Zipline Genel Kuralları

Zipline Nedir | Zipline Antalya Turları - Zipline Ücretleri

Emniyet

Zipline hakkında bilinmesi gereken güvenlik ve emniyet kurallarıGüvenlik bizim önceliğimizdir. Rehberlerimiz size en yeni ekipmanlarla donatır ve güvenlik bilgileri her zipline turundan önce gözden geçirilir. Zipline rehberleri, güvenlik tekniklerinde ve yöntemlerinde kapsamlı olarak eğitim almışlardır. Her ekipman ve hatlar günlük olarak denetlenir. Rehberleriniz siz eğlenirken güvenliğinizi sağlayacaktır! Her konuk, her bir zeplinein üzerinde iki bağlantı noktasıyla bağlı olduklarını bilerek, rahatça uçabilirsiniz. Ziplines'ler, yerçekimi frenleme sistemini kılavuzlarımız tarafından kullanılan bir arestör sistemi ile tamamlanmış olarak tasarlanmıştır. Bu, keyif için hands-free ve endişesiz eğlenceler demektir!

Ne giymeli ve getirmeliyim?

 • Rahat kıyafetler ve uygun ayakkabı.
 • Yaz koşullarında sizi sıkmayacak kıyafetler.
 • Uzun saçların bir at kuyruğu içine çekilmesini öneriyoruz.
 • Lütfen sırt çantalarını getirmeyin.
 • Bilek askısı olan bir kamera getirebilirsiniz.

Gereksinimler

 • Her yaşa açık.
 • Biniciler için minimum ağırlık 70 lbs ve maksimum 270 lbs'dir.
 • Tüm binicilerin sağlanan bir kask takması gerekiyor. Kişisel kayak ve tırmanma kaskları giyilebilir, ancak bisiklet kasklarına izin verilmez ve herhangi bir kaskeyi reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.
 • Tur boyunca hattan hatta giderken yolcuların hafif yürüyüş yapmaları önerilir.
 • Bir zipline sorumluluğunun feragat edilmesi tüm ziplincılar tarafından imzalanmalı ve 18 yaşından küçükler için bir ebeveyn / koruyucu imzası gerekmektedir.
 • Hamile kalan, kalp rahatsızlığı olan herhangi ciddi tıbbi durumlar, bu tip bir maceranın onlar için en iyi seçenek olmayabileceğini düşünmelidir. Katılmadan önce doktorunuzla görüşmenizi öneririz.

Rezervasyonlar

Rezervasyon gerekli değildir, ancak şiddetle tavsiye edilir, 0534 820 1169 numaralı telefonu arayarak veya web sitesinden online rezervasyon formu doldurabilirsiniz. Size en geç 10 dakika içerisinde dönüş yapılacaktır.

Gruplar

Zipline Turlarımız ekip oluşturma, kamp gezileri ve diğer gruplar için mükemmel bir seçimdir ve küçük bir gençlik gezisinden otobüs turlarına kadar herhangi bir boyut grubunu barındırabiliriz. Grup gezileri ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için lütfen İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edin ve kendi özel seyahatinizi yaratmak için görüşmek üzere bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Hava

RAFTİNGO ziplines neredeyse her hava koşulunda çalışır fakat önerimiz Lütfen yerel tahmini kontrol edin ve uygun bir şekilde giyin. Yağmur ya da kar nedeniyle rezervasyon iptal edilmemektedir. Bununla birlikte, şimşek, yüksek rüzgar veya herhangi bir başka güvensiz durum nedeniyle kendi takdirimize bağlı olarak turu askıya alabiliriz. konu hakkında size kesinlikle bilgi verilecektir.

İptal politikası

24 saat iptal politikamız var. Yolculuk saatinizin 24 saati içinde no-show'lar veya iptal edilirse tam ücret tahsil edilecektir. Geç varışlar iade edilmez veya kupon çıkarılmaz ve gruba katılamaz. Zipline Tours, diğer konukları göz önünde bulundurarak planlanan saatte ayrılır.

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Antalya Zipline Turundan sizler için seçtiğimiz Özel kareler...

İlginizi Çekecek Aktiviteler
ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.