Sıra dışı maceralar! turk ingiltere rusya

Zipline Genel Kuralları

Zipline Nedir | Zipline Antalya Turları | Zipline Kuralları

Zipline Güvenliği;

Zipline macerasına atılmadan önce, güvenlik her zaman ilk sırada gelir. Maceranızın keyfini çıkarırken, sizi koruyacak bir dizi güvenlik önlemi alınmıştır. Rehberlerimiz, zipline aktivitesinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamak için gerekli tüm eğitimleri almıştır ve en güncel ekipmanlarla donatılmışlardır. Güvenlik prosedürleri, her bir zipline turu öncesinde detaylı bir şekilde gözden geçirilir, böylece her detayın üzerinden geçilmiş olur.

Rehberlerimiz, zipline tecrübenizi hem güvenli hem de eğlenceli kılmak için buradadır. Tüm ekipmanlar ve zipline hatları, günlük olarak titizlikle kontrol edilir. Bu kontroller, herhangi bir aksaklık veya yıpranma belirtisi olup olmadığını tespit etmek için yapılır. Zipline sırasında güvenliğiniz, her zipline hattı üzerinde bulunan iki bağlantı noktası ile sağlanır, bu da sizi daha güvende hissettirir.

Ayrıca, zipline hatlarımız, siz zipline yaparken maksimum güvenlik sağlayan özel bir yerçekimi frenleme sistemine sahiptir. Bu sistem, rehberlerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanılır, böylece siz tamamen güvende olabilir ve maceranızın tadını çıkarabilirsiniz. Rehberlerimiz, sizin güvenliğiniz ve rahatınız için her zaman hazır bulunacaklardır. Bu sayede, zipline deneyiminizi endişesiz ve eller serbest bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Gerekli Giysiler ve Eşyalar;

 • Rahat kıyafetler ve uygun ayakkabılar tercih edilmelidir.
 • Yaz koşullarında rahatlık sağlayacak kıyafetler tercih edilmelidir.
 • Uzun saçlarınızı bir at kuyruğuna toplamanız önerilir.
 • Sırt çantalarını getirmemenizi rica ederiz.
 • Bilek askılı bir kamera getirebilirsiniz.
 • Katılım Koşulları
 • Her yaştan katılımcı kabul edilmektedir.
 • Binicilerin ağırlığı minimum 70 lbs ve maksimum 270 lbs olmalıdır.
 • Tüm katılımcılar, sağlanan kaskı takmak zorundadır. Kişisel kayak veya tırmanma kaskları kullanılabilir, ancak bisiklet kaskları kabul edilmemektedir ve kask seçimine yönelik reddi saklı tutmaktayız.
 • Tur sırasında hatlar arasında yürüyüş yapılması önerilir.
 • Zipline faaliyetlerine katılmadan önce, her katılımcının imzalaması gereken bir sorumluluk feragatnamesi bulunmaktadır. 18 yaş altı katılımcılar için ebeveyn veya vasinin imzası gereklidir.
 • Hamilelik, ciddi tıbbi durumlar veya kalp rahatsızlığı gibi durumlar zipline faaliyetlerine uygun olmayabilir. Bu tür durumlar için doktorunuza danışmanız önerilir.

Rezervasyon Yap

Rezervasyon ve Gruplar

Rezervasyon zorunlu değildir, ancak tavsiye edilir. Rezervasyon yapmak için iletişim numaralarımızdan birini arayabilir veya web sitemiz üzerinden online rezervasyon formunu doldurabilirsiniz. 10 dakika içerisinde size dönüş yapılacaktır. Zipline turlarımız, takım oluşturma etkinlikleri, kamp gezileri ve diğer gruplar için mükemmel bir seçenektir. Her boyutta grup için uygun seçenekler sunmaktayız. Grup rezervasyonları ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Hava Durumu ve İptal Politikası

Antalya Adventures zipline turları neredeyse tüm hava koşullarında gerçekleştirilebilir ancak yerel hava tahminlerini takip etmek ve uygun giysileri seçmek önemlidir. Yağmur veya kar durumları rezervasyon iptaline neden olmaz. Ancak, şimşek, yüksek rüzgar veya diğer güvenlik riskleri durumunda turu erteleyebiliriz. Bu gibi durumlarda size bilgilendirme yapılacaktır.

İptal Koşulları;

24 saatlik iptal politikamız gereği, rezervasyonunuzdan 24 saat öncesine kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmayacaktır. Etkinlik saatinde mevcut olunmaması veya geç gelinmesi durumunda ücret iadesi yapılmaz ve grup aktivitesine dahil edilmezsiniz. Etkinliğin sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için belirlenen zaman ve konumda olmanız önemlidir.

Rezerve et

İlginizi Çekecek Diğer Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.