antalya Kamp (camping) yerleri, Köprülü Kanyon Kamp Alanları

Antalya'da çadırlı kamp (camp) yerleri, camping yapılacak en güzel alanlar, Türkiye'nin en güzel doğal alanı içerisinde ırmak kıyısında sevdikleriniz ile sakin şehirden uzak kamp yapmak için yerinizi şimdiden alın. Yerimiz Köprülü Kanyon bölgesinde ırmak kıyısındadır. Geceyi çadırda geçirerek gündüz ise rafting eğlencesine katılabilirsiniz. Beşkonak Köprülü Kanyon'da düzenlediğimiz tur Aktiviteleri hakkında merak ettiğiniz, bizlere sıkça sorduğunuz kampçılık ile ilgili tüm sorulara yanıt veriyoruz. yüzde yüz yerli bir Kamp (Camp) gezi sitesiyiz.

antalya cam turları kamp yerleri köprülü kanyonda kampcılık raft

Antalya Kamp Alanları ve Yerleri, Çadır Kamp Kurma, Camping Mevsimi

Antalya Kamp Alanları Ve Yerleri | Çadır Kamp Kurma | Camping

Çadır Kamp Camping;

Antalya Kamp Alanları ve Yerleri, Çadır Kamp Kurma, Camping, Ant

Doğanın insanlara bahşetmiş olduğu bu görkemli güzelliği karşısında ne yazık ki iş temposu nedeniyle şehir hayatına adapte olmuş gibi görünsekte fırsatını bulduğumuz her an yeşilin ve mavinin kısacası oksijenin bol olduğu yerlere kaçarak kendimizi biraz nefes almak isteriz. Kampçılık ta bu kaçısın en güzel örneğidir. Dünyada olduğu gibi ülkemizdede oldukça sık yapılan bir aktivitedir. İster ailenizle, ister arkadaşlarınızla doğanın kendine has sesi ve sessizliğiyle baş başa kalmayı kim istemez ki! İşte size kampçılıkla ilgili bilmeniz gereken bir kaç detay paylaşacağız.

Kamp - Kamçılık Nedir?

Kamp ve kamçılık doğa sporları yapan veya ilgilenenlerin doğada ellerinde ki malzemelerle bazen planlı bazen plansız imkanlar doğrultusunda doğa içerisinde belirlenen noktada dinlenme alanı olarakta ifade edebiliriz. Kamp kurmak için illa bir gruba dahil olmanız gerekmez. Grupla birlikte kamp kurulabileceği gibi tek başınızada bunu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel olarak extreme sporlarıyla ilgilenen hemen hemen herkes bu deneyimi yaşamaktadır.

Kamp Nasıl Yapılır?

Kamp denilince kısa veya duruma göre uzun süre konaklayacağınız anlamına gelir. Yanınızda çadır, uyku tulumu ve diğer malzemelerin hava şartlarına uygun olması, kuracağınız bölge kimi zaman deniz kenarı, kimi zaman orman içerinde ırmak kıyısında olabilir. Önemli olan kamp kurduğunuz bölgede size tehlike oluşturmayacak bir yerde kurmanız önemlidir. Örneğin hava yağışlı ve siz her hangi bir dere yatağı içerinde kamp kuramazssınız, veya yine yağışlı bir havada uçurum kenarına toprak kayması riskli bölgede kuramazsınız. Bir kamp alanı oluşturulacaksa eksiksiz ekipmanlar ve keşif yapılması gerekmektedir.

Kampçılık İçin Gerekli Malzemeler?

 • Çadır
 • Uyku Tulumu
 • Gıda Malzemeleri
 • sırt Çantası
 • Bıçak
 • El Lambası (fener)
 • Hava şatlarına uygun Kıyafetler
 • Çakmak
 • Çöp poşeti
 • İlk yardım çantası
 • Pusula
 • Düdük

Kamp Hangi Mevsimde Yapılmalıdır?

Kamp Kurmak için belli bir mevsimi yoktur. Her mevsimde yapılabilen bir aktivitedir. Önemli olan mevsimine uygun malzemeler ve yanınızda buna uygun getirdiğiniz malzemelerdir.

Türkiye'de Kamp Alanları?

Antalya Kamp Alanları Çadır Kamp Yerleri?

Antalya'da Kamp kurmak istiyorsanız kesinlikle ünlü köprülü kanyona gelmenizi tavsiye ederiz. Irmak kenarında bulunan çadırlarımızla veya kendi getirdiğiniz çadırınızla kamp kurabilirsiniz. Ayrıca gece konaklayıp, Sabah kahvaltıdan sonra Rafting yapabilir doğadaki keyfinizi 2 katına çıkartabilirsiniz. Yapmanız gereken gelmedenönce yer müsaitliği sormanızdır. Bütçenize uygun fiyat detaylarını ve daha fazla bilgi almak için lütfen bizi ARAYINIZ.

Antalya Köprülü Kanyon Camping, Gruplara Özel Kamp Alanı

Çadır Kampı - Antalya Kamp Alanı Köprülü Kanyon | Camping Yeri

Antalya Köprülü Kanyon Camping, Gruplara Özel Kamp Alanı, BeşkonÇadır Kampı;

Köprülü Kanyon kamp alanlarında kendi özel çadırınızı getirebilir kurabilirsiniz. Gelmeden mutlaka kişi sayınızı en az bir gün önceden belirtmeniz faydalı olacaktır. Eğer grubunuz kalabalıksa en az 5 gün önce bizlere bilgi vermenizi öneriyoruz. Sezon yoğunluğu nedeniyle bazen alanımız dolu olmaktadır. Siz değerli misafirlerimize her hangi bir mağduriyet yaşatmamak adına erken rezervasyon yapmanızı öneririz. Çadır Kamp alanımız ırmak kenarında olup tuvalet ve duş imkanı vardır. Kendine ait çadırı olmayan misafirlerimiz bizlerden talep edebilirler. Haftanın her günü şehrin stresinden uzak doğanın tadını çıkarmak için sizde bize katılıp Köprülü Kanyon'un eşsiz havasını tenefüs edebilirsiniz.

Köprülü Kanyon Konaklama İmkanı, Antalya Rafting Bölgesi Konaklama Yerleri

Köprülü Kanyon Konaklama - Çadırlı Kamp | Bungalow Konaklama

Antalya'da Konaklama;

Köprülü Kanyon Konaklama İmkanı, Antalya Rafting Bölgesi KonaklaKöprülü Kanyon rafting bölgesini bilmeyeniniz yoktur. Bölgemiz rafting sporuyla meşhurluğu bilinse de toros dağlarının eteğinde kendine özgü tarihi, doğası ve bol oksijene sahip olması nedeniyle konaklamak için Antalya'nın en ideal bölgeleri listesinde ilk sırada yer almaktadır. Özellikle sıcak yaz aylarında konaklamalı rafting turu isteyenlerde büyük bir artış olmuştur. Beşkonak Köprülü Kanyon'da dileyen kendi çadırını getirerek çadırı olmayanlar ise bizden talep ederek doğanın kalbinde ırmağın serinliği arasında gecelerini geçirebilirler. Gruplara özel fiyat avantajlarıyla konaklama yapabilir, bölgemizde gerçekleştirilen aktivitelere katılarak unutulmaz zaman geçirebilirler. Konaklama ve diğer aktiviteler hakkında detaylı bilgi almak için sitemizin İletişim bölümünden bizi arayabilirsiniz.

Antalya'da Çadırlı Kamp Turların'da eğlence Anlayışınız değişecek

ONLİNE REZERVASYON VE HIZLI BİLGİ ALMAK İÇİN

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.