimler paylaşıldıkça insanlar arasında ölümsüz bağlar oluşturur. Adventure Zipline Turları ile unutulmaz anlar yaşamaya hazır olun. Sizi eşsiz bir maceraya davet ediyoruz: Köprülü Kanyon eko macerası. Bu olağanüstü açık hava deneyimi, Antalya'nın muhteşem ormanlarında ağaçlık platformlar arasında gerilim, sürpriz ve keşif dolu bir yolculuğa çıkmanızı sağlar. Tur hakkında bilgi verici ve heyecan verici bir deneyim sizi bekliyor.

Hava macerasının merkezi olan Köprülü Kanyon Ulusal Ormanı, doğayla uyumlu bir şekilde tasarlanmıştır. Ağaçları korumak ve çevreye saygılı olmak misyonumuzun bir parçasıdır. Zipline parkurumuzun inşasında doğal yaşam alanlarını koruyarak çevreye duyarlı bir yaklaşım benimsedik. Doğal yaşamı ve bitki örtüsünü korumak adına rehberlerimizin bilinçli olmaları gerekmektedir.

  • Kanopi Turları, ağaçlar arasında veya doğal unsurlarla entegre edilmiş yapılardan oluşan platformlarda yüksek konumlardan diğerine uçarak yapılan heyecan verici turlardır. Kanopi turları, katılımcılara benzersiz manzaralar sunarak doğanın sunduğu güzellikleri farklı bir açıdan deneyimleme imkanı sunar.
  • Köprülü Kanyon Zipline Turu, katılımcılara unutulmaz bir deneyim sunmaktadır. Kule platformlarımız, Köprülü Kanyon Toros Dağları Milli Parkı'nın eşsiz manzaralarını sunarken, ağaç platformlarımız çevreye zarar vermeden doğal uyum içinde yer almaktadır. Rehberlerimiz, eğlenceli animasyonlarla aileler için keyifli bir deneyim sunmakta ve katılımcılara güven aşılayarak korkularını yenmelerine yardımcı olmaktadır. Her durumu yönetme konusunda yüksek standartlara sahip olan eğitimli rehberlerimiz, güvenliğiniz ve keyifli bir deneyim yaşamanız için gereken her türlü desteği sağlar.

Nasıl Gidilir?

Köprülü Kanyon, Antalya ilinin Manavgat ilçesinde bulunan doğal güzellikleriyle ünlü bir kanyondur. Eğer Köprülü Kanyon'da zipline deneyimi yaşamak istiyorsanız, öncelikle Antalya'ya ulaşmanız gerekmektedir. Antalya'ya hava yoluyla, otobüsle veya araçla seyahat edebilirsiniz. Daha sonra Antalya'dan Manavgat'a ulaşım sağlayabilirsiniz. Manavgat'a vardıktan sonra ise Köprülü Kanyon'a gitmek için combine paketlerimiz arasında yer alan zipline turuna transfer araçlarımızla gidebilirsiniz.

Köprülü Kanyon'a vardığınızda zipline deneyimini yaşamak istiyorsanız, öncelikle kanyonun belirlediği kurallara ve güvenlik önlemlerine dikkat etmeniz önemlidir. Zipline yapmadan önce rehberlerin verdiği talimatları dikkatlice dinlemeli ve gerekli ekipmanları doğru şekilde kullanmalısınız. Bu şekilde Köprülü Kanyon'un muhteşem doğasını zipline deneyimiyle keşfetmek unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Rezervasyon Yap

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.