Antalya Köprülü Kanyon'da Size Sunulan Olanaklar. Antalya Rafting Turları

Bunları Biliyor muydunuz? Antalya Köprülü Kanyon Rafting Turları

ANTALYA RAFTİNG TURLARININ SİZE SUNDUKLARI

Macera için susamışlığı cezbeder;

Köprülü Kanyonda rafting ırmağında çevrenizi yepyeni bir şekilde keşfetme şansı veren önemli doğal oluşumlu yerlerden bir tanesidir.. Macera, zihin için iyidir çünkü keşif üzerinde yeni bir perspektif sunan olumlu bir sahne değişikliği yaratır.

Bir adrenalin acelesi sağlar;

RAFTİNGO Whitewater (Beyaz su) raftingi adrenalin salımını garanti eder. Adrenalin fırtınaları, rapitleri, raftingin (raft) fiziksel egzersizi hissettiğiniz heyecana odaklanmalarına izin verir.

raftingo river rafting tours antalyaStres azalır;

Rafting gerçeklikten bir kaçış sağlar. Doğanın sessizliği, özellikle nehrin yavaş ilerlediğinde, endişelerinizi geride bırakıp rahatlamanızı sağlar. Şu anda, bu barış anında güneşlenebilirsiniz. Yine de, nehir çoşkunluğa tekrar geçtiğinde, ağır küreklerde gereken egzersiz boyunca stres attığınızdan emin olabilirsiniz.

Dış Mekan / Taze Hava - Dışarıda;

Güneşi emmek ve temiz hava derin nefesleri almak için bir yoldur. Aslında, Çalışmalar Açık havada egzers,zlerin kapalı aktiviteler üzerinde zihinsel sağlık için daha faydalı olduğunu göstermektedir.

Kasları güçlendiriyor;

Köprü çayda Rafting eğlenceli, zorlu bir fiziksel aktivite olarak görülebilir. Üst bedeninizi kullanarak, nehir boyunca hızla ve kuvvetle kürek çekersiniz. Kürek sırasındaki hareketler kollarınızı, sırtınızı ve omuzlarınızı hareketlendirir ve nehir akımı daha hızlı büyür ve su direnci arttıkça kas gücünüzde artar Nehre meydan okumasıyla savaşmaya devam edersin.

Mükemmel kardiyo antrenmanı;

Rafting, dayanıklılık gerektiren yorucu bir faaliyettir. Rafterler, düzgün seyrüsefer sağlamak ve botun en kötü senaryoya, yağni devrilmeye ve engel olmak için hızlı akansularda uzun süre kürek çekmeye devam etmelidir. İhtiyacınız olan dayanıklılık ve dayanma gücü, başarıyla meydan okuduğunuzdan emin olmak için zirve seviyelerinde olmalıdır.

Ekip çalışması kurar;

Bir grup insanla vahşi ortamda olmak size takım arkadaşlarınızla bağ kurma şansı verir. Güçlü ve zayıf yönlerini öğrenirsiniz ve beyaz su raftingi disiplini, ekip çalışmasını ve liderlik becerilerini alır, takımınızı bilmeniz başarı için çok önemlidir. Takım arkadaşları arasındaki iletişim, takımın tamamının aynı safda olmasını sağlayacaktır.

Antalya Köprülü Kanyon Rafting Turları sunduğu olanaklar ve özelAile bağları için fırsat;

Beyaz su raftingi, ailenizle birlikte yer alarak aile birliğinin tüm üyelerine bağlanmalarını sağlayan bir maceradır. İş ya da teknoloji gibi modern dikkati dağıtmadan, aileler nihayetinde bir meydan okumanın üstesinden gelirken sohbet etme vakti bulabilirler.

Benlik saygısını artırır;

rafting sizi başarı duygusu ve artan güven duygusu ile bırakır. Nehrin zorluğuna bağlı olarak, görev ilk başta korkutucu görünebilir, ancak bunu tamamladıktan sonra, başarı hissi damarlarında hızlı bir şekilde yayılır ve size birçok zorluğun üstesinden gelmek için size güven verir.

Psikolojik yolculuk;

Rafting, yaralanma veya zarar verme riski en az olan titiz bir spor yapma biçiminde terapötik olarak görülebilir. Kendinizi modern endişelerden uzak tutarak, ana doğanın sınırsız topraklarında kendiniz ve ekibinizle birlikte olursunuz. Psikolojik olarak, zihniniz nehrin aşağısında vücudunuzla yolculuk eder, mecazi bir şekilde hayat yolculuğunuzu gösterir. Pek çok engel var olsa da, yeterince sıkı çalışma, özveri ve arkadaşlarınızdan yardımla çabucak öğrenirsiniz, bir şey elde edebilirsiniz...

Paylaş Facebook Twitter E-Mail Whatsapp

Bilgi ve deneyimlerinizi paylaşın

Lütfen Blog formunu eksiksiz doldurunuz.

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.